Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Umowa do końca listopada, wypowiedzenie wysłane. Do tej pory Superpremium plus Eleveny za 127 zł miesięcznie. Jak dotąd oferty:
To, co posiadam, za tą samą cenę na 24m, w tym 2 miesiące za free.
Albo to samo za tą samą cenę na 12 miesiecy, ale bez darmowych miesięcy.
Zastanawiam się, czy dam jeszcze radę coś ugrać. Druga rzecz to posiadam Turboboxa, chcą mi to wymienić na Wifi premiumboxa. Opłaca się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sorek21, normalnie doradziłbym Ci wysłanie wypowiedzenia i przedłużenie Starta dzień po zakończeniu starej umowy za 9,99 zł  lub Comforta za 22,5 zł i dokupienie 8xC+ za 25 zł, ale nikt nie wie czy za nową ofertą nie pójdzie duże pogorszenie oferty. Z tego co pamiętam Start z 6xC+ kosztuje 49,99 lub 54,99, ale lepiej dołożyć do Comforta z 6xC+ za 59,90, tam już jest nSport i można dokupić Eurosport 2. Część fazy pucharowej LM w  ubiegłym sezonie wylądowała właśnie w nSporcie...

Edytowane przez focus1224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie Comfort 8C+ z modułem CAM. Czy można wznowić umowę jednocześnie wymieniając moduł na dekoder? Wiem, że w czasie trwania umowy oraz przy jej przedłużaniu takiej możliwości nie ma. A 4K jednak będzie kusić, więc zastanawiam się, czy można dostać dekoder na warunkach dla przedłużających, nie jako nowy klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czuję się oszukany, to opisuję. Uważajcie, ze zwiększeniem paczki 6C+ na 8C+. W 8 jest usługa Canal+VOD czyli filmy z bieżącego repertuaru Canal+. Dokupiłem te dwa C+ dla tej usługi, od ponad miesiąca usługa u mnie nie działa (działała wcześniej); NC+ "pracuje nad usunięciem problemu" i tłumaczy, że mam stary dekoder i że usługa VOD nie jest gwarantowana. Ten sam dekoder jednak miałem, kiedy usługa ta była mi niedawno sprzedawana. Więc uważajcie zwiększając z 6 na 8 C+ jeśli robicie to dla Canal+VOD jak ja. Jak w pierwszym zdaniu, czuję się oszukany: mam po przedłużeniu umowy do niczego niepotrzebne C+Discovery i C+Seriale i nie działającą potrzebną usługę... Ku przestrodze, na pewno nie przedłużę umowy na kolejny okres, nie lubię czuć się oszukiwany. Oczywiście złożę skargi na NC+ gdzie trzeba.

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekoder Pace. Odrzucili, odpowiedziałem, znów odrzucili. Wg nich ta usługa jest niegwarantowana, generalnie odpowiedź jest taka, żebym sobie wziął inny dekoder. Proponowałem uczciwe przywrócenie mojej umowy do 6C+ lub udzielenie rabatu do naprawienia usługi bądź do końca umowy, odrzucone, bo nie gwarantują Canal+VOD. Takim podejściem właśnie traci się klienta. Mnie nie interesują te wszystkie opcje dodatkowe nc+go, dekoder połączony z internetem, dodatkowe treści itp. Wyłącznie interesuje mnie żeby usługi za które płacę, działały i żeby nie "wciskano" mi (wiedząc jaki mam dekoder) opcji, które u mnie nie działają. Złoże w wolnej chwili skargę na https://www.uokik.gov.pl/skargi_i_wnioski.php

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Eleven na cały okres umowy to jasne, że warto.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra+ 6 C+ Eleven + HBO do końca grudnia za 69,12, umowa na 15 m-cy.

Koniec umowy 30.10.17. Chyba warto było ich przetrzymać? Czy może nie?

Oczywiście cena uśredniona 3 m-ce gratis.

Edytowane przez jendrek100
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...