Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ircios napisał:

Nie rozumiesz.... Z takim zestawem na umowie terminowej w każdej chwili możesz być zmigrowany do MR w sieci i nic nie będziesz miał do powiedzenia. Oczywiście za 0 pozostanie.

 

Nie dostaniesz za 0. Może gdybyś miał jeszcze Pejsa, to szansa by była. Minimum 5 zeta 

Czyli minimum 115.

Dzięki. Chyba się o piątaka nie będę szarpał 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to z kwoty 170 i zobowiazania na 12 mc, zrobilo się 184 i 24 miesiace umowy. Na obecną chwilę nie jestem zainteresowany. Koniec umowy grudzień, poczekam. Jezeli celował bym w taki pakiet jak wymieniłem + podpięty NETFLIX i przede wszystkim umowa na 12 mc, to jak moglo by to wyglądac miesięcznie?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.03.2021 o 11:38, dominik_fil napisał:

Właśnie sprawdziłem na koncie.

Mają:

Nowy Comfort + z Canal + (^) Live

Nat Geo Play 0 zł

FOX Play 0 zł

Mistrzowska Piłka 0 zł

Dekoder Ultra Box_/PVR Pace 

Karta Cameleon

 

i za to płacą 69,99 zł

 

Czy to dużo? Co można lepszego wynegocjować? Na pewno chcemy Mulitoom.

Jaki ewentualnie inny pakiet zmienić, aby była piłka i filmy, ale bez dużej dopłaty?

A może coś taniej się da? 

Np. MR i dużo piłki w tej cenie. 

 

Miałem odezwać się przed końcem umowy. Właśnie się kończy. Zostało 7 dni. Wypowiedzenie wysłane. 

 

Co można w tej chwili uzyskać? Czy taki pakiet jak do tej pory jest realny w tej cenie? 

Najlepiej byłoby MR i piłkę w tej cenie mn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuję. Czytając różne propozycje którzy dostają można dostać mętlik, kontaktowałem się już z użytkownikiem Mikizncplus i co nie co wiem. Jednakże mam obecnie Extra+ z Canal+ wraz z mistrzowską piłką i stary Multiroom za 114zl, chciałbym zejść z pakietem ponieważ i tak nie oglądam połowy tego co jest, zależy mi na c+4 HBO GO, elevenach i mistrzowskiej piłce, jaka strategię przyjąć, co można uzyskać na ten moment?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak nie wiesz jakie są paczki C+ i jak je piszemy w wątku to nie komentuj i się nie ośmieszaj.C+ to pełna paczka bez C+4K bo to osobna opcja 6C+ lub jeszcze z dopiskiem Live podobnie 2C+ to wiadomo co to za opcje i co zawierają.Ale jak widać nie dla wszystkich a wystarczy poczytać dokumenty na stronie operatora by to wiedzieć.  Ale lepiej udawać znawce i pisać że są różne paczki C+ tu na forum to prawie jak odkrycie Nobla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szybko jak wygladalo moje przedluzenie umowy i niestety przegrana "walka" o MR z modulem CAM i dekoderem 4K.

 

Przez miesiac czasu probowalismy z kolega @lukx95, ktory to w moim imieniu interweniowal w C+ wywalczyc dla mnie MR z modulem CAM i dekoderem 4K lecz niestety C+ twardo trwal przy tym, ze jednyne co moga mi zaproponowac to dekoder 4K i Wifiboxa. Tak wiec grubo po ponad 10 latach z niezaleznym MR, zdalem poczciwego Pace'a i Sagemcoma i dostalem za free w/w dekodery. C+ przystalo zebym w cenie 81,89zl zachowal obecna oferte, czyli Extra + z 6 kanalami C+, Mistrzowska Pilke, Eleveny i wspomniany przeze mnie juz nowy MR. W ramach tego, ze wzialem dekoder 4K otrzymalem tez kanaly 4K w tej cenie. 

Edytowane przez awakeman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, czerstwy napisał:

Właśnie jak nie wiesz jakie są paczki C+ i jak je piszemy w wątku to nie komentuj i się nie ośmieszaj.C+ to pełna paczka bez C+4K bo to osobna opcja 6C+ lub jeszcze z dopiskiem Live podobnie 2C+ to wiadomo co to za opcje i co zawierają.Ale jak widać nie dla wszystkich a wystarczy poczytać dokumenty na stronie operatora by to wiedzieć.  Ale lepiej udawać znawce i pisać że są różne paczki C+ tu na forum to prawie jak odkrycie Nobla.

Dalej biedaku nie kumasz. Są różne paczki Canal+, chciałem się więc upewnić jakie zawiera ta po atrakcyjnej cenie 19,99. Teraz dotarło? Wyjdź na świeże powietrze poodychaj zamiast siedzieć na forum i spamować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, awakeman napisał:

Na szybko jak wygladalo moje przedluzenie umowy i niestety przegrana "walka" o MR z modulem CAM i dekoderem 4K.

 

Przez miesiac czasu probowalismy z kolega @lukx95, ktory to w moim imieniu interweniowal w C+ wywalczyc dla mnie MR z modulem CAM i dekoderem 4K lecz niestety C+ twardo trwal przy tym, ze jednyne co moga mi zaproponowac to dekoder 4K i Wifiboxa. Tak wiec grubo po ponad 10 latach z niezaleznym MR, zdalem poczciwego Pace'a i Sagemcoma i dostalem za free w/w dekodery. C+ przystalo zebym w cenie 81,89zl zachowal obecna oferte, czyli Extra + z 6 kanalami C+, Mistrzowska Pilke, Eleveny i wspomniany przeze mnie juz nowy MR. W ramach tego, ze wzialem dekoder 4K otrzymalem tez kanaly 4K w tej cenie. 

Do kiedy masz ważną umowę?Dzwoniłem do salonu. Nadal możliwa wymiana Cameleona na moduł CAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wojtmen napisał:

Są różne paczki Canal+, chciałem się więc upewnić jakie zawiera ta po atrakcyjnej cenie 19,99.

Gdzie można to znaleźć? Trzeba do nich dzwonić, czy jest to opisane w stosownym miejscu? Też mnie ta kwota zaintrygowała. Rozpiska pakietów tu na forum nie uwzględnia tego, choć jest "bogata".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, markar napisał:

Do kiedy masz ważną umowę?Dzwoniłem do salonu. Nadal możliwa wymiana Cameleona na moduł CAM.

 

Najwidoczniej nie dla mnie. Umowę miałem ważną do końca września, ale kupiłem tv 4k i chciałem dostać dekoder 4k więc to przyśpieszyłem. Krakowski DUK oznajmił mi też, że od 1 października oba dekodery (Pace i Sagemcom) przestaną działać i muszę je zdać.

Edytowane przez awakeman
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...