Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile masz do końca umowy? Schodzisz z wysokiego pakietu?

 

Mój znajomy miał umowę do końca roku na Extra+ z C+. Zadzwonili do niego jakoś kilka dni po Nowym Roku i sami mu dali Comfort+ - 27,50 zł / 15 m-cy + Canal+ 25,00 zł / 6 m-cy bez żadnego proszenia. Więc na twoim miejscu bym jeszcze cierpliwie czekał.

Edytowane przez shevchenko1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, proszę doświadczonych użytkowników o pomoc w wynegocjowaniu jak najlepszej oferty.

Pierwsza oferta telefoniczna:
extra+ z canal+: 79.99 zł
multiroom: 10 zł
HBO: 6 miesięcy 0 zł, później 25 zł
HBO GO: 2 miesiące 0zł, później 5 zł
pakiet Eleven: 11.90 zł
opłata za dekoder: 5 zł
history + H2: 3zł

Według własnej kalkulacji za wszystko zapłacę: 1,2 miesiąc: 109,89 zł, 3-6 miesiąc: 114,89 zł, później: 139.89 zł i jest to umowa na 24 miesiące.
Obecna kończy się z końcem marca 2018.
 

Po obecnym sezonie tracą prawa do Ligi Mistrzów oraz w maju 2019 do Premier League i Ekstraklasy.Nie wiadomo, czy wygrają kolejny przetarg a szczególnie zależy mi na lidze angielskiej więc można użyć tego argumentu w negocjacjach.
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak myslicie czy aż tak zmienili taktykę? Chodzi o tel umowę mam do końca marca wypowiedzenie już dawno złożone i ani jednego telefonu od nich nawet sam zamówiłem rozmowe przez formularz kontaktowy i cisza. W Tak przy okazji mam pytanie chciałbym zejść niżej z pakietem do comfortu za 22.50 i canal za 20/40. Mam to co w podpisie jak myslicie jest szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wiesiekcycon, masz jeszcze przed sobą bardzo dużo czasu do końca. Najlepsze oferty przeważnie dostępne są w ostatnim miesiącu / ostatnich tygodniach trwania obowiązującego kontraktu.

 

Myślę, że spokojnie zejdziesz do tego co byś chciał. Ja schodziłem z podobnego pakietu jak ty (Extra+, 8x Canal+, Eleven za 101,98 zł) do Comfort+ oraz C+ 25/40. Udało się po chyba 4 czy 5 telefonie z ich strony, ale przy zejściu trzeba być wytrwałym.


Pierwsza oferta telefoniczna:
extra+ z canal+: 79.99 zł
multiroom: 10 zł
HBO: 6 miesięcy 0 zł, później 25 zł
HBO GO: 2 miesiące 0zł, później 5 zł
pakiet Eleven: 11.90 zł
opłata za dekoder: 5 zł
history + H2: 3zł
 

 

Spróbuj:

 

1) Zejść do Comfort+ 22,50 zł / 24 m-ce.

2) Do tego później dopełnienie do Extra+ 10/15/20 zł (w zależności co będzie dla Ciebie dostępne).

3) Paczka C+ - 25 zł na 6 m-cy (później negocjacje).

4) HBO można chyba mieć też w promocji za 20 zł po okresie darmowym.

5) Eleven - można się bawić we włącz / wyłącz za 7,95 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile masz do końca umowy? Schodzisz z wysokiego pakietu?

 

Mój znajomy miał umowę do końca roku na Extra+ z C+. Zadzwonili do niego jakoś kilka dni po Nowym Roku i sami mu dali Comfort+ - 27,50 zł / 15 m-cy + Canal+ 25,00 zł / 6 m-cy bez żadnego proszenia. Więc na twoim miejscu bym jeszcze cierpliwie czekał.

Ja mam do końca miesiąca czyli już mniej niż dwa tygodnie - i 32,50 (15 miesięcy) to jest niby najniższa cena za Comfort - tak mówił konsul.

Konsul też mi wciskał, że dopłata co Extra to może być 30zł ;)

Czekam aż się odezwą zobaczymy co dalej. Jakoś nie mam ciśnienia bo coraz mniej czasu na oglądanie TV.

Witam. Jak myslicie czy aż tak zmienili taktykę? Chodzi o tel umowę mam do końca marca wypowiedzenie już dawno złożone i ani jednego telefonu od nich nawet sam zamówiłem rozmowe przez formularz kontaktowy i cisza. W Tak przy okazji mam pytanie chciałbym zejść niżej z pakietem do comfortu za 22.50 i canal za 20/40. Mam to co w podpisie jak myslicie jest szansa?

Miałem podobnie. Wciskałem prośbę o kontakt - zero odzewu. Dopiero dwa tygodnie przed końcem umowy - po zamówieniu kontaktu oddzwonili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było 18 stycznia? Bo tego samego dnia pani z BOKu powiedział mi, że Eleven za 7,95 był, ale już nie ma...

 

Przedłużyłem umowę, godzina rozmowy na niewiele się zdała. Był Superpremium (8C+) z MR (Pace i Sagemcom) za 99,99 zł.

 

Teraz umowa na 2 lata:

 

- Superpremium (8C+) za 99,99 zł

- Eleven za 7,95 zł na 12 m-cy, z możliwością wyłączenia

- HBO GO gratis na 2 m-ce

- wymiana Pace'a na Wifipremiumbox - 0 zł czynszu i 0 zł za aktywację

- MR bez zmian - 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem:

 

-Extra+, C+ ( 8 )

-FilmBox Pack

-Eleven Sports

-Man Pack

-2 x dekoder i karta

 

105,44 zł m-c na 2 lata.

Manpack-a dostałeś tego pełnego 12 kanałów czy sześć? Ile ci policzyli? Nie wiem czy mi konsul ściemniał ale ponoć już tylko pełnego oferują i to za 30 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było 18 stycznia? Bo tego samego dnia pani z BOKu powiedział mi, że Eleven za 7,95 był, ale już nie ma...

To było tak. Konsultant zadzwonił do mnie 17 stycznia, narzekałem na brak LM, więc zaproponował umowę 12-miesięczną, 10 zł droższą od od tego co na 24 miesiące, ale Eleven za 7,95 na całą umowę. Powiedziałem, że muszę przemyśleć i żeby zadzwonił jutro. 18 stycznia zadzwonił, to powiedziałem że mogę wziąć te Eleveny w tej cenie, ale przy wariancie 2-letnim. Powiedział, że może dać tylko na rok w tej cenie. Cóż, za rok będę negocjował dalej, przynajmniej mam jakąś dobrą cenę wyjściową.

 

Te baby to narwane i obrażają się jak odrzucasz ich oferty, dla większości z nich lepiej nic nie zejść i stracić klienta, niż trochę opuścić i utrzymać przy sobie na kolejny rok, dwa. Chociaż, z drugiej strony, może wiedzą, że większość i tak podpisze, np. dla mnie konkurencja nie jest żadną alternatywą, bo w CP nie ma Canal+, a światłowodu od Orange u mnie nie ma. A te kablówki to jakieś opieszałe w rozwijaniu się. Załączam fotkę.

https://ibb.co/cnVbGw

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj przedłużyłem comfort za który płaciłem 24.99 na to samo na 24 miesiące za 22.50 do tego dopełnienie extra na miesiąc gratis + 3 miesiące canal + za darmo potem albo wyłączenie albo 30 zł na miesiąc, multiroom tak jak do tej pory 2 karty cameleon za 0 zł, myślę że tragedii nie ma.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez gidyja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj i dzisiaj tel, ta sama oferta. MR, 2xdekodery z nagrywarką 

 

Extra+6C+eleveny za 81,99 na 24 miesiące

 

albo

 

Extra+6C+eleveny za 77,94 na 24 miesiące, ale z elevenami na 12m, później decyzja. 

 

Z tego co widzę to nie da się już ugrać bardziej dla takiego pakietu ? 

 

Chyba, że schodzimy do comfort ? Na 24 miesiace dali by za 27,50 ? Rozumiem, że dopełnienie do extra to włączam już później ? Czy od razu podczas rozmowy z DUK ?

 

Czyli z dopełnieniem extra wyszłoby 37,50. To byłoby by o ponad 20pln taniej niż teraz mi liczą za extra+. tj. 59,90. 

 

Czy to jest możliwe aby wynegocjować COMFORT (27,50) + 6C (10pln) + ELEVENY (7,95) czyli ~44pln ? no i plus dopełnienie ~ 54pln ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...