Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, maciekmm napisał:

Czy ktos wycofywal w terminie 14 dni przedluzenie umowy i walczyl jeszcze raz ? Czy ma to wplyw na ponowne negocjacje ?

 

 

ja tak zrobilem 2 lata temu. zgodzilem sie na warunki konsultanta, ale przemyslalem temat, ze  troche mnie zmanipulowal i zlozylem odstapienie od umowy. wtedy telefon z DUK i dostalem takie warunki jakie chcialem, czyli superpremiium z dodatkami i MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do DUK. Umowa wypowiedziana.
Mam dwa dekodery i dwie karty cameleon. 

Proponują Extra z Canal Plus (8) + Mistrzowska Piłka za 79,99 zł + Dekoder 4k za 5zł

Jako opcję za drugi dekoder Extra z Canal Plus za 45 zł i Wifi Box lub moduł. 
Pytanie moje, czy da się tą opcję za 35 zł? Czy cos do tego da się jeszcze ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, _Artek_ napisał:

@ircios nie wiem czemu ciągle mnie cytujesz skoro moja negocjacja to porażka o magiczne 5zł odpowiadając koledze ,jeśli zaakceptowałeś aneks automatycznie twoim przedłużeniem zajmuje się  ten sam konsultant w związku z tym wynegocjonowanie czegoś więcej niż to co zaakceptowałeś wcześniej będzie bardzo trudne jeśli w ogóle możliwe...... 


warunki które opisałeś są  jak najbardziej możliwe do uzyskania ja schodząc z superpremium 4k z multi 149,99 dostałem 
Optimum+
C+25zł
C+4k 0 
HBO 20zł
Mistrzowska piłka 0zł
multiroom 10zł 
Umowa na 12 miesięcy

W twoim przypadku sytuacja jest o tyle trudniejsza że umowa którą  wypowiedziałeś de facto się skończyła ale tak jak piszesz aneks niejako przedłuża o 14 dni warunki umowy która już się skończyła na twoim miejscu wysłałbym wypowiedzenie przez ica z prośbą powrotu do poprzedniego pakietu (Pakiet Extra +, Canal+ z C+4k, HBO z HBO GO, Multiroom standard.) zapłaciłbym ten miesiąc trochę drożej i ponownie złożył wypowiedzenie ze skutkiem na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego i wtedy czekasz na telefon ewentualnie pod koniec miesiąca dzwonisz sam. 
Powodzenia 

@_Artek_ czyli za paczkę C+ płacisz 25 zł ?

Można było zejść o 5 zł za pełny pakiet.

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, FazaFm napisał:

Dzwoniłem do DUK. Umowa wypowiedziana.
Mam dwa dekodery i dwie karty cameleon. 

Proponują Extra z Canal Plus (8) + Mistrzowska Piłka za 79,99 zł + Dekoder 4k za 5zł

Jako opcję za drugi dekoder Extra z Canal Plus za 45 zł i Wifi Box lub moduł. 
Pytanie moje, czy da się tą opcję za 35 zł? Czy cos do tego da się jeszcze ugrać ?

Umowę miałem do końca lutego. W połowie stycznia złożyłem wypowiedzenie. Na drugi dzień kontakt z DUK. Bez zbędnych ceregieli. Rozbiłem na dwie umowy. 
1. główna z comforta 22,50 na optimum 25. Plus dodatki rozszerzenie do extra, HBO i go na 2 miechy. Wymiana z pejsa na 4k z dyskiem.

2. nowa. Extra z C+ MP za 25. Plus wszystkie kolekcje. Standard dla posiadaczy cameleon. Wymiana drugiego pejsa na premiumbox z dyskiem - konsul sprawdził, w którym punkcie w mieście mają dostępne jeszcze te deki.

 

 

Edytowane przez gebi
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, obecnie posiadam Superpemium+ 109,99 Dodatkowo HBO 0zł,Cinemax 0zł,Mistrzowska piłka 0zł,Canal+4k 0zł,Fox play 0zł,Filmbox 5zł,Multiroom 10zł,Najem dekodera 4k 15zł razem 139,99. Propozycja przedłużenia to samo okrojone o cinemaxa i filmbox a canal+4k 10zł razem 144,99zł.Dla mnie to śmieszne gdzie nowy klient ma to samo za 139,99 i w ofercie jeszcze eleveny,tidal a przez pierwsze 3 miesiące 49,99.Druga propozycja  to samo okrojone zaś o cinemaxa i filmbox ale canal+4k 0zł i do tego netflix a pierwsze 3 miesiące 70zł .Netflixa posiadam już z rodziną osobno. Jaka jest szansa na ugranie czegoś ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z numeru 12 294 78 75, sam zadzwoniłem, dostałem propozycje na gorszy pakiet w tej samej (optimum z C4K HBO MP I ELEVEN i netflix 4k za 141 zł) a średnio w ICA mam 6 m-cy za 109 + 18 mcy za 159 superpremium 4k z netflix  o co kaman? Spróbować pod 12 294 7999 czy to jest ten sam team?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z wymianą dekodera na 4K jest ciężko za free? Dziś byłem w punkcie w pewnej sprawie i gość zaproponował mi przy okazji przedłużenie umowy na takich samych warunkach czyli Extra wraz z wszystkimi C+ za 79.99 + dekoder 4K bez opłaty za najem. Umowa jest do końca czerwca, wypowiedzenie nie złożone. Skoro w punkcie bez złożonego wypowiedzenia nie chcą podnieść mi ceny za to co mam i dają jeszcze bez opłat dekoder 4K to z DUK powinienem wyciągnąć coś więcej tak myślę. 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, emarti napisał:

 Skoro w punkcie bez złożonego wypowiedzenia nie chcą podnieść mi ceny za to co mam i dają jeszcze bez opłat dekoder 4K to z DUK powinienem wyciągnąć coś więcej tak myślę. 

Za wcześnie na dobre warunki - czekaj.

Złóż wypowiedzenie - będziesz mógł więcej wycisnąć, zwłaszcza pod koniec umowy.

Jakie masz warunki po okresie podstawowym?

 

Edytowane przez maqs6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, emarti napisał:

@maqs6 No abonament wzrasta o ile dobrze pamiętam o jakieś 20 zł. 

Ja przedłużaniem 1,5 roku temu umowę i mi wzrasta o 4 zł.

Mam extra+c+HBO mr 2 dzierżawione dekodery w tym jeden z dyskiem i płace 89 zł. Zastanawiam się czy nie pociągnąć na tej umowie do listopada i dopiero wtedy złożyć wypowiedzenie. Będę wtedy płacił 93.99. Z tego co czytałem w wątkach ludzie w grudniu mieli optimum za 25 zł, dopełnienie do extra za dyszkę za darmo mp. I Plus taki że umowa będzie się kończyć w najlepszym okresie promocyjnym - grudniu. Nie wiem tylko co że sprzętem, czy nie policzą mi za mr jak przejdę na parowany zestaw. I co z dekoderem z dyskiem, będą liczyć tę piątkę?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, emarti napisał:

.....gość zaproponował mi przy okazji przedłużenie umowy na takich samych warunkach czyli Extra wraz z wszystkimi C+ za 79.99 + dekoder 4K bez opłaty za najem. Umowa jest do końca czerwca, wypowiedzenie nie złożone. Skoro w punkcie bez złożonego wypowiedzenia nie chcą podnieść mi ceny za to co mam i dają jeszcze bez opłat dekoder 4K to z DUK powinienem wyciągnąć coś więcej tak myślę. 

Nie dostaniesz taniej E+ z C+za 79,99. Chyba ,że pobawisz sie w składaki do Optimum. Wtedy wyjdzie Ci 55. Ale na bank wtedy dekodera nie będzie za free.

Wychodzi na to, że jesteś w wąskim gronie wybrańców, że bez wypowiedzenia i na 5 miesięcy przed końcem proponują Ci dobrą ofertę i to z dekoderem 4k za free. Pytanie tylko ,czy ten dekoder też będzie miał dysk za free ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam umowę do końca marca. Dzwoniła Pani i oznajmiła, że nie będzie już opcji multiroom na 2 Cameleonach.

 

Obecnie mam

  • Extra+ z Canal +
  • Eleven Sports
  • Mistrzowska piłka
  • Multiroom na 2 wifibox'ach i 2 cameleonach
  • SportKlub

za 103,88 zł

 

Pani proponuje 2 osobne umowy:

- pierwsza po staremu w tej samej kwocie z taką samą zawartością

- druga za 25 zł w promocji ale bez Eleven i podejrzewam że bez Sporklub

 

Razem byłoby 128,88 zł

 

Czy to dobra oferta? Czy można dostać coś lepszego? np. po wypowiedzeniu umowy

 

Jeden dekoder chcą zabrać i przysłać nowy dekoder z nową kartą + nowa karta do dekodera, który by został.

Jak rozumiem, będą to karty które sparują się z dekoderem (cameleony można było używać naprzemiennie)

 

Od sierpnia będzie mnie interesował pakier Viaplay.

Na których dekoderach C+ będzie można oglądać kanały tej platformy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Nie dostaniesz taniej E+ z C+za 79,99. Chyba ,że pobawisz sie w składaki do Optimum. Wtedy wyjdzie Ci 55. Ale na bank wtedy dekodera nie będzie za free.

Wychodzi na to, że jesteś w wąskim gronie wybrańców, że bez wypowiedzenia i na 5 miesięcy przed końcem proponują Ci dobrą ofertę i to z dekoderem 4k za free. Pytanie tylko ,czy ten dekoder też będzie miał dysk za free ;-)

A to za dekoder można mieć za free a za dysk już mogą pobierać opłatę? 🧐 Bo ja nie dopytałem o to czy dekoder będzie z dyskiem za darmo czy goły ale chyba gość zdawał sobie sprawę i widział jaki obecnie mam dekoder i raczej nie byłbym zainteresowany dekoderem bez dysku. Pójdę jeszcze do innego punktu i zobaczę co tam mi powiedzą. A pisząc że po złożeniu wypowiedzenia spodziewam się jeszcze nieco lepszej oferty nie miałem na myśli obniżonego Abo tylko dorzucenia do niego czegoś na stałe lub na jakiś okres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder moze byc za free a dysk za 5zl... albo mozesz dostac dekoder za free bez dysku.

 

Ja bede skladal rezygnacje ktora przysluguje mi do 14 dnia od akceptacji przedluzenia. Doszedlem do wniosku ze Comfort+ za 34.99 to wysoka cena zwlaszcza ze na drugiej umowie w internetowym centrum klienta moge dostac Comfort za 29.99...

Powalcze o nowa oferte jeszcze raz. Teraz dostalem Comfort+, HBO/HBO GO, C+ na 3 miesiace, dopelnienie do Extra za 0 na miesiac i do tego zachowanie mojego dekodera 4k z dyskiem za 0. Wycofam to przedluzenie i powalcze od nowa o tanszy Comfort badz Optimum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...