Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może taka niska cena ze względu na paczkę C+.Gdyby faktycznie po kilku miesiącach można był zrezygnować z paczki C+ byłaby niezła cena za sam Comfort+ chociaż nie sądzę aby była możliwość rezygnacji z dodatkowego pakietu.W sumie jakby nie patrzeć do niedawna pakiet Comfort z 6xC+ sprzedawali za 59,9 a w tym przypadku byłoby to niecałe 45 złociszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest obecnie cena za eleven?? W grudniu wziąłem za 7,95 za 12 miesięcy a umowe mam do końca listopada.I już powoli zaczynają dzwonić ale narazie ofety z kosmosu.A opcja włącz wyłącz lepiej się opłaca?? i kiedy najlepiej włączyć i kiedy wyłączyć bo nigdy takich rzeczy nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu przedłużyłem umowę z nc+.
Do tej pory płaciłem 69.99.
Teraz:
Pakiet Extra+
3 miesiące za 0 zł  8xCanal +(później ewentualnie 30 zł jesli nie zadzwonię)
3 miesiące za 0 zł paczki Filmbox z automatycznym wyłączeniem
WiFibox z dyskiem na wynajem
Za wszystko będę płacił 49.90 zł co mnie zadowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było:
Extra+, 8xC+, HBO, 89,90 zł; Eleven 7,95 zł do końca października

Jest

Extra+, 8xC+ 79,90 zł na 24 miesiące; HBO 6 miesięcy 0 zł (potem możliwość wyłączenia); Eleven 7,95 zł do końca października (potem możliwość wyłączenia).

 

misiek1985, włączasz 1 września i masz wrzesień za 0 zł każdą opcje dodatkową. Wyłączasz w październiku i oglądasz do końca października płacąc tylko za ten 1 miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Aby prawidłowo korzystać z funkcji "włącz/wyłącz" przy opcjach dodatkowych i płacić tylko za jeden miesiąc, a korzystać przez dwa to daną opcję należy włączyć dnia 2-go danego miesiąca, a nie 1-go i następnie wyłączyć z końcem kolejnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest osoba na forum, która twierdziła, że włączała wielokrotnie 1 dnia miesiąca i miała płatny dopiero kolejny miesiąc. I że niby opcje dodatkowe rządzą się innymi prawami, niż podpisywanie umowy.

Edytowane przez Barti
Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak jest obecnie w nc+, ale w dawnej Cyfrze+ tak właśnie było, że włączenie opcji dodatkowej dnia 1-go danego miesiąca powodowało naliczenie opłaty za tę opcję już za ten sam miesiąc, w którym nastąpiło jej włączenie. Natomiast włączenie opcji dnia 2-go danego miesiąca lub nieco później powodowało, że za ten miesiąc za opcję się nie płaciło, a opłata była naliczana dopiero w kolejnym miesiącu i rezygnacja z opcji też była możliwa najwcześniej z końcem kolejnego miesiąca.

Więc albo coś się w nc+ od tamtego czasu zmieniło albo ta osoba, o której @czerstwy wspominasz, zwyczajnie kłamała albo wprowadzała w błąd... :roll:

 

To tak na marginesie, bo nie o tym jest niniejszy wątek. :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
zbliżam się ku końcowi mojej krótkiej (2letniej) współpracy z nc+.
Mam obecnie Universe+:

NC+ GO Internet
Aktywacja NC+ GO internet
HBO
Aktywacja mediaBOX+
CANAL+ VOD
netVOD+ konto podstawowe
Cinemax
Premium Sport &Film

Płaciłem 12x64,50pln oraz 12x99,90pln. Średnio wychodzi 82,20pln.
Co bym chciał:
1) to samo tylko taniej
2) ew. to samo + multiroom standard w tej cenie
3) ew. taniej z samym C+ (czasem oglądam NBA).
Mam drugi TV i chętnie dobiorę multiroom do oferty

Na koncie oferta:
1) Jakis Vip za od ch... pieniędzy,
2) Superpremium+ (6) live za 94.90pln
3) Ekstra+ z HBO za 79.90pln

Drogo. Na co mogę liczyć podczas konsultacji? Wypowiedzenie wysłane. Koniec umowy w przyszłym miesiącu.

P.S. Telefonów z nc+ brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież włączając dodatkową opcję dostajesz informację jakie opłaty i od kiedy obowiązują. Po co teoretyzujecie i wprowadzacie w błąd ?

Gdzie niby dostajesz?Pytając dostałem chyba jasną informację że włączając 1 dnia miesiąca płatny pierwszy miesiąc a nie kolejny.Jedyne kto wprowadza w błąd to niedouczeni konsultanci NC+ bo większość się opiera na informacjach od nich.Swoją drogą już jest kolejny pretekst do reklamacji.A może nie bo dwie w toku :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież włączając dodatkową opcję dostajesz informację jakie opłaty i od kiedy obowiązują. Po co teoretyzujecie i wprowadzacie w błąd ?

 

Tylko że jak niektórzy czytają to forum to wolą nie dzwonić pierwszego.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby dostajesz?Pytając dostałem chyba jasną informację że włączając 1 dnia miesiąca płatny pierwszy miesiąc a nie kolejny.Jedyne kto wprowadza w błąd to niedouczeni konsultanci NC+ bo większość się opiera na informacjach od nich.Swoją drogą już jest kolejny pretekst do reklamacji.A może nie bo dwie w toku :lol2:

 

Jak gdzie? W ICA. Zasymuluj sobie dodanie jakiegoś pakietu to będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Aby prawidłowo korzystać z funkcji "włącz/wyłącz" przy opcjach dodatkowych i płacić tylko za jeden miesiąc, a korzystać przez dwa to daną opcję należy włączyć dnia 2-go danego miesiąca, a nie 1-go i następnie wyłączyć z końcem kolejnego miesiąca.

 

Ile razy mam pisać. Zawsze włączyłem 1 i nic nie musiałem płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...