Jump to content

emeryt

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About emeryt

 • Rank
  Niedoświadczony
 • Birthday 01/07/1948

Informacje o profilu

 • Gender
  Mężczyzna
 • Location
  Zawiercie
 • Hobby
  Różne.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pojawił się jeszcze nowszy soft 20433, ale na tych softach dekoder nie pracuje stabilnie, tzn. następuje stopklatka i zanik głosu tak około sekundy a może więcej, nie poprawiono teletextu, czy tylko na moim boxie takie cuda się dzieją?
 2. Witam, jest nowy soft 1.14.20403_patch*(1 27) wersja SW, pojawiła się też opcja "Pogoda".
 3. emeryt

  Moduł CAM CI / CI+ Cyfrowego Polsatu

  Witam wszystkich użytkowników dekodera cryptobox 752 combo i modułów CP. Po zakupie dekodera włożyłem moduł z kartą CP i dekoder nie reagował,zadzwoniłem do sprzedawcy. powiedział mi żebym chwilę poczekał bo skonsultuje się z serwisem CP, odpowiedź z CP, dekoder będzie chodził tylko na nowym module CI+ z CP, na drugi dzień wymieniłem moduł na CI+ wraz z karta, teraz mi sprzęt śmiga aż miło, ale na modelu 650 już nie, są zwiechy, nieraz nie łapie któregoś kanału.
 4. Witam, w dodatkach sieciowych opcja "Pogoda" jest nie aktywna, po włączeniu tej opcji informacja ''Nie znany błąd". W modelu 650 to samo, zmiana oprogramowania nic nie zmienia, inne opcje są w porządku. Co może być tego przyczyną? Czy u Was też tak jest?
 5. emeryt

  Dekoder Openbox AS4K HD

  A jak jest z obrazem? Jest lepszy? Szkoda, że nie ma DVB-T.
 6. emeryt

  Dekoder Openbox AS4K HD

  Witam nowo rocznie wszystkich, chciałem się dowiedzieć coś o tym dekoderze jak w tytule, jak się sprawuje, czy lepiej od Cryptobxa 752 HD. Ma ktoś ten model? Czy warto go kupić?
 7. Zmieniłem pozycję wczoraj, na razie nie znika. Pozdrawiam. Odnośnie posta do "krzysztofffa", już wiem skąd ten dziwny dźwięk, wydaje go telewizor. Śledziłem chyba sześć godzin bez przerwy te dwa ustrojstawa, ale co ważne tv nie zachowuje się tak podczas odtwarzania filmów, zwracałem na to też szczególną uwagę.
 8. Witam, na moim 752 zauważyłem że znika mi obraz z TVN Turbo HD, po prostu nie odtwarza. Aby przywrócić kanał, kasuję go, następnie ściągam z transpondera i ustawiam na starym miejscu. Po jakimś czasie kanał znów nie odbiera, ale pokazuje się opis i tak w koło informacja "Kanał zablokowany". Z transpondera 11508 inne kanały śmigają bez problemu. Czy u was dzieje się podobnie? Jest jakaś rada na to? Mam też model 650, ale na nim jest wszystko w porządku. Wspaniałego Nowego Roku dla Wszystkich życzę.
 9. Do "krzysztofffa", w moim modelu zdarza się ten dziwny dźwięk (dżżżnn),nie wiem jaka jest przyczyna tego.Na nowym sofcie patch jest częściej niż na mcasie,oprócz tego występuje też czasami pikseloza i zatrzymanie obrazu na sekundę.Odbieram na mcasie. Do "Linza", ja odbieram Polsat przez moduł CI+,odbiór jest stabilny ale przejście z kanału na kanał to trwa chyba 7sec.trochę za wolno. Co do tego nowego softu to nic się nie poprawiło,jedynie dodali zakładkę kanałów radiowych. Ciekawe jak 752 śmiga na samej karcie nc+,jak szybko przechodzą kanały,z Astry nie kodowane w 1sec.Nie kodowane z Hotbirda do 3sec.,tak samo kanały z NTC.
 10. Jest nowy patch do modelu 752. Można pobrać z sieci lub ze strony producenta. 1.14.20092_patch*(1 21). Do starszych modeli też jest.
 11. A czy próbowałeś teletekst? U mnie niektórych słów nie można odczytać z literami ą,ę,ś,ć itd,teletext niedopracowany moim zdaniem.W fergusonach txt jest super. Czy ja pisałem że mam problem z "Powerem"???
 12. Witaj,robiłem raz ustawienia fabryczne po wsadzeniu softa mcas 19529,zmieniłem na patch bo nie było wszystkich opcji na X-tras. A jaki to jest dekoder dedykowany???
 13. Amatorze,co do umowy to chciałem jeszcze kanały sport premium i dlatego nowa umowa,dalej szatkowanie ,cały czas miałem arivę 200 i nie było szatkowania,antena 90 cm.Następnie,gdy wyszuka kanały z któregoś transpondera to kanały tvn-u są na pierwszych pozycjach,a nie jak wcześniej zapisane kanały polsatu,moim zdaniem ten model nie jest dopracowany.Jak procentowo przedstawiają się paski sygnału u ciebie,u mnie jest siła 82%,jakość 73%,nie mogę więcej ustawić na sat finderze.Mam najnowszy soft patch 19423 z dn.09-05-2018.
 14. Witam. Jestem posiadaczem tego dekodera od 4 lipca,ale nie jestem z niego zadowolony. Nie współpracuje ze starszym modułem Cyfrowego Polsatu. Serwis Polsatu wymienił mi ten moduł, ale też musiałem związać się nową umową. Wolniej włączają się kanały, niż w modelu 650, który też mam, co jakiś czas występuje pikseloza, w 650 też. Gdy usunę moduł ze slotu i z powrotem go wsunę to trwa uwierzytelnienie owego sprzętu, co trwa kilkanaście minut, czego w 650 nie ma. Ma wpakowany najnowszy patch, troszkę inne menu jest. Jeśli ktoś ma moduł polsatowski i ma zamiar kupić ten dekoder to niech od razu pomyśli o nowej umowie w związku z wymianą modułu. Starszy moduł jest CI, nowy CI+. Kupując ten model nie nie było wpisu, że trzeba do niego moduł CI+, o czym w sklepie nikt nie wiedział, ale trafiłem na dobrego sprzedawcę, a ten konsultował się z serwisem Polsatu. Powodzenia.
×