Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, amicuss napisał:

Miałem Comfort za 22,5 zł i Multiroom oraz dwa dekodery.

Poza chwilowym dostępem do Extra, HBO i C+ nic się nie zmienia.

Na dzień dzisiejszy, to chyba wszyscy z pakietem Start i Comfort mają dostęp do E+ w darze od operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, 

umowa do końca roku, wypowiedzenie złożone, zero telefonów, tylko mail po dwóch tygodniach od złożenia o przyjęciu rezygnacji oraz prośba o ew kontakt na podany numer (krakowski)

Czy mają obecnie:

Comfort+(39,99), dekoder WiFi Box+(2)   Razem=41,99

 

Da się zdobyć:

Comfort+ za 22.5 oraz rozszerzenie oferty o multiroom (10zł/mc) plus dekoder 4K za (5zł/mc lub 49złaktywacja jednorazowo) ?

 

Z góry dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

 

Telefon z przed chwili 

Start+ 10xC+ za 44,99zl

 

Obecnie ekstra+ 6xC+ za 79,99zl

Dekoder wifipremium

Wypowiedzenie złożone umowa do końca miesiąca. 

 

Czekam na ofertę za 35 zł chodź wg konsultanta nie ma szans na to bo to zejście z wyższego pakietu. 

 

Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maly552 napisał:

Cześć 

 

Telefon z przed chwili 

Start+ 10xC+ za 44,99zl

 

Obecnie ekstra+ 6xC+ za 79,99zl

Dekoder wifipremium

Wypowiedzenie złożone umowa do końca miesiąca. 

 

Czekam na ofertę za 35 zł chodź wg konsultanta nie ma szans na to bo to zejście z wyższego pakietu. 

 

Pozdrawiam 

 

Od kiedy można mieć Start+ 10xC+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się dowiedziałem że wszyscy na forum którzy dostali Superpremium 4K razem z dekoderem 49(aktywacja)/0 miesięcznie najwyraźniej okłamują ponieważ takiej opcji nie ma. Dekoder 4K kosztuje minimum 15 zł miesięcznie

Dla mnie superpromo:

Extra+ 6C, HBO i HBOgo, Eleven w cenie ~102zł i do tego Turbobox pozostaje 0zł/msc

 

Apropo pierwszego może ktoś podesłac w priv wiadomości numer umowy na której ma Superpemium4K z dekoderem za 0zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, nrafal napisał:

Właśnie się dowiedziałem że wszyscy na forum którzy dostali Superpremium 4K razem z dekoderem 49(aktywacja)/0 miesięcznie najwyraźniej okłamują ponieważ takiej opcji nie ma.

 

A wziąłeś pod uwagę, że może skłamała osoba, która Ci tak powiedziała? :(

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nrafal osmieszyles się. Kłamstwa jednego konsultanta znaczą dla Ciebie więcej niż informacje z forum. Jeden konsultant to dla Ciebie więcej niż tutejsi użytkownicy. 

Trzeba być [beep] żeby podać konsultantowi informację o którą prosisz. Twoje superpromo to dla mnie [beep]o. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też umowa wznowiona Comfort+ pakiet Canal+ oraz Eleveny za 59,40zł do tego ManPack i Extra do końca roku i HBO na 3mc i dekoder Ultra4K ITCA (Technikolor a nie ADB) za 5zł i aktywacja 49zł.. (był na początku Mediabox ale ma usterkę o której nawet serwis wie ale nie potrafią jej usunąć) nie wiem czy dobry dil czy nie ale w końcu koniec tych przepychanek z C+.

P.S co do dekodera 4K to żadna rewelacja - to taka ulepszona szybsza wersja wifiboxa+ - lista kanałów taka sama jak w wifi (Mediabox wyszukiwał wszystkie kanały na satelicie ten niestety nie-lista c+, sorry znalzł 3 kanały 4k NASA MUSEUM-za free i C+4K), kodów nie zapamiętuje nawet pilot taki sam.. na ta chwilę nie jest wart 15 czy 10zł dopłaty.. może kiedyś po aktualizacjach i ulepszeniach.. a i Netflixa mi proponowali za 60zł ale podziękowałem..

Edytowane przez Belianek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę miałem do końca roku. Obecnie mam Turbobox oraz dwa dekodery multiroom standard nbox (białe po n-ce). Dziś otrzymałem taką ofertę:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, Paramount Play 10 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla A bonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów, Paramount Play za 0 zł/m dla Abonentów (11/19)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł

 

W trakcie ustalania nowej oferty konsultant zagwarantował mi możliwość wymiany dekodera głównego na Ultrobox 4K bez opłaty aktywacyjnej, i opłatą miesięczną 5zł. Mam w ciągu 7 dni od aktywacji oferty udać się do punktu w celu wymiany głównego dekodera. W przesłanej na maila ofercie nie ma jednak mowy o tej wymianie z opłatą aktywacyjną za 0 zł i późniejszą opłatą miesięczną 5zł za dekoder 4k. Czy to normalne?

Konsultant twierdził, iż nie muszę wymieniać dekoderów dodatkowych (mam te białe duże po n-ce). Wystarczy udać się do punktu wyłącznie z turboboxem. Twierdził, iż gdybym wymienił dekodery dodatkowe to straciłbym rabat na bezpłatny jeden dekoder dodatkowy. Czy faktycznie miał racje?

Edytowane przez mikor4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że PC+ ma mnie za [beep]a.W ICa pojawiły się oferty na Netflixa i pierwsza od góry Comfort+C+ten serwis 1 miesiac 89.99 zł i do końca umowy 132.99 zł.Na czas nieokreślony+30zeta.Dla nowych jest 6 miesięcy za 89.99 zł i kolejne 132.99 zł dodatkowo C+4K za free i PSP.Obecnie mam odpowiednik Extra+C+Eleven za 62.94zł.Kogo chcą na te oferty złapać to nie wiem.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jozekfcl9 napisał:

Witam, Panowie umowa do Końca grudnia. 

Dostałem coś wkoncu chyba na poziomie :

Comfort +

CANAL + 6

CANAL +4K 

Dekoder 4k 

Liga mistrzów 

Dodatkowe 2 dekodery (20zl)

HBO do maja 0 zł 

Całość 84.99 

Warunki nie zaakceptowałem, licze że jeszcze coś zejdę w dół. 

Pytanie jestem w stanie ugrać coś jeszcze z ceny?? 

 

 

 

 

 

Ponawiam pytanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Abonencie,

dziękujemy za ponowne wybranie oferty Platformy CANAL+.
Poniżej przedstawiamy szczegóły uzgodnionej telefonicznie oferty.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla A bonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 107,94  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Po złożeniu wypowiedzenia taka oferta. Mogę wymienić  ultraBox+ na 4KultraBox+ ale za 5zł. Jak przestanie działać 2 karta w moim własnym dekoderze mogę dobrać za 0zł  Wifiboxa +. Co sądzicie o tej ofercie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, NobelM napisał:

W tym jest 5zł za dekoder? Reszta to max - 59.99zł + 20zł za 2xMR. Możesz jeszcze włączyć jakieś kolekcje Fox i National Geographic za 0zł, ale to tylko zapychacze (w mojej opinii).

 

Tak dekoder 5 zł policzony czyli nie ma co czekać tylko brac? 

Również dla zainteresowanych chciałbym dodać z informacji które uzyskałem że jeżeli włączamy pakiet 6 Canal +,nie można korzystać z canal plus na życzenie (tych darmowych filmów które są na dekoderze) 

Edytowane przez jozekfcl9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Filmbox Pack jest za darmo do końca stycznia później sami wyłączą. A tak poza ty co myślisz ? Najbardziej zależało mi na dwóch niezależnych kartach tak żeby po 1 lipca mógł korzystać z drugiej karty bez potrzeby " łączenia sie " z dekoderem głównym. Jak odrzucę ofertę t o pewnie będę musiał złożyć następne wypowiedzenie i czkać do końca stycznia 2020. A tak na marginesie jak bym przyjął ofertę to mogę dostać MMP za 0 do końca roku ?  

Edytowane przez Flaga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, danila_dan napisał:

Panowie,męczą mnie już te telefony i jutro przedłużę umowę.Z tego co czytam to realne jest Comfort plus za 22,50 i canal+ za 25 ???

I drugie pytanie, czy przy przedłużeniu jest jakiś myk żeby dostać moduł Ci?

Na mam umowę do końca roku, Umów wypowiedziana w październiku i ani jednego telefonu. Radzicie dzwonić do nich, czy pokerowa mina i czekać do końca? 

Teraz, coobran napisał:

Na mam umowę do końca roku, Umów wypowiedziana w październiku i ani jednego telefonu. Radzicie dzwonić do nich, czy pokerowa mina i czekać do końca? 

Sorry słownik... Umowa do końca roku, wypowiedzenie wysłane, żadnego telefonu, a czytam, że u innych się ukrywają. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mikor4 Tak to normalne, że nie masz w ofercie na mailu ujętej wymiany dekodera. Jest ona w systemie na Twoim koncie i będzie widoczna w punkcie po zaakceptowaniu przez Ciebie tej oferty i jak zaakceptujesz to idziesz do punktu i wymieniasz dekoder na 4K UltraBox+ na takich warunkach jakie były ustalone.

 

@Flaga Masz w tej swojej nowej ofercie przedłużeniowej bezpłatny dostęp do kolekcji internetowych Nat Geo Play, FOX Play i Paramount Play?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flaga Taniej nie dostaniesz. Być może pojawi Ci się oferta z MMP dla abonentów.  Tego nie wiem. Jeśli Ci pasuje to możesz teraz brać. 

 

Właśnie. Zapomniałam dodać o kolekcjach Fox, NG i Paramount, jak kolega wyżej wspomniał. To też powinieneś dostać 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...