Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was  wyłączał  kanały bonus   przed końcem  umowy  ma to nadal wpływ. Widze  że sporo osób podaje że jak ktoś płaci  90zł  to dostawał podwyżke ze 20zł i w efekcie miał mniej za więcej. A jak ktoś płacił do 80  to miał lepsze warunki.

Ja mam 3 kanały dodatkowo płatne i rachunek niecałe 80zł . A ja bym je wyłączył to  poniżej 70zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do wczoraj. Nie dogadaliśmy się. Nie będę opisywał żenującego podejścia konsultantów do klienta. Czarę goryczy przelał wczorajszy sms: ostatni dzień umowy, zadzwoń ....." Nie chcieli moich 99 złotych, to nie. Po 6 latach, od wczoraj jestem klientem konkurencji.

Edytowane przez Maciejm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca września

Obecnie :

Extra,

8xC+,

Hbo,

Eleven,

Multi stadard

H1

Płacę 98zl

 

Oferta, którą dostałem i zaakceptuje

Extra z 6xC+ za 64,99zl

Hbo 20zl na cały okres

Nc go i Hbo go za 0zl na cały okres

Kino świat za 0zl na cały okres

Multi standard 10zl

Eleveny mam po 7.95 do końca października, jak później będzie jakieś fajne promo to skorzystam jak nie będzie to będę się bawił w włącz/wyłącz

 

Łączna kwota bez Eleven 94,99, a z elevenami 102,94

 

 

 

Wytaptalkowane z Eldżi Gie Cztery

Edytowane przez djremo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do wczoraj. Nie dogadaliśmy się. Nie będę opisywał żenującego podejścia konsultantów do klienta. Czarę goryczy przelał wczorajszy sms: ostatni dzień umowy, zadzwoń ....." Nie chcieli moich 99 złotych, to nie. Po 6 latach, od wczoraj jestem klientem konkurencji.

I ja również ich olałem. Płaciłem 99,90zł (później dołączyłem jeszcze Man Packa za dychę ale tego przy przedłużaniu nie chciałem). Chciałem tylko utrzymania dotychczasowej oferty Superpremium z HBO GO i multiroomem za 99,90zł. No ale nie da rady bo HBO GO za dyche i mutliroom tez za dychę. Razem 119,90zł. To niech się gonią. Od dzisiaj jestem bez pay tv, może wezmę CP, może jakiś podstawowy pakiet w kablówce, wtedy HBO GO wykupie sobie w Plusie.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z wczoraj:

Extra+ 8C + VOD

HBO i HBO Go

2 MR, Pace

24 miesiące

 

stała opłata 99 PLN

 

Eleven oddzielnie.

 

To samo i w tej samej cenie można wymienić Cinemaxy zamiast HBO Go.

 

Kontroferta:

 

Extra+ 6C (bez VOD)

2 MR + Pace

69 PLN

 

Eleven oddzielnie

 

Także różnica za HBO, HBO GO i VOD + 2C - 30 pln.

Widzę że to końcowe oferty i zasadniczo trzeba coś wybrać albo zakończyć przygodę.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez maxtiger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem zdać kameleona jeszcze nie weszłem do salonu  i nagle patrzę kto tu dzwoni a tu telefon z KRK.

Chcą zaproponować lepszą ofertę na 15m.

I tak: pakiet start za 9,90 ( ten którego dla mnie  nie było), HBO na 12m za 25zł (6miesięcy po 0zł), Adventure 0zł przez 6 miesięcy, History i H2 0zł miesiąc potem 2,99zł.

Cały wrzesień wszystko za darmo. Płacę od października.

Zostałem przy nc+.

Jednak najlepsze oferty są po terminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słynne 79,99 za extra, 8C+hbo --> to stała kwota czy wynik łamańca? jesli łamańca to może ktoś napisać jak to się rozkłada?

kwota stała;takie oferty dawali ludziom co mieli comfort z hbo za ok.59.90zł wtedy podwyżka 20 zł jest i dlatego ludziom dawali;ja miałem za 70 zł exstra 6c+ i hbo 6m. i nie ma szans wielokrotne dzwonienie z ich strony i nie otrzyma pan;

Z tym oddawaniem sprzętu to poczekajcie nawet 10 dni bo wtedy wychodzi 1 miesiąc gratis a i negocjacje mogą być dobre 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach z N i NC+ umowa zakończona 31.08. Dzisiaj wykonałem telefon do DUK, a może coś zaproponują i niestety te same oferty co przed zakończeniem umowy i brak możliwości zrabatowania MR. Tak więc odwiedziłem APS i wziąłem słoneczko evoboxa 71 zł średnio wszystko z MR oprócz eleven. Z elevenem było 79zł średnio. Mam dziesięć dni na przetestowanie sprzętu i ewentualne odstąpienie od umowy, zobaczymy jak z jakością. Z NC sprzęt nie zdany tak więc jeszcze jest 10 dni może mnie zaskoczą.

 

PS. Przed chwilą telefon DUK, czy aby się nie rozmyślę i nie wznowię umowy bo NC+ jest dla prestiżowych klientów.  Niestety pakiety i ceny cały czas te same.

Edytowane przez argentorat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rano dostałem HBO za 0zł/6m.

Na moim koncie Eleveny są za 14,90 na 12m potem za 15,90.

Dzwonili przed chwilą ponownie czy już zdałem sprzęt bo mają dla mnie lepszą ofertę.

Ale nie spojrzeli chyba że już dzisiaj rano też dzwonili i przedłużyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach z N i NC+ umowa zakończona 31.08. Dzisiaj wykonałem telefon do DUK, a może coś zaproponują i niestety te same oferty co przed zakończeniem umowy i brak możliwości zrabatowania MR. Tak więc odwiedziłem APS i wziąłem słoneczko evoboxa 71 zł średnio wszystko z MR oprócz eleven. Z elevenem było 79zł średnio. Mam dziesięć dni na przetestowanie sprzętu i ewentualne odstąpienie od umowy, zobaczymy jak z jakością. Z NC sprzęt nie zdany tak więc jeszcze jest 10 dni może mnie zaskoczą.

 

PS. Przed chwilą telefon DUK, czy aby się nie rozmyślę i nie wznowię umowy bo NC+ jest dla prestiżowych klientów.  Niestety pakiety i ceny cały czas te same.

 

Witaj, daj znac jak sie słoneczko sprawuje i jak z jakościa HD na Evo , dzis miałem telefon z DUK bo do wczoraj umowa była ale niestety najniżej co moga zrobić to 73zl za Comfort z 8xC+ , wcześniej miałem Extra z 6XC+, HBO,Cinemax, Eleveny za 92zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, daj znac jak sie słoneczko sprawuje i jak z jakościa HD na Evo , dzis miałem telefon z DUK bo do wczoraj umowa była ale niestety najniżej co moga zrobić to 73zl za Comfort z 8xC+ , wcześniej miałem Extra z 6XC+, HBO,Cinemax, Eleveny za 92zl

 

Moja umowa również do wczoraj, dostałem Comfort za 14,99 i 8 c+ 6 miesięcy 25 zł i 18 miesięcy 40 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...