Jump to content

WladekNemo

Users
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About WladekNemo

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Dekoder zakupiłem z tym softem i właśnie nie działało EPG oraz nagrywanie dlatego zacząłem szukać innych oprogramowań. Inne jednak nie obsługiwały modułu i wróciłem do 1.14. 20433 patch. Oczywiście przywracałem ustawienia fabryczne, ale to nic nie dało. Teraz nawet nie włącza się nagrywanie o ustalonym czasie, a jedynie nagrywanie na żywo dusząc przycisk Record. Czasem jest wtedy obraz, a czasem nie. Próbę też robiłem wkładając kartę starej usługi TNK HD z którą był sparowany dekoder 2850 ST i o dziwo karta w czytniku działa jednak z EPG i nagrywaniem ten sam problem. Wczoraj rozmawiałem z serwisem sprzedawcy i potwierdził problemy z EPG, a dzisiaj ma sprawdzić nagrywanie bo sprawdzał jedynie na żywo, a na czas nie. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dziękuję bardzo za zainteresowanie moim problemem i życzę wszystkim miłego dnia.
 2. Przez dekoder mam dostęp przez Internet do softów z patch w nazwie czyli nieoryginalnych, natomiast na stronie producenta są stare numery. Czyżby o ten chodziło bo on jest najnowszy i bez dodatku ANTIK_TV który ich tv obsługuje. 752HD_MCAS_V1.14.19994_17-10-2018.rar W tym jednak po wypakowaniu w opisie jest tylko ich Orange, nic nie ma o nc+ jako szybkie wyszukiwanie aby mieć kolejność kanałów, chyba, że chodzi o inny soft i trzeba szukać na innej stronie jak tak to proszę o info gdzie oraz jaki cały numer bo daty często są zmienione na nowsze. Z góry dziękuję za informację. Sprawdzałem ten ze strony producenta 752HD_MCAS_V1.14.19994_17-10-2018.rar I niestety wyskakuje komunikat: twój odbiornik nie jest zgodny z tym modułem. EPG też tylko na godzinę do przodu. Przy tym z patchem 20433 okazało się, że ustawienie nagrywania na czas oczywiście z wyłączonym głębokim czuwaniem nagrywa, ale odtwarza tylko dźwięk. Obrazu brak.
 3. Zakupiłem dekoder z najnowszym softem 20433 patch. Mam problem z EPG. Po włączeniu muszę na EPG zatwierdzać OK kanały, aby wczytało program i wczytuje, ale tylko na godzinę góra dwie do przodu. Po tym czasie znów napisy brak EPG. Nagrania przy odtwarzaniu tylko głos bez obrazu. Szkoda bo nie można do przodu ustawić przez aplikację i dekoder przełączania kanałów. Używam moduł CI+ od Canal+ (kiedyś nc+). Wszyscy chwalą ten dekoder, a ja tego nie mogę powiedzieć, chyba, że ten problem tylko mnie dotyczy? Mam jeszcze dwa dekodery ADB 2850 ST i w nich problemu takiego brak oraz jak ktoś pytał można nagrywać i oglądać wcześniej nagrany program jednocześnie. Czy jest jakaś rada na te problemy bo sprzedawca nie odpisuje na moje pytania choć przed sprzedażą mówił, że będzie ok. Programowanie nagrań, otworzyć EPG i na danym programie dusimy u góry na pilocie Record. Jedno naduszenie napis zmieni kolor na czerwony to nagrywanie drugie naduszenie kolor będzie zielony program sam się przełączy o danej godzinie. Edytować można czerwonym przyciskiem. Lepsza obsługa przez aplikację G-Mscreen na androida.
×
×
 • Create New...