Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się komuś wyrwać przy przedłużaniu umowy Multiroom od ITI z jakimś rabatem?

Z tego co czytam to szystkich kasują nadal po 15zł...

 

Jeżeli masz sprzęt po cyfrze to tak. Jeżeli po N to nie ma szans. Sam o to walczyłem, nawet po zakończeniu umowy wczoraj dzwonili aby ją wznowić, moim warunkiem było zrabatowanie MRP tak jak miałem dotychczas. Niestety albo 10 MRS albo 20 MRP. Dlatego też po wieloletniej współpracy od wczoraj świeci słoneczko

Edytowane przez argentorat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@natala najlepiej samemu zadzwonić i zapytać co Ci proponują. Jakiś czas temu było 11.90 gdy miało się C+ z zobowiązaniem na 12mc, a bez zobowiązania 15.90. Jeśli zdecydujesz się przedłużyć umowę to dalej będzie Cie obowiązywała ta cena 7.95 aż do końca 12 miesiąca korzystania z tej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@natala ale nie na 24m. Ta promocja była w tamtym roku w październiku na 12 miesięcy za 7.95, a potem już cena normalna 15.90 z możliwością wyłączenia w każdej chwili. Gdy będziesz blisko kończenia się tej opcji warto zadzwonić i zapytać w jakiej cenie możesz mieć dalej Eleveny, ja sam mam do końca października w tej cenie, a potem zobaczymy.

Edytowane przez tom427
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz sprzęt po cyfrze to tak. Jeżeli po N to nie ma szans. Sam o to walczyłem, nawet po zakończeniu umowy wczoraj dzwonili aby ją wznowić, moim warunkiem było zrabatowanie MRP tak jak miałem dotychczas. Niestety albo 10 MRS albo 20 MRP. Dlatego też po wieloletniej współpracy od wczoraj świeci słoneczko

Potwierdzam. miałem to samo, tyle że do mnie nie dzwonili  z propozycja wznowienia i tak jak kolega mam "sloneczko" i powiem ,że dobrze mi z tym mieć więcej za mniej niż w NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie przed chwilą dzwonili. Umowa do końca sierpnia.

Zgodziłem się na Extra+, 6xC+ i HBO przez 6 miesięcy (później możliwość wyłączenia) za 69,90 na 24 miesiące liczone od października. Włączone od razu. Za wrzesień tylko opłata za dekoder 20zł. Średnio wychodzi jakieś 2 zł taniej niż proponowali w sierpniu i dodatkowo mam HBO na 6 miesięcy i jakiś Filmbox pack na 1 miesiąc.

Poprzednio miałem to samo, ale w umowie na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim dniu umowy jedyne na co było stać NC+ to mail, że im przykro, że rezygnuję.

 

Mam telewizję jeszcze na wrzesień ale już po "normalnych" stawkach bo spóźniłem się z wypowiedzeniem.

Dlatego zacząłem dokładniej analizować ofertę konkurencji i mnie "olśniło"   :doh:

Ludzie! Walczymy tu o oferty które u konkurencji są w cenach dla nowych klientów znacznie niższe! Przykład? Odpowiednik sławetnego Extra+ z 8C+ i HBO za 79,99zł znalazłem w łamańcu dla nowych klientów za średnio 67,5zł!!! (opcja Premium) Owszem bez C+ ale za to z Filmboxami, Cinemaxami, History, H2 i darmowym nowym dekoderem z dyskiem i to z automatu!!! A my "prosimy się" o droższą ofertę i jesteśmy traktowani "z buta" lub z "łaską". A przecież jesteśmy stałymi, wieloletnimi klientami!!! Coś tu chyba jest bardzo nie tak...

Do tej pory uparcie liczyłem na ofertę jaką wymieniłem wyżej, ale jak to sobie skalkulowałem to nawet taka oferta mi zupełnie się nie opłaca!!!

 

Oświećcie mnie bo może coś mi umyka co takiego ma NC+, że warto z nimi zostać? Oferta programowa? Uboższa. Ceny? Wyższe. Podejście do stałego klienta? Z łaską i/lub [beep]ością. Sprzęt? Podobno Evobox to jeden z lepszych obecnie dekoderów. Więc co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim dniu umowy jedyne na co było stać NC+ to mail, że im przykro, że rezygnuję.

 

Mam telewizję jeszcze na wrzesień ale już po "normalnych" stawkach bo spóźniłem się z wypowiedzeniem.

Dlatego zacząłem dokładniej analizować ofertę konkurencji i mnie "olśniło" :doh:

Ludzie! Walczymy tu o oferty które u konkurencji są w cenach dla nowych klientów znacznie niższe! Przykład? Odpowiednik sławetnego Extra+ z 8C+ i HBO za 79,99zł znalazłem w łamańcu dla nowych klientów za średnio 67,5zł!!! (opcja Premium) Owszem bez C+ ale za to z Filmboxami, Cinemaxami, History, H2 i darmowym nowym dekoderem z dyskiem i to z automatu!!! A my "prosimy się" o droższą ofertę i jesteśmy traktowani "z buta" lub z "łaską". A przecież jesteśmy stałymi, wieloletnimi klientami!!! Coś tu chyba jest bardzo nie tak...

Do tej pory uparcie liczyłem na ofertę jaką wymieniłem wyżej, ale jak to sobie skalkulowałem to nawet taka oferta mi zupełnie się nie opłaca!!!

 

Oświećcie mnie bo może coś mi umyka co takiego ma NC+, że warto z nimi zostać? Oferta programowa? Uboższa. Ceny? Wyższe. Podejście do stałego klienta? Z łaską i/lub [beep]ością. Sprzęt? Podobno Evobox to jeden z lepszych obecnie dekoderów. Więc co???

Skoro juz Cię tak oświeciło to niech Ci świeca polsatowskie reklamy ze te 65 zł, Jak nie widzisz różnicy w ofercie twój problem Tylko to nie to forum na psalmy pochwalne dla Zygmunta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kolejny telefon po końcu umowy i zaś to samo Comfort + 6C za 65 lub Extra +6C za 69,9 czyli mniej za więcej, chciałem się zastanowić ale Pani mówi że innych ofert nie będzie więc zrezygnowałem. Skoro nie mogą poczekać to mam ich gdzieś. Za tą kasę kupię sobie karnet na siłkę - przynajmniej zdrowszy będę. Podejście nc+ coraz gorsze nic tylko doić a nierówne traktowanie klientów z C+ i N to zwykłe złodziejstwo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) niech Ci świeca polsatowskie reklamy (...) Tylko to nie to forum na psalmy pochwalne dla Zygmunta

Czyli to jednak prawda że 1/3 Polaków nie umie czytać ze zrozumieniem...

 

Pytanie jest proste co jest takiego w ofercie NC+ dla stałych abonentów, że warto z niej skorzystać? Wymieniłem elementy które wg. mnie ją dyskwalifikują ale chcę mieć pewność, że czegoś nie pomijam.

Jakie reklamy? Zamiast silić się na tani sarkazm wysil się i napisz coś dla odmiany w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jesteś większość NC+ wybiera dla Ekstraklasy jak i oferty filmowej w C+.CP wybierają ci co chcą oglądać byle co i mało płacić.A różnica kanałowa jest znacznie większa.Co mi z tego że swojego czasu dostawałem ofertę konkurencji za pół darmo jak tam z forty filmowej i sportowej praktycznie nic nie było.A jak nawet było to w cenie zbliżonej do tego w NC+ jest lepsze i wygodniejsze zamawianie opcji dodatkowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jesteś większość NC+ wybiera dla Ekstraklasy jak i oferty filmowej w C+.CP wybierają ci co chcą oglądać byle co i mało płacić.A różnica kanałowa jest znacznie większa.Co mi z tego że swojego czasu dostawałem ofertę konkurencji za pół darmo jak tam z forty filmowej i sportowej praktycznie nic nie było.A jak nawet było to w cenie zbliżonej do tego w NC+ jest lepsze i wygodniejsze zamawianie opcji dodatkowych.

To ktoś jednak tą niby piłkę nożną ogląda. No to jestem w szoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to jednak prawda że 1/3 Polaków nie umie czytać ze zrozumieniem...

 

Pytanie jest proste co jest takiego w ofercie NC+ dla stałych abonentów, że warto z niej skorzystać? Wymieniłem elementy które wg. mnie ją dyskwalifikują ale chcę mieć pewność, że czegoś nie pomijam.

Jakie reklamy? Zamiast silić się na tani sarkazm wysil się i napisz coś dla odmiany w temacie.

Jeżeli sie zastanowię gdzie oglądalrm ostatnio mecz to wychodzi C+ Jak wspominam filmy to C+ lub Ale Kino potem może dopiero HBO bądź Cinemax. Nie wyobrażam sobie oglądać filmu szatkowanego reklamami. Jak myśle o jakimś dokumencie lub formacie popularnonaukowym to ostatnio Planete. Dla Ciebie to bez różnicy Dla wielu podstawa wyboru. I to jest ta różnica. A to ze płace 10 czy 20 zł wiecej niż u Zygmunta zupełnie mi różnicy nie robi. Bo tam płaciłbym a nie miał co oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jej chcesz to udowodnić bo ciekawy jestem :)

Wyślesz jej screena na jej prywatną skrzynkę, czy może łudzisz się że panienka będzie sprawdzać każdego maila przychodzącego do nc+ ( wątpię czy w ogóle może to robić ) ?

Kolego, a tak, że dziewczyna która do mnie wczoraj dzwoniła była naprawdę rozgarnięta i podczas rozmowy prosiła o podanie podstrony tego wątku na satkurierze? Zdziwiony? Może mam mało postów,ale w temacie platform i płatnej telewizji siedzę od 98r. więc troszkę pokory :) Prosiłem kogoś o screen-a, bo dziewczyna mówiła(bardzo wiarygodnie),że jakby MRs był za 0zł to by dała. A że tu na forum pojawia się za 0zł - nie oznacza, że tak jest. Mówiła,że śledzi te wątki i śmieszy ją jak ludzie piszą specjalnie wymyślone oferty by denerwować innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawny jesteś większość NC+ wybiera dla Ekstraklasy jak i oferty filmowej w C+.

Z ekstraklasą się zgodzę natomiast o jakiej ofercie filmowej ty mówisz. Teraz na okrągło czy to na C+,HBO,Filmbox czy Cinemax leci w kółko to samo z może paroma filmami nowymi w miesiącu które potem przez 3 lecą na okrągło.

Jak pisałem wcześniej przez ładnych parę lat byłem w N i NC+, ale z roku na rok podejście do stałego klienta robi się tragiczne, a 3/4 konsultantów ma nas w głębokim poważaniu. Nie wiem jak będzie w CP ale jak nie spróbuję się na własnej skórze to się człowiek nie przekona. Nie jestem zwolennikiem CP czy też NC+ lub UPC bo też mogłem takową p[beep]rnąć po prostu teraz przekalkulowałem co w danym momencie jest bardziej atrakcyjne. Owszem może oferta typu Extra z 6C+ za 70zł jest atrakcyjna ale jak ktoś dokłada do tego 2 MR to już niestety nie jest taka. Jak za 2 lata korzystniej będzie w UPC to z nimi podpiszę umowę. Wiele osób podchodzi do tego , a jak już mam NC to nie chcę chodzić i szukać nowych dostawców. Dla mnie jest chore wzajemne przedkładanie wyższości NC nad CP i odwrotnie. Każda z tych platform ma plusy i minusy. 

Nie zapomnę jak NC straciła prawa do LaLigi i jaki zrobił się raban. Ciekawe jak straci kolejne ligi na rzecz Eleven i wtedy zapali się lampka, że w sumie w C+ to tych nowości filmowych znowu tak dużo nie ma i wybierze innego tańszego dostawcę niekoniecznie CP.

Edytowane przez argentorat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...