Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsza oferta - Extra+, 10 C+, MR (był za 0zł) = 79,90 zł. Stwierdziłem, że za drogo i czekam na lepsza ofertę. Umowa do końca roku.

Możesz jeszcze ugrać Mistrzowską Piłkę za 0zł. Ewentualnie próbować dobierańca Comfort+ (22.50zł) z dopełnieniem do Extra (10zł) +C10 (25zł)= 57.50zł

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, ppyrek napisał:

Możesz jeszcze ugrać Mistrzowską Piłkę za 0zł. Ewentualnie próbować dobierańca Comfort+ (22.50zł) z dopełnieniem do Extra (10zł) +C10 (25zł)= 57.50zł

 

 

 

 

 

Powiedziałem, że interesuje mnie ta oferta w cenie 57 zł ale konsultantka powiedziała mi że już nie można dobierać ponieważ jest już inna oferta :-). Powiedziałem jej że są ale była uparta w związku z tym czekam na kolejną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja ma c+extra z 6 c+ i multiroom za 10pln, eleveny za 15. Chca mi dodac mistrzowska pilke za 10pln. Czy moge zejsc z multiroom do 0pln i mistrzowska pilka do 0? Jesli nie to z czym negocjowac, bo do tej ppry dwa razy dzwonili i ani grosza w dol. Umowe mam do lutego wiec bez pospiechu, sam nie bede dzwonil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon dzisiaj i oferta Extra +, 6 x C+, MR, Eleveny, Mistrzowska Piłka za 81,89zł. Wziąłem, bo nie chce mi się już z nimi cały czas romzmawiać o tym samym. Może optymalnie nie jest, ale źle chyba też nie. Za identyczną ofertę płaciłem do tej pory 109 zł, więc zjazd cenowy o 27 zł.

Edytowane przez awakeman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DrNo napisał:

....Nie wiem tylko czy po zakończeniu promocji na HBO w lutym jest szansą w trakcie umowy na jakieś promocyjne warunki w tej kwestii? Czy sztywno 25 zł/m-c?

Na dzień dzisiejszy 20 w zobowiązaniu, lub w opcji w/w za 17,50. 

Co będzie potem...obserwuj. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że dobra oferta. Oceńcie.

 

Superpremium+ 99,99 zł/m Eleven Sports 11,90 zł/m, Filmbox Pack 5 zł/m, HBO GO 5 zł/m, Mistrzowska Piłka za 0zł/m, Multiroom Standard C+ 0zł, Najem ultraBox+ 0zł

 

plus ewentualnie wymiana ultra boxa na 4k wtedy dodatkowo 5 zł/m

 

Co myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja po telefonie z DUK ostatecznie zdecydowałem się przedłużyć umowę, z całą pewnością gdybym potrzymał ich dłużej to zszedłbym z 5-10 zł miesięcznie ale już mi nie zależało, zmęczony jestem tymi negocjacjami dzwonili od marca. Umowa była oczywiście wypowiedziana wcześniej. Tym bardziej że dojdzie zwrot z CA bo pewnie skorzystam z tej promocji uważam że ujdzie, a wreszcie spokój święty.
 
Extra+ 69,99zł Eleven 7,95zł, MP 0zł, HBO z HBO Go na 5 m-cy za 0zł, Nat.Geo i Fox Play za darmo na cały okres trwania umowy, filmbox pack, 4k dekoder 4k 5 zł, wymiana sprzętu z MR i w sumie wychodzi 92,94zl/m-c.
Kanał C+4k też dostałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem dzisiaj konto w CA, wszystko zgodnie z planem natomiast UWAGA - nie wiem czy to zależy od placówki, od konsultanta ale jest możliwość połączyć te dwie promocje. Mi promocja na dekoder przepadła bo zdążyłem wcześniej przedłużyć umowę, a potem dopiero poszedłem do oddziału, ale Pani w banku powiedziała, że jeśli najpierw udałbym się do banku założyć konto (ona pozostawia pole na nr rachunku abonenta puste) otrzymałbym kod/ulotkę z którą udaję się do punktu Canal+, wtedy dostaję promkę na dekoder 4k (Gość w punkcie Canal+ swoją drogą potwierdził mi też podczas wymiany sprzętu, że promocja na dekoder jest też dla stałych abonentów). Potem udaję się do banku z ulotką/kodem polecenia z powrotem i Pani wpisuje nr rachunku co pozwala uzyskać tą właściwą promocję na 100 zł za otwarcie konta i 360 zł zwrotu. Przy okazji póki co system nie wykrywa i nie jest problemem przelew 1000zł z innego własnego konta na swoje dane osobowe. :)

 

EDIT: Gdyby ktoś zechciał 5 dyszku dodatkowo to kod polecenia podam na priv. :) 

Edytowane przez DrNo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DrNo napisał:

No ja po telefonie z DUK ostatecznie zdecydowałem się przedłużyć umowę, z całą pewnością gdybym potrzymał ich dłużej to zszedłbym z 5-10 zł miesięcznie ale już mi nie zależało, zmęczony jestem tymi negocjacjami :D dzwonili od marca. Umowa była oczywiście wypowiedziana wcześniej. Tym bardziej że dojdzie zwrot z CA bo pewnie skorzystam z tej promocji uważam że ujdzie, a wreszcie spokój święty.

 

Extra+ 69,99zł Eleven 7,95zł, MP 0zł, HBO z HBO Go na 5 m-cy za 0zł, Nat.Geo i Fox Play za darmo na cały okres trwania umowy, filmbox pack, 4k dekoder 4k 5 zł, wymiana sprzętu z MR i w sumie wychodzi 92,94zl/m-c.

A jaki sprzęt miałeś wcześniej z MR i jaki teraz dostałeś drugi dekoder oprócz 4k ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zdzislaw140 napisał:

Wydaje mi się że dobra oferta. Oceńcie.

 

Superpremium+ 99,99 zł/m Eleven Sports 11,90 zł/m, Filmbox Pack 5 zł/m, HBO GO 5 zł/m, Mistrzowska Piłka za 0zł/m, Multiroom Standard C+ 0zł, Najem ultraBox+ 0zł

 

plus ewentualnie wymiana ultra boxa na 4k wtedy dodatkowo 5 zł/m

 

Co myślicie?

Masz od nich 2 dekodery czy 1 a 2 swój?

Ten superpremium+ to ten bez cinemaxów  ?

I czy przy wzięciu  deka 4k jest dodatkowa opłata za C+4k, czy to już w tym jest?

Mam teraz S+, 2 camele z Pace'm, wylaczylem dodatki, wypowiedzenie poszło, smsy z numerem końcówka .999 z Krakowa żeby  dzwonić, umowa do 31.10 i się właśnie nad tym zastanawiam, co wziąć i czy jest szansa na multiroom z dekiem 4k i jako drugi ten pace z camelem i za ile.

 

Edytowane przez waldemarr3
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, torre24 napisał:

DrNo bzdury Ci opowiadali z tym dekoderem. Oferta jest tyko dla nowych umów co jest napisane na ulotce (kopię wrzuciłem jakiś czas temu na forum). Póz tum byłem W APS gdzie potwierdzono te informacje.

Kod z CA dla chętnych w sygnaturze.

 

 

 

Nie wiem czy bzdury, napisałem tylko to co powiedziano mi i w oddziale nc+ i banku. Pani powiedziała, że da się to tak wykombinować i połączyć obie promocje, tylko przed przedłużeniem na wypowiedzeniu. Ona w systemie tylko nie dodaje najpierw rachunku. To jest papieskie miasto, wszystko jest możliwe a później idziesz na kremówki :D

 

@ircios Zdaję sobie sprawę, ja tak naprawdę nigdy nie korzystałem na tym że mam Cameleony. A miałem te stare dekodery od 7-8 lat bodajże. Chciałem wymienić sprzęt. Nie jest dla mnie problemem dopłacać te 5-10 zł choć wiadomo, zawsze to coś na plus. Grunt, że rozmowy z nimi mam za sobą, zwrot z CA też zrobił swoje, gdyby nie to to pewnie bym sprzętu nie wymieniał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie chodzi mi o Cameleon, tylko o kasę.  Mam 2 Pejsy na swojej głównej umowie. Jak dojdzie do wymiany przymusowej któregoś pięknego dnia, to tak łatwo nie dam sobie wcisnąć opłaty, bo niby czemu mam nagle płacić za coś co miałem od lat za free? Bo dostanę szrota do MR Wifiboxa? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ircios napisał:

 ......  Mam 2 Pejsy na swojej głównej umowie. Jak dojdzie do wymiany przymusowej któregoś pięknego dnia, to tak łatwo nie dam sobie wcisnąć opłaty, bo niby czemu mam nagle płacić za coś co miałem od lat za free? Bo dostanę szrota do MR Wifiboxa? 

 

Niekoniecznie będziesz musiał płacić, wczoraj jak przedłużałem umowę, to zagadnąłem o to przy okazji konsultanta. "Teoretycznie " do lipca mają camele działać we własnym sprzęcie, natomiast zapewnił mnie ( potwierdziłem to zresztą, że będę się powoływał na naszą-nagrywaną rozmowę ) że od dnia wczorajszego do końca czerwca 2020 r.  mogę ( kiedy chcę ) wymienić mydelniczkę, którą mam na umowie, oraz dobrać drugi dekoder za darmo i nadal moja opłata za multiroom będzie wynosiła 0 zł.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta na przedłużenie umowy obowiązującej do 31.12.2019 r. bez wypowiedzenia:

- Comfort+ 22,50 zł
- History HD 2,99 zł
- Najem WiFiPremiumbox 5,00 zł
- Najem Box+ 0 zł
- Multiroom 0 zł
RAZEM 30,49 zł (w październiku 27,50 zł bo history hd za darmo)

Dodatkowo za darmo:
- dopełnienie do Extra+ do 31.10.2019 r.
- Canal+ do 30.11.2019 r
- HBO + HBO GO do 28.02.2020 r.

Clipboard_qsapxrw.jpg

Poprzednio miałem to samo prócz History HD za 27,50 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bifu Będę aneksował w styczniu 2021, jak dożyję?. Wtedy będzie inna bajka.

 

@mariusz5891 Tak Ci zależy na Historyk, że chcesz brać w zobowiązaniu w standardowej cenie? To już lepiej brać sobie kiedy się chce. Przynajmniej ja tak uważam.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios Zgadzam się z Tobą, powiem nawet, że w ogóle mi na tych kanałach nie zależało, ale wg konsultanta tylko po dodaniu tej opcji mógł mi dorzucić gratisy. Nie wiem ile w tym prawdy, ale dobrze mi się z nim gadało i widać było, że mu zależy na podwyższeniu tej mojej kwoty zobowiązania, więc z uwagi na fakt, że podwyżka jest malutka, specjalnie nie oponowałem. Z fartem

Edytowane przez mariusz5891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...