Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, XMAREKK30 napisał:

 

 A czy to jest oferta z wypowiedzeniem czy bez nie go ?? Umowę mam do końca kwietnia ale sama oferta zaciekawiła mnie i tu mam ostanie pytanie czy do tej oferty jest szansa na dekoder 4k bez opłat wynajmu dekodera ??

Ja ostatnio wynegocjowałem ten pakiet za 119,99, formalnie bez opłat za dekoder 4K (czyli z ukrytą opłatą za dekoder 10 zł).

Wypowiedzenie było złożone.

Startowali z ofertą  telefoniczną 139,99 bez opłaty za dekoder, w SC+ miałem ofertę 129,99 zł i 30 zł za dekoder (sic!).

Wszystkie oferty bez opłaty za aktywację.

Edytowane przez Sierek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane z Ceniemaxami, że każdemu chcą zabrać? Mi również proponowali prawie to samo + Polsat Sport, ale bez Cinemax.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikomu nic nie zabierają, tylko dają inny pakiet, podobny bez Cinemax, a w zamian wciskają z kopaną Superpremium 4k za 109,99. Są tacy co wynegocjowali zwykłe Superpremium za 99,99. Dostali w tym kopaną MP za 0. Dobierali tylko Eleven. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adamk102 napisał:

Co jest grane z Ceniemaxami, że każdemu chcą zabrać? Mi również proponowali prawie to samo + Polsat Sport, ale bez Cinemax.

W sumie i tak to co w Cinemax jest w HBO GO. No chyba, że komuś bardzo zależy na kanałach telewizyjnych.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się domyślać, że HBO woła wyższą cenę za Cinemax i dlatego w nowym pakiecie Superpremium 4K znalazły się Filmboxy zamiast Cinemaxów. Nie mniej jednak dla kogoś kto posiada w pakiecie HBO i HBO GO, to lepsza oferta bo wszystkie filmy z Cinemax są na HBO GO a dodatkowo abonent zyskuje dostęp m.in. do Filmbox Premium HD czy Filmbox Arthouse oraz sporej kolekcji VOD Filmbox Live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał:

Nikomu nic nie zabierają, tylko dają inny pakiet, podobny bez Cinemax, a w zamian wciskają z kopaną Superpremium 4k za 109,99. Są tacy co wynegocjowali zwykłe Superpremium za 99,99. Dostali w tym kopaną MP za 0. Dobierali tylko Eleven. 

Zabierają w tym sensie, ze teraz Cinemaxy kosztują 10 zł, aby obniżyć cenę oferty,  proponują darmowe Fox Play itd , a zabierają Cinemaxy.

A jeżeli chodzi o zwykłe superpremium to sie zgadza, bo własnie wczoraj ustaliłem takie warunki z multiroom i dekoderami.

 

6eb56873416cafcbmed.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, XMAREKK30 napisał:

Mam w ofercie ICA pakiet SuperPremium 4K z Netflix za 109.99 a później 152,99  i tu moje pytanie ile kosztuje ten pakiet ale bez Netflix , czy te 109,99 to jest wersja najtaniej czy może być drożej ??   I czy w tej ofercie jest HBO GO ???

mi zaproponowali to samo za 139,99 zł, a po 12 miesiącach za 193 (z Netflix 4k)- zrezygnowałem z przedłużenia  i jestem na to przygotowany, że w przypadku otrzymania takiej właśnie propozycji, jestem gotowy ją zaakceptować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dwa pytania.

1 Z czego wynika różnica w ilości kanałów pakietu Extra+, ja mam 213 a nowi klienci 156? 

2 Czy warto przedłużyć umowę z taką propozycją, do ceny należy doliczyć kwotę 3 zł za dekoder mediabox + chociaż nigdzie nie jest to ujęte. Niestety za dekoder 4k do tej oferty chcieli 10 zł wynajmu. Pewnie taniej się nie da.

   

Wybrane usługi Pakiet Extra+, HBO, HBO GO
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adam1526 napisał:

Witam. Dwa pytania.

1 Z czego wynika różnica w ilości kanałów pakietu Extra+, ja mam 213 a nowi klienci 156? 

2 Czy warto przedłużyć umowę z taką propozycją, do ceny należy doliczyć kwotę 3 zł za dekoder mediabox + chociaż nigdzie nie jest to ujęte. Niestety za dekoder 4k do tej oferty chcieli 10 zł wynajmu. Pewnie taniej się nie da.

   

Wybrane usługi Pakiet Extra+, HBO, HBO GO
Wybrane promocje Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

 

@Adam1526 Powinieneś do tej oferty jeszcze dostać za free dwie kolekcje internetowe, takie jak FOX Play i Nat Geo Play. Teraz obecnie kiedy Ci się kończy okres oznaczony umowy? Obecnie masz też dekoder mediaBox+ za 3 zł/m i płacisz za pakiet Extra+ 44,99 zł?

Tak w ogóle, jeśli chcesz mieć dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem 1TB za free, to jeszcze jest z ofert świątecznych dostępna oferta na nową umowę na pakiet Extra+ w kwocie 49,99 zł i do tego dekoder 4K UltraBox+ za 49 zł aktywacja z bezpłatnym najmem i jeszcze można dodać antenę z konwerterem TWIN za 1 zł do tej oferty na nową umowę. Link do oferty: https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-4K-24m

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, lukx95 napisał:

 

@Adam1526 Powinieneś do tej oferty jeszcze dostać za free dwie kolekcje internetowe, takie jak FOX Play i Nat Geo Play. Teraz obecnie kiedy Ci się kończy okres oznaczony umowy? Obecnie masz też dekoder mediaBox+ za 3 zł/m i płacisz za pakiet Extra+ 44,99 zł?

Tak w ogóle, jeśli chcesz mieć dekoder 4K UltraBox+ z dyskiem 1TB za free, to jeszcze jest z ofert świątecznych dostępna oferta na nową umowę na pakiet Extra+ w kwocie 49,99 zł i do tego dekoder 4K UltraBox+ za 49 zł aktywacja z bezpłatnym najmem i jeszcze można dodać antenę z konwerterem TWIN za 1 zł do tej oferty na nową umowę. Link do oferty: https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/extra-4K-24m

Dzięki za odpowiedź. Obecnie mam dekoder turbobox, płacę 44,99, umowa do końca stycznia. Też się zastanawiałem nad nową umową na pakiet Extra +, ale tam jest mniej kanałów niż mam obecnie (szczerze to nawet nie wiem których), ale ja mam niby dwieście parę a przy nowej umowie 156.

9 minut temu, maciekmm napisał:

Ja dostalem na przedluzenie extra+ za 49.99 + wymiana dekodera na 4k za 0 i aktywacja rowniez 0. 

Z wypowiedaniem umowy czy bez?

Edytowane przez Adam1526
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...