Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jesteś w takiej sytuacji to sama zadzwoń.Możesz np spytać gdzie zdać sprzęt i zrobił bym to na Twoim miejscu już dziś chyba że nie masz parcia na NC+.Edit Spróbuj może na ten numer 12 294 78 79

Dzięki. Choc raz chciałam być na wygranej pozycji.  A tu znów ten sam cyrk, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie po dwóch rozmowach, te same oferty co piszecie, myślałem o Extra+ z dopełnieniem C+ za 25zł na 15 mies., ale żeby to miało sens musiałbym dostać to Extra+ za nie więcej niż 30zł... także tak.

 

Odnośnie czegoś za samo wycofanie wypowiedzenia to Eleven do końca umowy, chciałem tez HBO, ale nie przeszło więc podziękowałem. O rabatach w abo nie ma mowy... narazie :)

 

Z tym Eleven i HBO to były Twoje propozycje?Czy może padały i inne możliwości?Bo rozumiem że na jedną opcję się zgodzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką propozycję po wypowiedzeniu umowy dostałem, dzisiaj dzwonili. Comfort+ + Canal+ + HBO + History + History 2 + Filmbox za 5 zł. Na 24 miesiące. 

Umowa od stycznia, styczeń, luty gratis pierwsza płatność w marcu. 

Dekoder Premium Box.

W sumie za wszystko ok 99zł - 105zł.  

Co myślicie? 

Edytowane przez janusz1809
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Olaboga, a o jaki pakiet chcesz powalczyć? I jaki masz / miałaś obecnie?

Mialam standart, Extra z 6C+ za 69,90. W pierwszej rozmowie w listopadzie otrzymałam propozycję za 69,99 z 6C+, 3 miesiace gratis, ale no cóż akurat jechałam samochodem (no i nie zdążyłam doczytać co sie dzieje na forum :curious:). Spróbuje zawalczyć o to co wszyscy. Nie interesuje mnie krótka umowa bo i tak muszę mieć jakąś telewizję, a dekoder jest nagrany ulubionymi filmami na fulla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje, Eleven przeszedł po konsultacji... generalnie był zaskoczony, że chce coś tylko za wycofanie rezygnacji bez gadania o przedłużeniu.

Czyli rozumiem jedna nie wiadomo czy każda może przejść.Tylko ja mam jeszcze zobowiązanie na Eleven może trzeba by pomyśleć np o MMP i HBO ale na kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam superpremium za 119,eleven,hbo ,canal+ (8),menpack,multirum (2xultraboxy) wszystko za 136 zł.Umowa kończy sie w kwietniu ale jak patrzę na wasze oferty to też chyba złożę wypowiedzenie w związku z UCH.Nie zależy mi na menpacku i canal+ seriale.Moje pytanie czy bardziej opłaca się walczyć o rabat na superpremium czy niższy pakiet i dobierać canal+ osobno?W jakiej minimalnej cenie można w ogóle wytargować superpremium 99 czy 109 zł? Kiedy dzwonili do mnie proponowali mi ta sama cenę co obecnie tylko bez menpaków wiec podziekowałem za ta oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I udało sie coś, w co nie wierzyłem i nawet odpuściłem.

Zadzwoniłem sam.

 

Obecnie: Comfort+, dopełnienie Extra+, Canal+. Razem 64.99 PLN.

 

Od 01.01. na 24 m-ce + 4 obecnej (w tej cenie może być nawet na stałe) : Comfort+ za 22,50 PLN i dodatkowo HBO na 6 miesięcy za 0 PLN z opcją wyłączenia po okresie darmowym ☺. Po 28 miesiącach: tylko 26,50 PLN przy umowie na czas nieokreślony.

 

Bardzo zadowolony. Powodzenia w negocjacjach!

 

P.S.: fajnie było założyć ten wątek .

Edytowane przez marcin7650
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie posiadam: Superpremium+ za 109,99 zł + Wifi Premium box za 5 zł (najem). Umowa do 30.11.2018 r.

 

Moje oczekiwania: goły pakiet Extra+ + Wifi Premium box

 

Dzisiaj telefon z DUK w związku ze złożonym wypowiedzeniem z uwagi na wycofanie Universal Chanel HD.

 

Pierwsza propozycja: pakiet Extra+ za 59,99 zł / Wifi Premium box za 5 zł (najem) - umowa na 24 miesiące (anulowanie 11 miesięcy z dotychczasowej umowy). Gdy zasygnalizowałem, że jest to taka propozycja jak dla nowych abonentów to konsultantka zaproponowała obniżenie 5 zł za pakiet (czyli Extra+ za 54,99 zł.).

 

Gdy zaproponowałem pakiet Extra+ za 44,99 zł, konsultantka przed dłuższą chwilę "konsultowała się z kierownikiem", a następnie poinformowała mnie, że z uwagi na okoliczność, że schodzę z pakietu Superpremium+ nie może mi zaproponować takiej oferty.

 

Na chwilę obecną nie zdecydowałem się na zawarcie umowy na ww. warunkach.

Mi się udało dostać Extra za 44,99. Było to jednak w ostatnim dniu trwania starej umowy. Cierpliwość czasem tutaj popłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się wypowiedzieć umowę ze wzgledu na brak Universal Channel. No bardzo mi żal tego kanału :mrgreen:

Obecnie mam Extra+, HBO i dekoder z nagrywarką, umowa na była na rok i średnio płacę 64,99 zł. Ostatnio niestety wskoczyla cena 79 zł, a za taki pakiet trochę boli.

 

Marzy mi się Extra+, HBO i Eleveny, no i jakiś nowy dekoder bo w moim już pilot nie daje rady :). Jest szansa na taki pakiet za ok. 65-70 zł maksymalnie?

 

Brat miał samo Extra za 44 zł, ja Extra i HBO ze średnią ceną 65 zł, a samo Extra+ oferowali mi za 59 zł, czyli aż 15 zł więcej. No masakra. Chyba mnie nie lubią za te wszystkie wygrane reklamacje przez te kilka lat. Choć też nie jestem zwolennikiem długich umów i zawsze udawało mi się wyrwać umowę na rok, a brat zawsze na 2 lata dostawał.

Edytowane przez tomekb1976
Przeniesiono.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to tutaj no ale spróbuję.

Witam

Wczoraj dostałem takiego sms-a : NC+ W związku z decyzją UOKiK nr. DOIK 3/2017 przysługuje Ci benefit nc+.Odeślij wiadomość skontaktujemy się z Tobą. nr tel. 732480088 to chyba jakaś lipa? Byłem kiedyś abonentem NC+ ale teraz nie.

Jak przeczytałem ww decyzję to wszędzie jest napisane, że będą informować listownie.

Edytowane przez Mako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wypowiedzenie wysłane.

 

Extra z canal plus 6 i eleveny za ile najtaniej dostanę?

Umowa do końca grudnia.

 

Najem pvr i multiroom mam gratis, wiec tego nie zmienię.

Miałem identyczną sytuację (umowa do grudnia, na wypowiedzeniu, 2xCameleon z MR i PVR za 0zł) i na początku grudnia dostałem:

- Extra+ 6xC+ Live -> 69,99zł (czyli standard dla przedłużających);

- Eleveny na 5m (+grudzień) -> 0zł (czyli do końca maja, potem możliwość wyłączenia lub negocjacje ceny na kolejne miesiące, ale od początku czerwca do połowy sierpnia w ligach jest przerwa, także Eleveny na kolejne miesiące będę negocjował w sierpniu);

- MR i opłaty za 2 deki -> 0zł;

- 2 miesiące gratis (styczeń, luty).

 

Umowa na 24m, średnia miesięczna: 64,15zł.

 

Przy Elevenach miałem jeszcze wybór za 7,95zł na 12m (potem możliwość wyłączenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanie trochę z innej beczki :)

 

Wszedłem dzisiaj na swoje konto w ncplus rzadko tam wchodzę i mam umowę do 31.07.2017 i symulacja kosztów do 31.07 kwota ta sama a od 01.08.2017 jest umowa na czas nieoznaczony i kwota taka sama. To znaczy że nie muszę przedłużać umowy i kwota za ten pakiet co mam będzie taka sama już cały czas ???

 

Dzięki za odpowiedzi.

 

I wszystko jasne sam dokopałem się co i jak - nie jest tak dobrze jak myślałem do tej pory a szkoda.

Do końca umowy czyli do 31.07.2018 płacę 79,99zł za Extra C+ 8 kanałów i 3X HBO i najem dekodera za 0zł.

Od Sierpnia będę płacił taką samą cenę ale tylko za Extra 8C+ już bez HBO.

Także w czerwcu wypowiedzenie jednak będzie musiało polecieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wypowiedzenie wysłane.

 

Extra z canal plus 6 i eleveny za ile najtaniej dostanę?

Umowa do końca grudnia.

 

Najem pvr i multiroom mam gratis, wiec tego nie zmienię.

Najlepsza chyba jaką tu pisali to extra i C+ 6 za 72.5 i eleveny za 7,95 na 15 miesięcy w tym dwa gratis. Nie wiem czy jeszcze dostępna bo dawno się taką nikt nie chwalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...