Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, umowę mam do końca roku Superpremium+ za 99,90 zł + History HD/H2 za 2,99 zł (razem 102,89 zł), dzwonili w zeszłym tygodniu i zaproponowali to:

 

4dff43752fa14f26med.png

 

Czyli dodatkowo Filmbox Pack za 5 zł. Umowa oczywiście wydłuży się o dodatkowe 24 miesiące.

 

Do środy mam czas na akceptację tej oferty.

Pytanie czy warto?

Może lepiej poczekać do końca umowy - mam kartę Cameleon, a konsultant coś mówił o "zmianie systemu kodowania" (czyżby wymiana wszystkich Cameleonów na Caymany?). Na pytanie kiedy to nastąpi, powiedział że nie ma takiej informacji, ale poprzednio jakąś inną zmianę wprowadzono w życie po ok. 4-5 miesiącach od powiadomienia o tym fakcie konsultantów. Nie chcę parowanej karty, mam swój dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dostaniesz parowaną kartę wraz z dekoderem bez względu kiedy umowę podpiszesz jak będzie wymiana. Przeczytaj trochę postów do tyłu o ofertach 115/m? Żart. Wiązać się umową na History? ;-). .. Z tego co Ci przysłali to masz lub dostaniesz od nich dekoder, bo jak wół jest napisane na samym dole "najem".

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmbox za 5zł się opłaca, sam teraz płacę za niego 10zł. Dobra opcja, gdy ktoś szuka bardziej familijnego i obyczajowego kina niż tego co jest w HBO czy C+. Dodatkowo zyskujesz kolekcję Filmbox Live a tam ponad 400 filmów, wiele z nich to znane produkcje, do których prawa posiada SPI. W podpisywaniu umowy na pakiety opcjonalne nie ma nic złego. Masz gwarancję stałej ceny, a w przypadku zmian w pakietach gwarancję, że zachowasz wybrany pakiet do końca swojej umowy.

Edytowane przez jupiter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem o Fbox. Masz gwarancję stałej normalnej ceny (History), ale nie możesz zrezygnować kiedy chcesz. Ja też mam Fbox za 5 zł. I co z tego. ..skoro normalnie w miarę w dobrej jakości jest jeden kanał na którym i tak prawie nic nie ma ciekawego, a reszta to zamglone gnioty. 5 zeta to jest prawdziwa wartość tej paczki, a w promocji powinni dawać za 2,99 :-D

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak dostaniesz parowaną kartę wraz z dekoderem bez względu kiedy umowę podpiszesz jak będzie wymiana. Przeczytaj trochę postów do tyłu o ofertach 115/m? Żart. Wiązać się umową na History? :wink:. .. Z tego co Ci przysłali to masz lub dostaniesz od nich dekoder, bo jak wół jest napisane na samym dole "najem".

 

History już wcześniej miałem. Mowa o Filmboksach. 

A ten najem to dotyczy tego dekodera którego mam obecnie, czyli z kartą Cameleon. Nie będzie żadnej wymiany w związku z tą ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Dodatkowo zyskujesz kolekcję Filmbox Live a tam ponad 400 filmów, wiele z nich to znane produkcje, do których prawa posiada SPI. W podpisywaniu umowy na pakiety opcjonalne nie ma nic złego.

Niestety w naszej NC+ dostajemy nie pełną ofertę "Filmbox Live". :/ Powinno to wyglądać coś na styl HBO GO a niestety tak nie jest.

Vectra i Orange potrafią się dogadać. :P

http://www.filmboxlive.com/pl

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie Filmbox Live w nc+ jest okrojoną wersją Filmboxa Live w internecie, ale mimo to i tak jest to największa kolekcja filmowa w nc+go TV po HBO GO, większa nawet niż Canal+ VOD. A propos, nadal przy przedłużaniu umów Filmbox Pack ma kanały gwarantowane, a ktoś pisał w innym wątku, że jest w nc+ tylko do końca 2018 roku czy ktoś to może potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po reklamacji poprzedniego aneksu niedawno z tego roku w wyniku którego konsultant wprowadził mnie w błąd po powiedział mi że nie mogę od razu przejść na warunki nowej umowy i muszę czekać do końca obecnej dotychczasowej umowy a potem wejdzie w życie nowa tańsza umowa gdyż będą płacił mniej o 10 zł za pakiety Comfort+ oraz po uznaniu reklamacji przez NC+ dzisiaj ponownie wynegocjowałem nowe warunki przedłużenia umowy z NC+.Oto moja nowa umowa która wchodzi w życie z dniem 1 sierpnia 2017 czyli ze skutkiem natychmiastowym (kontakt ze mną przeprowadziła osoba ds. Utrzymania Klienta i Obsługi Reklamacji platforma nc+):

 

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi

24,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach

W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji

Okres oznaczony umowy

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

Wybrane usługi

Pakiet Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+

Wybrane promocje

Comfort+24,99 zł24 m i 28,99 zł dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO 0 zł zł 12 m dla Abonentów

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m7uqhedi6d1p.jpg

Tak nie do końca o ofercie ale o ewentualnym przedłużeniu umowy - mam Extra+6xC+ za 69,90 zł. W moje nc+ znalazłem taką rozpiskę jak powyżej na zdjęciu. Co mnie zastanawia to płatność po zakończonym okresie minimalnym umowy, która jest tylko o 7 zł wyższa niż obecnie. I pytanie - czy nie przedłużając umowy rzeczywiście płaciłbym niecałe 77 zł? Opcja byłaby idealna, poczekałbym z taką opłatą do ogłoszenia przez CP informacji o sposobie nadawania i opłatach za LM i ewentualnie wtedy przedłużyłbym umowę dobierając CP (mam możliwość wzięcia Smart Domu więc dałoby się to zgrabnie połączyć). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie jak piszesz, od lipca 2017 klienci którym kończy się umowa i przechodzą na czas nieokreślony nie wskakuje już cena regulaminowa tylko troche wyższa od promocyjnej, nazywa się to ETO - Exit to Open

 

ETO.jpg

Edytowane przez nc+ APS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co piszesz to faktycznie zmiana w dobrym kierunku. W wielu sieciach komórkowych i dostawców internetu, przejście na open contract w ogóle nie oznacza zmiany ceny, klient zmienia taryfę gdy chce nowy sprzęt bądź nową promocję czy pakiet, który z jego obecną umową nie jest dostępny. Do tej pory ceny po zakończeniu promocji w NC+ były tak zaporowe, że klient albo był skazany na nową promocję operatora lub odejście. Pozostawienie klientów w spokoju, zwłaszcza tych zagrożonych odejściem zminimalizuje CHURN, co jest dobre dla firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tego powodu kilka stron wcześniej w tym wątku pytałem jaka jest cena pakietu START+ po czasie oznaczonym umowy, czyli po przejściu w stan ETO?

Chodzi mi o wariant przy cenie 9,99 PLN w czasie oznaczonym umowy. Może ktoś sprawdzić w swojej umowie jeżeli taką ostatnio przedłużył?

 

Warianty jakie ja w lipcu miałem oferowane to:

START+ - 12,50PLN (15 lub 24 m-cy) po przejściu w ETO: 16,50PLN

COMFORT+ - 22,50PLN (24 m-cy) po przejściu w ETO: 26,50PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualna oferta

 

Superpremium+(6)

HBO

HBO GO

Eleven

Cinemax

2 X dekoder _BOX HD i wifi BOX

Multiroom Cameleon 2 karty

 

obecnie płace 120 zł umowa do końca października 2017

 

Dzwonili już parokrotnie i za każdym razem ta sama oferta: 

dorzucają 2 dodatkowe Canal+ reszta bez zmian

121 zł umowa 12 mieś.

 

Czy to już max jaki mogą zaproponować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam propozycje jakie szanowni forumowicze otrzymujecie, i chyba mam deja vu. Pakiet comfort+ 6+C+ koniec umowy w tym roku. Dzwonią trzy dni temu i słyszę taką samą ofertę jak dwa lata temu czyli 89 zyli za extra+. Konsultantka mówi jakie to wspaniałe kanały zyskam, i pyta czy to nie wspaniała oferta? :wub:  , Odpowiedziałem że może i wspaniała ale nie dla mnie.  Moje utyskiwania że zniknął kanał Polsat Sport News i Orange Sport ,oczywiście spotkały się z miczeniem. Czekałem tylko kiedy babka powie, że w miejsce tych kanałów zyskał pan dostęp do dwóch ekskluzywnych kanałów czyli Tennis Premium 1 i 2  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...