Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciało mi się już dłużej "negocjować". Ile przepłaciłem?

 

15 miesięcy.

 

Extra + (6C+) 72.50 zł, Eleveny 7.95 zł (12m. po tym okresie rezygnacja z jedenastek), WifiPremiumbox 3 zł co razem daje miesięcznie 83.45 zł.

Ile płaciłeś przed przedłużeniem umowy za najem dekodera WiFi PremiumBox+? Też 3 zł/m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pełną ofertę i aktywowałem CANAL+ 4K ULTRA HD za 10 zł mies. na rok, potem negocjacje. Ogólny rachunek 208,88 zł. Mam zamiar przedłużyć umowę na podobnych warunkach. Czy mam szansę na miesiące gratis w listopadzie? :) Jeśli tak to super :)

Edytowane przez Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku. Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Za ile można dostać dopełnienie 8xCanal+ mając umowę na pakiet Comfort. Czy ta oferta w Internetowym Centrum Abonenta to taka opcjonalna, czy dzwoniąc można coś taniej otrzymać. Czy mając Comfort i 8XCanal+ ma się dostęp do nc+go - 100 godz. na miesiąc? 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonisz na infolinię NC+ i masz 8xC+ za 25 zł miesięcznie w zobowiązaniu na 6 miesięcy.

Pod koniec 6 miesiąca wyłączasz i znów 8xC+ za 25 zł miesięcznie w zobowiązaniu na 6 miesięcy.

 

Żeby to wyłączyć to trzeba dzwonić na infolinię przed końcem. Czy od razu teraz można zgłosić, żeby wyłączyli po tych 6 miesiącach. 

 

A co z tym nc+go wtedy jest dostęp do tego - 100 godz miesięcznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile płaciłeś przed przedłużeniem umowy za najem dekodera WiFi PremiumBox+? Też 3 zł/m?

 

Płaciłem 5 zł/m, i wczoraj podczas rozmowy powiedziałem, że chciałbym wymienić lub zejść z ceny, to dowiedziałem się, że na gorsze sprzęty nie wymieniają i konsultantka może zagadać z kierownikiem i zejść do 3 zł/m. 

 

Co do Elevenów to gdy nie zadzwonię i nie zrezygnuję sam po dwunastu miesiącach to ich cena wzrośnie do 15.90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie umowy, dwa problemy:

 

Umowa 1) Extra+, 6C+, Eleven za 81,89 zł. --> a) To samo Extra+, 6C+ za 69,99 zł + Eleven za 7,95 zł i za ile rozsądnie jest możliwe HBO (HBO GO)? Ew. Polsat Premium.

                                                                      lub B) Extra+, 8C+ za 79,99 zł + HBO (HBO GO) za 5 zł (?) czyli w sumie 84,99 zł + Eleven za 7,95 zł? Przez ostatnie 2 lata nie miałem HBO (pierwsze 6 mscy za free). Ew. Polsat Premium.

 

Umowa 2) Extra+, 6C+ za 69,99 zł, MR za 0 zł --> To samo tylko Eleven za 7,95 zł, ew. Polsat Premium. Pytanie czy dalej MR jest za 0 zł?

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zadzwoniłem na Kraków, żeby nie było, ze tylko czekam jaśnie pan. W czwartek dzwoniono i proponowano Comfort za...35zł, odmówiłem. Dzisiaj słyszę, że 39,90 i trzeba było brać skoro było taniej....Grzecznie mówię, ze jest mało sympatyczna, a taka cena jest dla nowych, bo ludzie dostają po 22,50, a ja i za 25 wezmę...."NIE MA TAKICH ofert". No ton głosu i podejście, jakby tam za karę siedziała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niszczyciel 

 

Jak dzwonisz na nr krakowski ,a wszystkie linie obecnie mają zajęte,to z automatu przełącza na dział sprzedaży,(miałem tak nie raz, konsultant nie mówi wtedy dział utrzymania klienta )a tam ceny normalne dlatego pewnie takie ceny Ci przedstawiła....Podejdź do salonu nc ,(nie wyspa,tylko salon)tam z palca dają Comfort za 22,50 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...