Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.07.2019 o 10:40, shevchenko1987 napisał:

1. Składasz wypowiedzenie. 

2. Czekasz na telefony. Im bliżej końca tym są bardziej ulegli.

3. Mówisz, że chcesz Comfort+ za 22,50 zł na 24 m-ce. 

4. Razem z tym otrzymujesz dopełnienie do Extra+ na miesiąc. 

5. Jak wygaśnie dzwonisz i przedłużasz za 10 zł.*

 

* - Nie ma jednak gwarancji, że otrzymasz za tyle. Czasem mogą się mocno upierać. Wtedy trzeba być bardzo cierpliwym i wykonywać kilka telefonów aż trafi się na takiego konsultanta, który będzie skłonny za tyle Ci to zaoferować. Można np. powiedzieć, że obiecano Ci przy przedłużeniu za tyle. U mnie kiedyś zadziałało ;)

 

cześć, jak pisałem, jestem już w 3 a raczej 2 punkcie listy - nie bardzo mam komu powiedzieć co chce - bo po przyjęciu wypowiedzenia telefony zamilkły ...

Umowa do końca sierpnia, mamy w zasadzie połowę i zero odzewu, jakieś pomysły?

poprzednio bez wypowiedzenia telefony co kilka dni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, jag888 napisał:

 

cześć, jak pisałem, jestem już w 3 a raczej 2 punkcie listy - nie bardzo mam komu powiedzieć co chce - bo po przyjęciu wypowiedzenia telefony zamilkły ...

Umowa do końca sierpnia, mamy w zasadzie połowę i zero odzewu, jakieś pomysły?

poprzednio bez wypowiedzenia telefony co kilka dni 

Lub sam zadzwoń: 122947879.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Obecnie EXTRA + 6xC+ za 69,99 zł, dekoder TURBOBOX +.

Chciałbym COMFORT + C+ (w tym C+ 4K) + Mistrzowska Piłka + 4K ULTRABOX + Multiroom.

W jakiej cenie mogę dostać powyższe - oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia. Czy dostanę powyższe do COMFORT czy muszę mieć EXTRA? I pytanie o multiroom - czy będę musiał oddać obecny dekoder czy zostawią mi go jako drugi? - mam sporo nagrań, stąd pytanie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przedłużyłem umowę na:

1. Pakiet extra+ z canal+ (10 kanałów) i filmbox

2. Bezpłatna wymiana karty Cameleon z dekoderem UltraHD+ w bezpłatnym użytkowaniu na 4K UltraHD+ plus multiroom z WifiBox+ bez opłat aktywacyjnych i abonamentu za oba dekodery

 

Cena za wszystko: 57,50 / miesiąc przez 24 miesiące

Po 24 miesiącach umowa na czas nieokreślony w cenie 61,50.

 

Multiroom miał być za darmo przez 24 miesiące, konsultant się pomylił i jest za darmo do końca obowiązywania umowy (również przy umowie na czas nieokreślony).

 

Oferta reklamacyjna - Camelon zamiast się sparować z dekoderem UltraHD+, zablokował się. Brak możliwości wymiany samej karty na nową - pojawiła się jakaś blokada w systemie. Trzeba było wymienić cały zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Już od września 2018 jestem na nieokreślonym okresie. Extra+6xC+ i multiroom. Wifi premiumbox. Płacę 66,99

 

3 tygodnie temu zadzwonił Pan z ofertą promocyjną włączenia HBO za 20zł, podziękowałem bez zastanowienia. Ale zauważył iż jestem na nieokreślonym i zapytał czy bym przedłużył.

Akurat nie miałem za bardzo jak rozmawiać więc zaproponował kontakt w kolejnym dniu. Zadzwonił z pytaniem co chcę. Powiedziałem że przedłużę tylko przy wymianie dekodera na ULTRAbox 4K i w podobnej cenie. Pan poprosił o chwilę cierpliwości. Poczekałem i zaproponował to co mam tylko z 10C+, i dekoderem 4K za 74,99. Nie spytałem o C+4K, ale powiedziałem że za tyle jestem zainteresowany. I tu zdziwienie. Pan powiedział że dobrze i oddzwoni następnego dnia ze szczegółową ofertą.

Już nie zadzwonił.

 

Był w sobotę tylko telefon z innego biura z tematem że dzwonią do abonentów na czasie nieokreślonym i że ma dla mnie ofertę. Poprosił o chwilę cierpliwości i przygotował "super ofertę". To samo co mam za 69.99 na 2 lata. Nawet nie próbował dawać gratisów czy coś w zamian. Podziękowałem i się rozłączył.....

 

Masakra traktowanie abonentów. Nic poczekam, w każdej chwili można zrezygnować. Najlepsze jest to co świeci w ICA. Mogę dobrać CANAL SPORT 3 i 4 (dubel i powtórki) za uwaga 30 ZŁ miesięcznie. Nic tylko zamawiać?. Szczyt HIPOKRZYZJI?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czytam i czytam i nie mogę znaleźć.
Mam teraz extra+ z 8C+ i multiroom na cameleonach za 74.99.
Zaczęli do mnie wydzwaniać z ofertami. Koniec umowy w listopadzie.

Za ile teraz mogę ugrać to co mam +mistrzowska piłka?
Realne jest 79.99? To jest maks jaki chcę płacić za tv.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, spiotr123 napisał:

Witam,

 

Przedłużyłem umowę na:

1. Pakiet extra+ z canal+ (10 kanałów) i filmbox

2. Bezpłatna wymiana karty Cameleon z dekoderem UltraHD+ w bezpłatnym użytkowaniu na 4K UltraHD+ plus multiroom z WifiBox+ bez opłat aktywacyjnych i abonamentu za oba dekodery

 

Cena za wszystko: 57,50 / miesiąc przez 24 miesiące

Po 24 miesiącach umowa na czas nieokreślony w cenie 61,50.

 

Multiroom miał być za darmo przez 24 miesiące, konsultant się pomylił i jest za darmo do końca obowiązywania umowy (również przy umowie na czas nieokreślony).

 

Oferta reklamacyjna - Camelon zamiast się sparować z dekoderem UltraHD+, zablokował się. Brak możliwości wymiany samej karty na nową - pojawiła się jakaś blokada w systemie. Trzeba było wymienić cały zestaw.

 

@spiotr123 W dekoderze głównym 4K UltraBox+ i dodatkowym WiFi Box+ masz teraz obecnie te nowe karty dekodujące Cayman? Jaką miałeś przed przedłużeniem ofertę i miałeś wcześniej usługę Multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2019 o 01:39, lukx95 napisał:

 

@spiotr123 W dekoderze głównym 4K UltraBox+ i dodatkowym WiFi Box+ masz teraz obecnie te nowe karty dekodujące Cayman? Jaką miałeś przed przedłużeniem ofertę i miałeś wcześniej usługę Multiroom?

 

Tak. 4K Ultrabox plus wifibox+ z 2 Caymanami. Poprzednio miałem ultrahd+ z Cameleonem i własny multiroom, który dostałem w prezencie jeszcze od Cyfry+ - zestaw clone+ rozdzielający sygnał z Cameleona na 2 dekodery. W lipcu z uwagi na długi urlop wyłączyłem wszystkie opcje. Miałem tylko comfort+ za 22,50. W związku z blokadą karty wymieniono mi sprzęt, dodano multiroom i zmieniono ofertę na nową z nowym okresem zobowiązania. Zgodziłem się na poszerzenie pakietu o canal+. Dostałem gratis filmbox i oba dekodery na stałe. Płacę tylko za extra+ i canal+. Raczej w normalnych negocjacjach nie miałbym szans na taką ofertę. 

 

Dzisiaj odebrałem dysk 500gb do tego dekodera wifibox. Działa super tylko się strasznie grzeje. Najpierw go sformatowałem na fat32 na komputerze, po podłączeniu sformatował go dekoder. Zaczął działać time-shift bez nagrywania. Zrestartowałem dekoder i teraz wszystko działa. Oczywiście jak się coś nagrywa to nie da się oglądać innego kanału poza tym nagrywanym. Aby nagranie się zachowało musi być dłuższe niż 60 sekund. Jeżeli jest krótsze to nagranie automatycznie się kasuje. Link do dysku na allego: https://allegro.pl/oferta/nowy-dysk-zewnetrzny-pendrive-500gb-usb-3-0-8144787849?utm_source=notification&utm_medium=buyerCart&utm_campaign=transaction-notifications:buyerCart&snapshot=MjAxOS0wOC0xM1QxMDoxOTo1MS4zNDhaO2J1eWVyOzk5ZmVlMzgwNzk2YTMxOGIzODkyNTBmOGJkNGIyNjM0MGEyYzYxNDlkMTFjNTdiZGYxNzBhZmFhOTZmYmQ3MDk%3D

 

Przyznam szczerze że teraz jak na drugim dekoderze jest timeshift i można coś nagrać to aż tak bardzo mi już moich pace nie brakuje a działają te dekodery znacznie szybciej plus jest dostęp do nc+go tv i nie muszę włączać komputera by zobaczyć c+vod albo hbo go. 

Edytowane przez spiotr123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

Umowę mam do końca sierpnia, obecnie mam extra+ i 6xcanal, ale chciałbym obniżyć pakiet do comfort +. Po dzisiejszej rozmowie z konsultantem dowiedziałem się, że pakiet z mistrzowską piłką i nie wiem czy dobrze go zrozumiałem co do ilości canal + chyba 6, mogę mieć za 64zł. W sumie to zależy mi głównie na sporcie, a z tego co wiem na canal + 3 i 4 lecą same powtórki, więc 6 canal + byłoby dla mnie wystarczające, chyba że do comfortu nie dodają 6?

Myślicie, że taki pakiet da radę wyrwać taniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Udało się komuś w trakcie umowy wymienić swój dekoder na ultraboxa 4k za rozsądne pieniądze?? Jeszcze niedawno nie miałem możliwości wymiany, póżniej mogłem dać się do punktu i wymienić za 99 aktywacja i 15 zl czynsz.Teraz wyskoczyło mi m moje nc+ że moge wymienić za 99 aktywacja i 15 najem.W tej chwili posiadam Pace PVR i dwa Cameleony a chciałem wymienić na ultraboxa 4k i jakiś drugi do MR ale nie za 25 zł co miesiąc bo to rozbój w biały dzień.ZA MR wiem że liczą każdemu 10zł a z dekoderem to jest różnie, jedynym minusem jest to że mam umowe do listopada 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Udało się komuś w trakcie umowy wymienić swój dekoder na ultraboxa 4k za rozsądne pieniądze?? Jeszcze niedawno nie miałem możliwości wymiany, póżniej mogłem dać się do punktu i wymienić za 99 aktywacja i 15 zl czynsz.Teraz wyskoczyło mi m moje nc+ że moge wymienić za 99 aktywacja i 15 najem.W tej chwili posiadam Pace PVR i dwa Cameleony a chciałem wymienić na ultraboxa 4k i jakiś drugi do MR ale nie za 25 zł co miesiąc bo to rozbój w biały dzień.ZA MR wiem że liczą każdemu 10zł a z dekoderem to jest różnie, jedynym minusem jest to że mam umowe do listopada 2020.

Zobacz kilkanaście postów wcześniej, ja dostałem propozycję wymiany dekodera na 4K łączoną z HBO. Dekoder 5 zł miesięcznie i 49 zł aktywacji, HBO z GO 20 zł z zobowiązaniem do końca umowy. Drugi dekoder został z cameleonem MR ciągle za 0 zł.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kamilos2521 Tak jest możliwe odstąpienie od takiego przedłużenia w ciągu 14 dni od złożonego zamówienia. Także najlepiej jutro od razu niech napisze Twoja teściowa odstąpienie od przedłużenia umowy z dnia dd.mm.rrrr zgodnie z przysługującym prawem 14 dni na odstąpienie od zamawianych usług i niech zawrze w tym odstąpieniu prośbę o przywrócenie poprzedniej oferty promocyjnej z przed przedłużenia umowy i można to odstąpienie wysłać jako załącznik przez serwis ICA moje nc+. Najlepiej napisać to np. w Wordzie i zapisać do pliku PDF lub napisać ręcznie i zrobić zdjęcie i jako JPG dodać załącznik w formularzu w zakładce "Napisz do nas" w ICA moje nc+. Najlepiej plik nazwać jednym słowem Odstąpienie bez żadnych spacji, by im to doszło bez problemu. Tylko najważniejsze, aby był dodany własnoręczny podpis pod spodem wniosku odstąpienia od przedłużenia umowy. Można też takie odstąpienie napisać i złożyć w punkcie nc+.

Edytowane przez lukx95
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone dzisiaj:
 
6c+ (69.99 zł 24m)
Mistrzowska Piłka (0 zł 24m)
Eleven (7.95 zł 12m, następnie mogę przedłużyć na kolejne 12 miesięcy w tej samej cenie)
Wifi Premiumbox+ (0 zł)
 
Razem wychodzi 77.94, przepłacone? 
Jeżeli zależało Ci na MP i pakiecie Extra, to taniej się nie da. Mogłeś jeszcze poprosić o HBO z HBO GO na 5m gratis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ptaszki ćwierkają że od września wraz ze zmianą marki z NC+ na Canal+ nowa pakietyzacja i koniec możliwości Dopeł. do wyższego pakietu. Jeśli możliwość Dopeł. pozostanie to już nie za 10 zł promocyjnie na pewno :-( To tylko plotki ale podobno NC+ chce się z tego wycofać bo przez to kasę traci bo ludzie nie chcą brać normalnie np. pakietu Extra+ za 44,99 zł czy 49,99 zł lub nawet 54,99 zł tylko kombinują poprzez Dopeł. do Extra+ do posiadanego Comfort+ który mają np. 22,50 zł. W ten sposób masz Extra+ za 32,50 zł (Comfort+ za 22,50 zł + Dopeł. do Extra+ za 10 zł). To jest 25-20-15 zł różnicy pomiędzy standardowymi ofertami na sam Extra+. Kasa ucieka przez co w  NC+ chcą to ukrucić. Lepiej jeszcze w tym miesiącu zadzwonić i wynegocjować Dopeł. do wyższego pakietu za 10 zł bo we wrześniu może już nie być takiej możliwości. Sam konsultant który mi przyznał po zgodzie kierownika Dopeł, do wyższego pakietu za 10 zł w promocji do końca trwania umowy przyznał że już nie dają i prawdopodobnie od września takiej ceny nie będzie jeśli nadal będzie dostepne dopeł. do wyższego pakietu. Coś jest na rzeczy. Ja się zabezpieczyłem w razie czego bez względu czy to prawda czy nie. :-)

Chyba nadchodzą zmiany w NC+ już jako Platforma Canal+ :-(

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...