Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Oferta przedłużenia umowy: 35zł umowa na 24 miesiące bez multirumu 25zł na 24 miesiące.
 
Comfort+      15zł
dekoder 4k   10zł
multiroom    10zł.
 
Chyba warto zaklepać te warunki, bo z tego co czytam to nic lepszego już dostać nie można. Niby to jest jakaś specjalna oferta indywidualna dla wieloletniego klienta
Brać Brać Brać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo celna uwaga.  Polityka PC+ jest tak powalona, że absolutnie trzeba walczyć o darmowy sprzęt bo 2 lata szybko miną i ciężko pozbyć się tego haraczu na przyszłość.

Ja popieram myśl tych osób co dziś biorą wyższy pakiet z darmowym dekoderem bo na przyszłość możliwości większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.10.2019 o 09:28, Lukasz_83 napisał:

Witam serdecznie,

 

Zbliża się koniec umowy (w lutym) i zaczęły się telefony z C+.

Choć raz od kilku lat dzwonią z ofertą nie gorszą niż obecnie ale pewnie warto ponegocjować.

 

Obecna oferta:

Superpremium+ z kanałami Canal+, nc+GO, HBO i HBO GO                -  104,99zł

Multiroom Premium (ten z nc+ z dekoderami spiętymi po LANie)      - 20zł

dekoder turbo box z 2009r (jeszcze z telewizji n)

 

 

Przepraszam, że cytuję sam siebie ale czuję się zobowiązany podzielić  z Wami co udało mi się ugrać.

Przez ostatni miesiąc konsultanci z C+ dzwonili prawie codziennie (czasem po dwa razy). Jednak ze względu na posiadany multiroom premium nie mogłem uzgodnić wymiany dekodera na nowy.

Poszedłem więc dzisiaj do salonu C+ aby zdać multiroom i dostałem jednocześnie taką ofertę, na dzień dobry - Pani powiedziała, że da mi max co może a ja zdecyduję czy chcę podpisać.

 

- Superpremium+ 4K  z HBO, HBO Go i Canal+ 4K

- Netflix Premium 

- Eleven Sports 

- Fimbox Pack

- Polsat Sport Premium

- Multiroom Standard

- Dekoder 4K UltraBox+ (za 0zł + 49zł aktywacja)

 

Całość powyższa za 130zł przez pierwsze 12 miesięcy a potem za 183zł przez kolejne 12 miesięcy.  Średnio 156zł - miesiąc. 

 

  

Edytowane przez Lukasz_83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po sobotnich nieprzyjemnosciach dostałem w poniedziałek Superpremium 4k z Cinemaxami oraz dekoderem 4k za 109.99 na cały okres umowy. Chyba lepiej się nie dało. MR mi niepotrzebny. Netfix to dla mnie gó wno. Artek ma rację, liczy się dobrą oferta. 

Edytowane przez blgv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuzik1111 napisał:

Bardzo celna uwaga.  Polityka PC+ jest tak powalona, że absolutnie trzeba walczyć o darmowy sprzęt bo 2 lata szybko miną i ciężko pozbyć się tego haraczu na przyszłość.

Ja popieram myśl tych osób co dziś biorą wyższy pakiet z darmowym dekoderem bo na przyszłość możliwości większe.

A ja jestem zdania, że dzisiaj nie ma się co zastanawiać nad tym co będzie za dwa lata. Jak jest niska cena za pakiet to można zapłacić dzierżawę. Rozmawiamy czysto teoretycznie bo mało realna wydaje mi się oferta z Comfortem za 15 zł chociaż oczywiście nie jest niemożliwa. Sam się nawet ostatnio zastanawiałem jakie oferty przedłużeniowe mają posiadacze Comfortu za 14,99 który kilka lat temu był na porządku dziennym. Ale nikt nie chwalił się utrzymaniem tak niskiej ceny. Możliwe, że proponowana cena (15zł) wynika właśnie z dobrania do niej w dzierżawie dekodera i bez tej dzierżawy nie byłaby możliwa do utrzymania. A do gołego Comfortu dekodera 4k za 0 zł nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiepsko czytasz forum. Ja mam za 14,99 . Mam drugą umowę za 9,99. i dostęp do 3. z Cameleonem za 10. Wszystko bez dzierżawy, bez aktywacji. Dobrałem w grudniu moduł za ok. 10. też z powodu braku dodatkowych kosztów.

Administruję tez umową jaką wcisnęli znajomemu jako drugą z dzierżawą Wifiboxa premium za 10....i wiem jaki to olbrzymi problem by znaleźć użytkownika  choć abonament rok za darmo.

Przeraża prawie 50 zł w drugim roku użytkowania. A wifiboxa chcą wymienić na UB za 15...co utrąca kompletnie sens tej umowy.

Liczyłem na benefit z CA...ale PC+ nie zrobi cesji w 1. darmowym roku.

 

A co do darmowego UB do gołego Comfortu.... też do wykonania. W odpowiedniej chwili.

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowę mam do końca 2019 r.,

Obecnie miałem extra+canal+6 live za 69,99 do tego Eleven na całą umowę za 11,90.

Razem 81,89. Dekoder turbobox po n-ce.

Wypowiedzenie złożone,telefon 12 294 79 99

 

Dzisiejsza oferta;

 

Extra+ za 49,99

Canal+ za 25

Canal+ 4K za 0

Hbo+go do maja za 0 pozniej 25

Dekoder 4K za 0

Fox, NationalGeo kolekcja za 0

Filmboxy 1 mc za 0

Eleven na rok za 7,95 później 15,90/wylaczenie/negocjacje...

 

Razem do zapłaty 82,94

 

Na MP mi nie zależało...

 

Ok oferta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuzik1111 napisał:

To kiepsko czytasz forum. Ja mam za 14,99 . Mam drugą umowę za 9,99. i dostęp do 3. z Cameleonem za 10. Wszystko bez dzierżawy, bez aktywacji. Dobrałem w grudniu moduł za ok. 10. też z powodu braku dodatkowych kosztów.

...

 

Ja pisze o tych co mają takie ceny i w ostatnich dniach/tygodniach przedłużali umowy.Przedłużyłeś niedawno Comfort+ w cenie 14,99 ?

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj bez zerwania umowy/do .04.2020/wcześniej kilka telefonów w tym do miejscowego punktu Canal+ przedłużyłem umowę na SuperPremium + C4K za 109.99I / MISTRZOWSKA PIŁKA Opłata miesięczna Data 0,00 zł Od 01/01/2020 do 30/04/2022 0,00 zł Od 01/05/2022 do czasu dezaktywacji usługi Nat Geo Play Opłata miesięczna Data 0,00 zł Od 01/01/2020 do 30/04/2022 0,00 zł Od 01/05/2022 do czasu dezaktywacji usługi Opłata najem 4K UltraBox+ Opłata miesięczna Data 0,00 zł Od 01/01/2020 do czasu dezaktywacji usługi Data startu wybranych usług 16 grudnia 2019 Okres oznaczony umowy 30 kwietnia 2022/Do tej pory  Superpremium+ 99,99zł + paczka FilmBox 5 zł +HBO GO 5 zł+dek Premium Wifibox 5zł czli 114,99 złna wymianę dostałem Technicolor serii ITCA2T.Dziś wkoczył mi Nexflix.W sumie zarabiam 5 zł .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2019 o 08:49, ircios napisał:

 + MR + H i H2 = 123. 

Samo Superpremium 4k 109,99.

Ja mam za 109.99 zl

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Najem PVR (Multiroom), Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem WiFi PremiumBox+ ADB 0 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 109,99  zł
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze przedłużenie umowy:

Pakiet Extra+ za 49,99 zł

Canal+ za 25 zł (10sztuk)

HBO za 0 zł do 30 maja 2020 później wyłączenie lub 25 zł

Canal+4K za 0 zł

Filmbox Pack do 31.01.2020 gratis później sam się wyłączy

Fox Play za 0 zł

HBO GO za 0 zł do 30 maja 2020 później wyłączenie lub 5 zł

Nat Geo Play za 0 zł

Wymiana dekodera na 4 K aktywacja i abonament za 0 zł

Multiroom Standart aktywacja za 0 zł abonament 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja wzięcia HBO GO bez HBO przez talerz za 5zł? Tak mam napisane w umowie, tzn rozbite 25 zł na 20 zł przez talerz i 5 zł za GO. Próbuję przedłużyć, bo do końca roku było za free, ale twierdzą, że nie rozbijają obu usług tylko trzeba wziąć całość. W takim razie dlaczego rozbito w umowie? Chcę tylko GO.

Edytowane przez glaca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone 75zł Extra Canal, MP, Multiroom, Dekoder 4k Kanał 4k.

 

I teraz moje pytanie, oglądam właśnie studio przed El Clasico w 4k i jakoś chyba normalna? Na pewno mi to działa w 4k? Jeśli odbiera program to jest 4k? Dodam w nc+go wchodziłem i kilka filmów przez neta w 4k puściłem i działały.

 

Więc sygnał na kanale 4k widzę w 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, glaca napisał:

Jest opcja wzięcia HBO GO bez HBO przez talerz za 5zł? Tak mam napisane w umowie, tzn rozbite 25 zł na 20 zł przez talerz i 5 zł za GO. Próbuję przedłużyć, bo do końca roku było za free, ale twierdzą, że nie rozbijają obu usług tylko trzeba wziąć całość. W takim razie dlaczego rozbito w umowie? Chcę tylko GO.

HBO GO za 5 zł. tylko jeżeli masz HBO.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja:

 

Comfort+

Canal+ x 10

Canal+ 4K

dekoder 4K za 0zł bo mam za 0zł

59,90zł

79,90zł z HBO-HBO-GO

 

Extra+

Canal+ x 10

Canal+ 4K

dekoder 4K za 0zł bo mam za 0zł

75zł

89,90zł z HBO-HBO-GO

Edytowane przez mxv1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane. Umowa konczy sie w lutym. 

Dostałam dwie propozycje i tutaj proszę o radę.

1. Extra, wszystkie canal plus, mistrzowska piłka, eleven, canal plus 4k i wymiana dekodera na 4k. 106zł/24mc

2. To wszystko co wyżej plus netflix 6mc za darmo czyli 106zł pozniej 149zł

 

Warto brać czy czekać. Dodam, że używam netflixa.

 

Telefon z DUK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...