Jump to content

emeryt

Users
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About emeryt

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 01/07/1948

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Zawiercie
 • Hobby
  Różne.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czekam na model 850 Cryptoboxa, nawet na 852.
 2. Witam wszystkich serdecznie i mam pytanie, czy zakup dekodera jak w temacie będzie dobrym wyborem pod moduł CI+z kartą Cyfrowego Polsatu. Ma ktoś ten model, jak się sprawuje?
 3. Witam, ma ktoś ten model jak w temacie, jak się sprawuje, czy warto go nabyć?
 4. A co zrobi solorz ja abonenci zaczną wypowiadać umowy,ja już się szykuję bo na pewno nie będę płacił za badziewie.
 5. Pojawił się jeszcze nowszy soft 20433, ale na tych softach dekoder nie pracuje stabilnie, tzn. następuje stopklatka i zanik głosu tak około sekundy a może więcej, nie poprawiono teletextu, czy tylko na moim boxie takie cuda się dzieją?
 6. Witam, jest nowy soft 1.14.20403_patch*(1 27) wersja SW, pojawiła się też opcja "Pogoda".
 7. Witam wszystkich użytkowników dekodera cryptobox 752 combo i modułów CP. Po zakupie dekodera włożyłem moduł z kartą CP i dekoder nie reagował,zadzwoniłem do sprzedawcy. powiedział mi żebym chwilę poczekał bo skonsultuje się z serwisem CP, odpowiedź z CP, dekoder będzie chodził tylko na nowym module CI+ z CP, na drugi dzień wymieniłem moduł na CI+ wraz z karta, teraz mi sprzęt śmiga aż miło, ale na modelu 650 już nie, są zwiechy, nieraz nie łapie któregoś kanału.
 8. Witam, w dodatkach sieciowych opcja "Pogoda" jest nie aktywna, po włączeniu tej opcji informacja ''Nie znany błąd". W modelu 650 to samo, zmiana oprogramowania nic nie zmienia, inne opcje są w porządku. Co może być tego przyczyną? Czy u Was też tak jest?
 9. A jak jest z obrazem? Jest lepszy? Szkoda, że nie ma DVB-T.
 10. Witam nowo rocznie wszystkich, chciałem się dowiedzieć coś o tym dekoderze jak w tytule, jak się sprawuje, czy lepiej od Cryptobxa 752 HD. Ma ktoś ten model? Czy warto go kupić?
 11. Zmieniłem pozycję wczoraj, na razie nie znika. Pozdrawiam. Odnośnie posta do "krzysztofffa", już wiem skąd ten dziwny dźwięk, wydaje go telewizor. Śledziłem chyba sześć godzin bez przerwy te dwa ustrojstawa, ale co ważne tv nie zachowuje się tak podczas odtwarzania filmów, zwracałem na to też szczególną uwagę.
 12. Witam, na moim 752 zauważyłem że znika mi obraz z TVN Turbo HD, po prostu nie odtwarza. Aby przywrócić kanał, kasuję go, następnie ściągam z transpondera i ustawiam na starym miejscu. Po jakimś czasie kanał znów nie odbiera, ale pokazuje się opis i tak w koło informacja "Kanał zablokowany". Z transpondera 11508 inne kanały śmigają bez problemu. Czy u was dzieje się podobnie? Jest jakaś rada na to? Mam też model 650, ale na nim jest wszystko w porządku. Wspaniałego Nowego Roku dla Wszystkich życzę.
×
×
 • Create New...