Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnich dniach nawał telefonów. Jedne bardziej a drugie mniej konkrtene.

Na miesiac przed końcem pojawiła się tez u mnie oferta extra+8C+HBO za 79,99. Eleven max. na 12 m-cy dają nawet przy umowie na 24 m-ce. Cena 11,90.

Były nawet ciekawe oferty na 15 m-cy - wtedy umowa kończyłaby mi się grudniu co daja duże pole do popisu, bo wtedy jest najwięcej promocji.

Przy MR Standard na dekoderach ITI wychodzi opłata 10zł i 5zł dzierżawa. Miła Pani z którą najfajniej się rozmawiało powiedział, że możemy kombinowac ze wszystkim ale z MR nie zejdzie. ;-)

 

Także u mnie na chwilę obecną:

Extra+8C+3xHBO na całą umowę 79,99zł

Pakiet Eleven - 11,90

MR - 15zł

Co daje łacznie: 106,89

 

Licząc bez Elevenów nastąpiłby wzrost ceny o około 40% w stosunku do tego, co mam teraz. :/       MASAKRA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie uparcie oferują Extra+ z 8C+ za 79,99zł lub za 69,99zł z 6C+. O HBO w cenie nie chcą słyszeć. Do tej pory płaciłem w łamańcu 59,92zł/m-c (za odpowiednik Extra+ z 8C+, miałem też HBO przez połowę umowy za darmo), czytając posty odniosłem wrażenie, że w takiej sytuacji opcja z darmowym HBO powinna być aktywna (płaciłbym więcej niż obecnie) szczególnie, że wypowiedzenie wysłane.

 

Orientujecie się może jak to jest kiedy przedłużana jest umowa w miesiącu już bez "promocyjnych' stawek? Zaspałem i wypowiedziałem za późno, w związku z czym wrzesień mam już po "normalnych" cenach i zastanawiam się, czy przy przedłużaniu we wrześniu będę je płacił, czy mi je anulują i zastąpią warunkami nowej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Orientujecie się może jak to jest kiedy przedłużana jest umowa w miesiącu już bez "promocyjnych' stawek? Zaspałem i wypowiedziałem za późno, w związku z czym wrzesień mam już po "normalnych" cenach i zastanawiam się, czy przy przedłużaniu we wrześniu będę je płacił, czy mi je anulują i zastąpią warunkami nowej umowy?

 

Myślę, że kwestia dogadania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeże info:

na koniec czerwca liczba abo 2.1mln.

W ubiegłym roku było 14tys. więcej czyli baza skurczyła się o 0,7%.

Nie są elastyczni, nie chcą zejść z cen MR na 0zł więc baza się będzie dalej kurczyć na pewno o mnie.

Nie ma dla mnie też oferty start+ za 9,90, trudno.

Mam telefon w plusie, przejdę na abo rodzinny 3 telefony i w smart domie z 3 dekami pakiet familijny max hd wyjdzie 60zeta. 

Ciekawe czy da to rządzącym do myślenia.

Myślę że kalkulują była strata, w tym roku też z 1% odejdzie to podniesiemy trochę ceny bo ludzie nie zrezygnują z filmów i sportu i wyjdziemy na swoje.

Ale w PL mogą się na takiej wizji przejechać. To jest na krótką mete.

Teraz jest hbo go, netflix, i inne, może wejdzie sky.

Edytowane przez mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Comfort+ 14.99zł"

Może taka niska cena ze względu na paczkę C+.Gdyby faktycznie po kilku miesiącach można był zrezygnować z paczki C+ byłaby niezła cena za sam Comfort+ chociaż nie sądzę aby była możliwość rezygnacji z dodatkowego pakietu.W sumie jakby nie patrzeć do niedawna pakiet Comfort z 6xC+ sprzedawali za 59,9 a w tym przypadku byłoby to niecałe 45 złociszy.

Paczka C+ nie miała tu chyba znaczenia. Odrzucałem wszystko co konsultantka proponowała, mimo, że były to i tak najkorzystniejsze oferty ze wszystkich jakie dotychczas otrzymywałem ale i tak drogie. Tak doszliśmy "ostatecznie" do comforta+ za 15zł i jakby od nowa negocjowałem z powrotem c+ i hbo, es2 na bazie tego com+.

Co do rezygnacji z c+, to nie mam zamiaru rezygnować ale konsultantka chyba ze 3 razy powtarzała, że mam taką możliwość. Poczytam, zobaczymy jak to faktycznie pisze w papierach jak przyślą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli dobrze roumiem aktualną ofertę to

 

Extra+ z CANAL+ 79,99

Pakiet Eleven  11,90

Man Pack chyba jest za 5zł

Multiroom na 3 dekodery  - 10zł + 3 x 5zł

 

Wyszło razem 121.89 zł. A gdybym zrezygnowałem z jednego dekodera (Multiroom na 2 dekodery), a w zamian wziął HBO GO, to rozumiem że taka oferta będzie osiągalna?

 

Extra+ z CANAL+ 79,99

Pakiet Eleven  11,90

Man Pack 5zł

Multiroom na 2 dekodery  - 10zł + 2 x 5zł

HBO GO - 10 zł

 

Czy może da się jeszcze trochę coś zbić? Np. HBO GO za 5 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie złozyłem w czerwcu, umowa do 31.08.2018.

W ogóle nie odbierałem telefonów, choć dzwonili z Krakowa kilka razy dziennie (zaznaczyłem sobie żeby odrzucało).

23.08.2016 właczyłem telefon i zaraz Pani zadzwoniła, ale powiedziałem żeby przygotowała ofertę i zadzwoniła później.

 

zgodziłem sie na to co niżej.

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 69,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO,, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Chciałem na 12-15 m-cy,  ale  wzrastało o 20 zł.

Filmbox Pack - po miesiącu sam sie wyłączy

HBO dołożyła jak zapytałem czy mogę dostać (po "konsultacji" :wink: ) - wyłączyć do końca lutego 2017 trzeba samemu.

Edytowane przez inspektor Barnaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.08

Dziś telefon.

 

Extra+ C+( 6 ) 

MR za 0zł  za 74.99 ( HBO na 6m free)

 

Extra+ C+ ( 8 )

MR za 0 zł za 79.99  ( HBO na 6m free)

 

Extra+ C+ ( 8 )
MR za 0zł za 84.99 ( HBO na 24 m free)

 

Czy to są dobre oferty?

Która z tych opcji jest najkonkretniejsza? 

Proszę o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@crusix

Różnica przy EXTRA+ z 8C+ i HBO lub bez niego to jedynie 5zł!!!

 

Ja sam mam do końca sierpnia Superpremium 6+ (94,90) i celuję:

 

- E+ 8C+ HBO za 79,90 czy nawet 84,90 - dobieram Eleven za 11,90 i mam fajny pakiet kosztem Cinemx za - 91,80 czy 96,90

- ostatecznie zostanę przy tym co mam dotychczas.

 

o ile do mnie zadzwonią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miarę udało się. Takiej skomplikowanej oferty jeszcze nie miałem ale nie jest źle.

 

Umowa na 24miesiące:

Comfort+ z dopełnieniem do Extra+  14.99zł x24

Eurosport 5zł przez 23mies. (1mies. darmowy)

8xC+ 30zł przez 21mies (3mies. darmowe)

HBO 6mies. x 25zł (6mies. darmowe) - po roku mam dzwonić po promocję a jak nie zadzwonię, to 25zł

Witam

 

Co znaczy  Comfort+ z dopełnieniem do Extra ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy kontakt z mojej strony - umowa (łącznie 8 lat)  kończy mi się za nieco ponad 2 miesiące.

Pakiet Extra+6C+ , który chcę, zaproponowano mi za 89,90 na 24m (obecnie płacę 119,90), HBO do tego za dodatkowe 20 zeta. Razem 109,90.

Na pytania o innych abonentów mających to samo (z HBO) za 40 zeta taniej usłyszałem, że ja tyle płacić "nie mogę".  Dlaczego? Nie wiem.

Mogę jednak przejść się na pocztę i wysłać pisemko. Jak ekipa nie zmądrzeje, rozstaniemy się.  :-| 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do 31 sierpnia mam: Extra+ dodatkowo 6xCanal+ dodatkowo MRS razem za 59,9 zł.


1 września będę miał:

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi 39,99 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies. Wybrane usługi Pakiet Start+, CANAL+,, Dopełnienie do Comfort+ Wybrane promocje Start+ 19,99zł 15m dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów

 

Dla mnie ok.
Nic więcej nie dało się załatwić. Za to co mam chcieli 79.9 zł z umową na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do @czerstwy. Proszę o twoją opinię dot. aktualnej propozycji. Cena 130,89, umowa na 2 lata za pakiet.

 

9h4bhd.jpg

Aktualna umowa do końca listopada. Wcześniej to samo z RedLight tylko bez HBO Go. Cena 127,89.

Brać czy odrzucić?

Filmbox Pack za 10 zł? Kpina w biały dzień dostałem za free i po kilku dniach zażądałem wyłączenia tego.Trochę drogo.

 

Witam

 

Co znaczy  Comfort+ z dopełnieniem do Extra ?

Masz pakiet Comfort i te brakujące z pakietu Extra to jest właśnie dopełnienie do Extra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po rozmowie, tylko Superpremium 6+ za 94,90 bez C+ VOD lub Superpremium 8+ z C+ VOD za 99,00

umowy tylko na 24 miesiące w tej konfiguracji.

 

Polowanie na E+ 8xC+ HBO za 79,90 - nieudane

nawet dopłata za Eleven i Man Pack nie wchodziła w grę, a szkoda - okolice 100 zł i dość ciekawy zestaw by był.

 

na otarcie łez:

albo HBO GO na 6 miesięcy za 0 zł

albo Hustler na 6 miesięcy za 0 zł

 

co brać, jeśli się zdecyduję? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31.08

Dziś telefon.

 

Extra+ C+( 6 ) 

MR za 0zł  za 74.99 ( HBO na 6m free)

 

Extra+ C+ ( 8 )

MR za 0 zł za 79.99  ( HBO na 6m free)

 

Extra+ C+ ( 8 )

MR za 0zł za 84.99 ( HBO na 24 m free)

 

Czy to są dobre oferty?

Która z tych opcji jest najkonkretniejsza? 

Proszę o pomoc. 

Są to dobre oferty ,od tych cen odlicz jeszcze 5 zł. za zgody marketingowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...