Jump to content

emeryt

Users
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About emeryt

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 01/07/1948

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Zawiercie
 • Hobby
  Różne.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, doszedłem do tego jaki jest problem z tym modelem, po prostu slot od modułu jest źle zamontowany (krzywo) i moduł nie wchodzi we właściwe miejsce, dzisiaj odesłałem bubel.
 2. Witam wszystkich, zięć kupił ten model nie pytając mnie bo bym mu odradził, dekoder nie odbiera w ogóle kanałów Polsatu przez moduł, jak można go skonfigurować, niekodowane kanały odbiera. Jak wejść w odbiór kanałów NTC. Nie możemy sobie z tym poradzić, zgemma nie widzi modułu i karty, czy ktoś może doradzić? Ja już na tym modelu się sparzyłem,teraz zięć.
 3. Ten soft to też jest jakieś badziewie, podobne do tego, co wsadziłem poprzednio. Dobrze, że zachowałem podany przez ciebie PIN i wyszedłem z tego badziewia.
 4. Witam, czy soft V1.14.21452 jest już bezpieczny? Bo jakiś czas temu miałem z nim problemy, pomógł Maveric.
 5. Już mam, sąsiad pożyczył mi adapter wi-fi, jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc emerytowi.
 6. ...solorz jest podobny do oszusta toruńskiego, nigdy nie będzie miał dość.
 7. Drogi MAVERIC'u, dziękuję ci bardzo, bardzo serdecznie. Dekoder odblokowany. Jest jeszcze jeden problem: nie mogę się połączyć z internetem, dekoder połączony kablem z z ruterem, komunikat: "Podłączenie do Internetu nieudane". Przedtem tak nie było, łączył się od razu.
 8. Witam kolegów, proszę o pomoc, dzisiaj w mojej dzielnicy wyłączono prąd. Wszystkie urządzenia nie pracowały, po włączeniu prądu chciałem obejrzeć telewizję a tu klapa, Cryptobox 752 Combo zawiesił się, nie ma kanałów, słaby sygnał, więc chciałem przywrócić ustawienia fabryczne i poszło ale po pobraniu softu było to samo. Zdecydowałem że wsadzę soft V1.14.21452 i teraz się narobiło, do żadnych ustawień nie mogę wejść, za każdym razem monit "Wprowadź pin". Format obrazu 576I 50Hz, jedynie działa odtwarzacz filmów. Jestem załamany, mam 72 lata, samotny, POMOCY. Czy jest jakaś możliwość wyjścia z tego, jakiś restard czy reset??? POMÓŻCIE!!!
 9. Właśnie wczoraj pobrałem softy 21452 i 21434, to jakieś dziadostwo jest, z tego pierwszego niema w ogóle wizji, czarny ekran z fonią, bez dodatków. Z tego drugiego obraz jakiś rozciągnięty, dziwne menu, bez dodatków, nie łączy się z internetem. Nie dopracowane, po prostu badziewie.
 10. Witam, mam zamiar kupić drugi dekoder CB 752 do Polsatu i konwerter Unicable, czy kanały będą szybciej przełączane? Bo jak wiadomo to obecnie przez moduł idzie to kilka sekund, czy warto kupić Unicable? Będzie też drugi moduł z kartą Polsatu.
 11. Ale inne kanały w opcji HD są, np, Polsat News HD nadaje z tych samych parametrów kanał 40 ,626000 8M z Katowic. No to jest ciekawostka, mam dwa telewizory Thomson, jeden model 6306 4K, drugi 7766 4K, o ile w tym pierwszym można odbierać Polsat Film HD to w tym drugim już nie.Nie wyszukuje kanału jak dekoder. Z dekoderem się zgodzę, ale tv 7766 4K ?
 12. Witam wszystkich, mam problem z tym modelem, wyszukuje Polsat Film HD z telewizji naziemnej ale kanał jest na liście kanałów radiowych, jest tylko dźwięk bez wizji. Na modelu 752 Combo jest OK. Nie pomaga zmiana softu na inny, co to za przyczyna może być?
 13. Czyżby jakiś nowy soft? upgrade_3z173_RC17_V1.0.0.10 BIN. Takie coś mam na serwerze FTP. Dodatkowo jest jeszcze Channels sdx 46.2 KB oraz DataBase200219.sdx 119.8 KB. Czy u was jest to samo na waszych modelach, na 652 nie ma.
×
×
 • Create New...