Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Pawel napisał:

Netflixa za 13zł masz w spółdzielni a nie każdy ma możliwość/chce do niej należeć ;)

Co do oferty to taniej jedynie w składaku.

To samo co masz obecnie.

 

Netflixa w "spółdzielni" to można mieć i za 6 zł. Wystarczy założyć rodzinę w Argentynie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2020 o 13:28, gebi napisał:


Jeżeli śledzisz wątek, to powinnaś widzieć, że z tym dopełnieniem ostatnio bywa różnie. Generalnie, to loteria czy dostaniesz. DUK napewno ci nie zagwarantuje utrzymania aktualnie posiadanej ceny. Z różnych źródeł słyszę to samo, odchodzą od dopełnień, w szczególności za dyszkę do comforta za 22,50. To taki paradoks. Oferta programowa ta sama, a cena kilkanaście zeta mniejsza. Na infolinii, jak mantrę powtarzają to samo, żeby zapomnieć o dopełnieniu w kwocie 10pln, do comforta w tak niskiej cenie. Oczywiście nie jest to reguła. Może będziesz miała więcej szczęścia i dostaniesz w tej cenie. Na dzień dzisiejszy marne szanse, ale kto wie.

 

Hej. Zadzwonila do mnie bardzo mila Pani M. 
Bez wypowiedzenia umowy zaproponowala mi ta sama cene 22,50 za Comfort na 2 lata, dopelnienie do Extra do konca lutego. Powiedziala zebym zadzwonila pod koniec lutego i zapytala o dopelnienie do Extra. Powiedziala, ze za 10 PLN powinno sie dac to zrobic. 

Edytowane przez magda1306
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, karolus napisał:

po rezygnacji przestawili mnie na umowę bez okresu minimalnego (tzn z miesięcznym wypowiedzeniem)- konsultant twierdzi, przy dostępie pełnym do Netflixa z 4K nie da się zrobić taniej- w ICA mam nawet ofertę ta 139,00- tak więc obniżył mi o 10 zł- jak mam to argumentować?

 

To ładny kit Ci wcisną ! Ja bez wypowiedzenia przeszedłem na ten pakiet i mam za 109 a po roku 152.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Nasir napisał:

czy mam rozumieć, że najtaniej C+ 4K w opcji włącz i wyłącz to 100zł raz na dwa miesiące?

Wcześniej była też druga cena cennikowa za C+ czyli 40zł.Ale to chyba można włączyć raz na jakiś czas.Przynajniej tu były takie informacje ale to było jakiś czas temu i nie wiem czy dalej aktualne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy komus sie udalo za aktywacje  dekodera 4k nie placic 49pln?
Mi się udało nie płacić 49zł za aktywację, bo zapłaciłem 99zł (ale 2 lata temu) :)
A obecnie, to teraz sporo osób dostaje gratis aktywację przy opłacie miesięcznej 5zł, ale przy opłacie miesięcznej 0zł też się to zdarza (zwłaszcza przy wyższych pakietach).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie. Przy przedłużeniu umowy zaproponowano mi darmową wymianę dekodera na dekoder 4k. Takiej wymiany z powodów osobistych będę mógł dokonać między 1wszym a 7 lutego. Konsultant zaproponował więc odroczenie aktywacji oferty do 01.03.2020 informując o możliwości wymiany dekodera 21dni po akceptacji oferty.

Czy ktos z Was (może jest tutaj jakis wiarygodny przedstawiciel) może udzielić mi konkretnej informacji kiedy takiej wymiany mogę dokonać ? Słyszałem już 3 różne opcje od konsultantów... Podczas przedłużania umowy zapewniano mnie że dekoder będę mógł wymienić 21 dni od akceptacji umowy (akceptacja 7go stycznia). Dzisiaj powiedziano mi że wymiany mogę dokonać najwcześniej 1go marca... Jak to w końcu jest z tą wymianą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Aktualnie: Extra+ CANAL+(6) + Eleveny + Mistrzowska Piłka + Multiroom (2x cameleon, pace + wifibox) - 101,89 zł

 

Przeglądając forum widzę, że mogę to dostać teraz za 85-90 zł

 

Pytanie jak by to wyglądało cenowo gdybym dobrał trzeci dekoder i trzecią kartę i jaki dekoder z dyskiem polecacie?  (nie zależy mi na 4k chyba, że bez dopłaty)

 

Z góry dzięki za odpowiedź

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...