Jump to content

Maly552

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Maly552

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chciałem wynegocjować, z 10 telefonów było. Dla nich problem był żeby dekoder był za 0 zł bo miałem za 5 zł. Nie miałem i nie mam multiroom.
 2. Dostałem za 35 zł Start+ z 10x C+, ale już po wyłączeniu sygnału. Byłem w punkcie oddać dekoder i tam wynegocjowałem 35 zł, bo infolinia dawała mi 40-45 zł.
 3. Umowa przedłużona. Wcześniej Extra+ Canal+(6) za 79,99zl w tym najem premiumboxwifi za 5 zł Po grudniowej walce z infolinia oferty za 45 - 50 zł za Start+ Canal+ oferta na koniec roku wygasła, bo wiem dzięki wam, że można taniej. Dzisiaj w POK Hallera, Wrocław oferta wznowienia za 40 zł bo dekoder dalej za 5 zł. Nadal brak mojej zgody. A że w tym punkcie pracuje weteran Platformy Canal+(25 lat). Telefon do Warszawy i Pakiet: Start + Canal+(10) za 35 złoty i oczywiście dekoder za 0 złoty. Ciężko było, ale się udało i jeżeli komuś za bardzo nie zależy czy się uda przedłużyć czy nie, to polecam walczyć do końca i poczekać na wygaśnięcie😁 Polecam POK we Wrocławiu i Pozdrawiam. Do zobaczenia za 24 miesiące 😃
 4. Powiedziałem mu że chce c+sport 3 i 4. Potwierdził więc zakładam, że w pakiecie będzie 10 c+ czy jednak 8 bez seriale i discovery? I faktycznie nie ma szans na start+ c+ za 35zl?
 5. Cześć Telefon z przed chwili Start+ 10xC+ za 44,99zl Obecnie ekstra+ 6xC+ za 79,99zl Dekoder wifipremium Wypowiedzenie złożone umowa do końca miesiąca. Czekam na ofertę za 35 zł chodź wg konsultanta nie ma szans na to bo to zejście z wyższego pakietu. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...