Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej płaciłem 77.95, bo miałem jeszcze Eleveny, ale że oglądałem je raz na kilka miesięcy to podziękowałem za dalsze ich użytkowanie.

Generalnie to jakaś dziwna konsultantka mi się trafiła, bo najpierw to co chciałem dawała za 79.99, a potem Extra i 8c+ również za 79.99. Całe szczęście, że spytałem o długość umowy i przekierowała mnie do gościa, który od razu powiedział jak sytuacja wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dzisiaj przedłużyłem umowę. Pakiet extra i 6 x Canal+ za 69,99 zł na 24 miesiące. Sam do nich zadzwoniłem, bo wcześniej dzwonili ze 3 razy ale nie odbierałem. Wydaje mi się, że to raczej standardowa oferta, bo powiedziałem że taki pakiet mógłbym wziąć i nie było z tym żadnego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

Śledziłem ten wątek przez ostatnie kilka tygodni i dużo mi pomógł w tych jak i w poprzednich negocjacjach dlatego czuje się zobowiązany napisać parę słów od siebie.

 

Mój aktualny jeszcze pakiet do 31.07.2016 to extra+ 8C+ (bylo 6, w trakcie umowy doszly 2C+) hbo, h2 dekoder jakis kiepski sagem za 49.90 pln - umowa na 15 m

 

Po lekturze kilkunastu stron wiedziałem ze nie mam szans żeby utrzymać obecnych warunków, więc chciałem wyrwać to co mam w możliwie jak najniższej cenie.

 

i teraz bedzie rada dla tych co nie mogą dostać zrabatowanego hbo na 24m.

 

W moim przypadku sam zadzwoniłem na numer krakowski po przysłanym sms i zapytałem konsultantke, ofertę za 79.90 i o dziwo pani taka ofertę znalazła. Twierdziła również ze taka oferta nie była wcześniej dostępna mimo kilkunastu rozmów i wskoczyła dopiero w czasie mojego telefonu. Podpytalem rownież czemu nie była dostępna, twiedziła ze mają pulę hbo  którą mogą zrabatować za zero przy czym napewno nie jest to pula miesięczna tak jak ktoś pisał na poprzednich stronach, ze na początku miesiąca dawali a na końcu juz nie. Ja przedłużyłem umowe w sobotę 23.07 i hbo sie dla mnie znalazło, po prostu trzeba wstrzelić się w odpowiedniej chwili jak rabat wróci do puli.

 

Potwierdzam również to co pisali inni, ze w ostatnich dniach wypowiedzenia są bardziej skorzy do negocjacji i rabaty o które walczymy a nie są wcześniej dostępne na pewno się znajdą o ile oczywiście nie są z kosmosu.

 

Pytałem się jeszcze o extra+ 6xC+ hbo 0 pln na 24 m 69,90 + eleven za 11.94 pani twierdziła ze nie jest to dostępna taka oferta ale tak mało zdecydowanie. Wiem że jest oferta pracownicza *C+ + HBO za 69.90 chetnie poczytam czy sie udało komuś cos takeigo wyrwać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak... Pani konsultant zdradziła Ci tajniki pracy. Jak w to wierzysz to można Cię obrobić jak się chce. Poprostu mało płaciłeś i teraz dostałeś podwyżkę + biedniejsza oferta i tyle. Dla Ciebie b.dobra oferta, bo płaciłeś mało.. ale Ci co płacili normalnie, nie mieli za pół darmo. .niestety z taką ofertą mogą obejść się smakiem. Ciekawe stwierdzenie. .."Trzeba się wstrzelić " :-D . Słabo czytałeś. .bo ostatnio było pisane, że otrzymali E+ z 6 C+ i HBO za 69..Żadna oferta pracownicza. Nie wstrzeliłeś się między strony z tymi postami,które mówiły o takich ofertach.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ofertę na mailu i czytam to co piszecie i już sama nie wiem chyba się dałam wkręcić za 119.99 dała Superpremium + (rozumiem ze to 8c jest bo tak rozmawiałam z kobietą) do tego MR std (po cyfrze) i Men Pack a HBO Go za 0 6 miesięcy i drugie 6 za 10 zł :)

No i pytanie jak poprzednicy anulować ofertę (umowa do końca lipca) składać wypowiedzenie zapłacić miesiąc te 200 kilkadziesiąt złotych i dostanę HBO go za free na cały okres pewnie nie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej płaciłem 77.95, bo miałem jeszcze Eleveny, ale że oglądałem je raz na kilka miesięcy to podziękowałem za dalsze ich użytkowanie.

Generalnie to jakaś dziwna konsultantka mi się trafiła, bo najpierw to co chciałem dawała za 79.99, a potem Extra i 8c+ również za 79.99. Całe szczęście, że spytałem o długość umowy i przekierowała mnie do gościa, który od razu powiedział jak sytuacja wygląda.

 I udało Ci się pozbyć Elevenów ?

 Mimo że umowę mam do lipca konsultantka twierdzi ,że skoro brałem z zobowiązaniem to do listopada musiałbym płacić.

 Przy ewentualnym przedłużeniu eleveny by zostały do powyższego  terminu.

 

Edit :

Jednak można zrezygnować według kolejnego konsultanta :)

8 x C , HBO ,Mulitroom oferta na 24 m - 89,90

Odrzucona.

Edytowane przez mac_latawiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klemcia. No dałaś się wy.... ;-) . Masz MR po C+. Powinnaś dostać za free. Co do HBO go nie dostaniesz za free. Minimum na 15zł Cię urobili. Niby mało, ale w skali 24m. rachunek jest prosty. Trzeba było dać sobie na luz z tym HBO Go. Brać w systemie włącz-wyłącz. Superpremium powinnaś dostać za 99...

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arogancja konsultantów DUK nie zna granic, przekonałem się o tym wczoraj, gdy dzwonił do mnie konsultant w sprawie złożonego wypowiedzenia. Oferta, którą mi przedstawił była zwyczajnie standardowa, zero jakichkolwiek zniżek, Superpremium za 119,99 do tego Filmbox za 15, multiroom za 10, ManPack itd wszystko w standardowych cenach, tak, że po wyliczeniach wyszło mu ok. 160zł, mimo, że w rozmowie pada z mojej strony, że oferta absolutnie nie do przyjęcia, bo jest droższa i uboższa od tej którą mam teraz i że w Polsacie przyjmą mnie z otwartymi rękami z pełnym pakietem za połowę tej ceny. Na to konsultant tylko stwierdził, że "no to trudno" i się rozłączył. Zero negocjacji, pokonywania obiekcji, zero próby wykorzystania rabatów, które jako konsultant DUK ma do dyspozycji. Sam pracuję w DUK innej firmy telekomunikacyjnej, i za takie coś monitoring rozmów pojechał by mi po ocenie i po premii. NC+ musi zrozumieć, że to im bardziej zależy na sprzedaży usług, niż klientom, którzy są atakowani promocjami z każdej strony. Ja jestem w stanie zrozumieć wszystko, drożejące prawa sportowe, droższy Canal+, OK byłem na to gotowy, ale dlaczego za HBO GO, który u każdego operatora jest w gratisie do zakupionego pakietu HBO, muszę teraz dopłacać, dlaczego Filmbox, który miałem za 0zł, teraz nagle, żądają za niego 15 zł, czyli 3 razy drożej niż dla nowych klientów? Takie aroganckie podejście do klienta, bardzo źle się dla nich skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobnie pod koniec czerwca i w pierwszych dniach lipca później były standardowe oferty jak dla większości dopiero wczoraj przełom.

 

Mnie tylko trzyma Liga Mistrzów i Angielska przy C+. Jakby tego nie mieli to prosty wybór CP bo tam jest taniej i nie karzą płacić za filmBox i cinemax są w pakietach już dodane.


Umowę na 24 miesiące podpisałem więc będę wiedział co przedłuża za 2 lata i będzie czas na podjęcie decyzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby przycięli budżet na połączenia wychodzące? Od tygodnia ani jednego telefonu, za to regularnie SMS-y, a wczoraj także wiadomość na dekoderze. A i widzę, że spora część najnowszych postów to głosy osób, które same zadzwoniły. Czy jest tu ktoś z umową do końca lipca, do kogo w tym tygodniu dzwonili z własnej woli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza rozmowa bez zmian w ofercie otrzymanej

 

Extra 6xC+ HBO 6 m-c 0 zł 6 m-c 25 zł  69,99

Extra 6xC+ HBO 1 m-c 0 zł  69,99

Extra 6xC+ HBO 6 m-c 0 zł 6 m-c 25 zł  79,99

 

po rozmowie z kierownikiem po informacji, iż warunkiem jest HBO na 24 m-c

 

Extra 6xC+ HBO 6 m-c 0 zł 69,99

Extra 6xC+ HBO 6 m-c 0 zł 79,99

 

nie zdecydowałem się na przedłużenie umowy trwającej do końca lipca

 

jest szansa dostać wifi premium box bez opłat miesięcznych/jednorazowej opłaty?

Edytowane przez kb27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby przycięli budżet na połączenia wychodzące? Od tygodnia ani jednego telefonu, za to regularnie SMS-y, a wczoraj także wiadomość na dekoderze. A i widzę, że spora część najnowszych postów to głosy osób, które same zadzwoniły. Czy jest tu ktoś z umową do końca lipca, do kogo w tym tygodniu dzwonili z własnej woli?

 

To samo u mnie, wczoraj wiadomość dostałem na dekoder. Zero telefonów tylko smsy. Zastanawiam się czy nie zadzwonić samemu? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztują Cinemaxy? 15 PLN?

 

Bo jeśli je odejmiemy od ceny superpremium to dostajemy 85 PLN i jeszcze 5 PLN za marketing daje nam 80 PLN (bez grosza). Nie rozumiem, dlaczego wszyscy mogą SP za 99 a (prawie) nikt 8xC+ i HBO za 79...

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztują Cinemaxy? 15 PLN?

 

Bo jeśli je odejmiemy od ceny superpremium to dostajemy 85 PLN i jeszcze 5 PLN za marketing daje nam 80 PLN (bez grosza). Nie rozumiem, dlaczego wszyscy mogą SP za 99 a (prawie) nikt 8xC+ i HBO za 79...

Cinemaxy kosztują 15 PLN jak je weźmiesz same jako dodatek. W kupie jest taniej.

 

Cena 99 PLN za superpremium już uwzględnia rabat na marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 I udało Ci się pozbyć Elevenów ?

 Mimo że umowę mam do lipca konsultantka twierdzi ,że skoro brałem z zobowiązaniem to do listopada musiałbym płacić.

 Przy ewentualnym przedłużeniu eleveny by zostały do powyższego  terminu.

Tak. Spytałem konsultanta czy dałoby radę wyłączyć Eleveny, to powiedział, że bez najmniejszego problemu, a też miałem do listopada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemaxy kosztują 15 PLN jak je weźmiesz same jako dodatek. W kupie jest taniej.

 

Cena 99 PLN za superpremium już uwzględnia rabat na marketing.

 

Właśnie minutę temu konsul dzwonił i zadałem mu to pytanie.

 

Masz rację. 99 PLN już uwzględnia rabat na marketing. Powiedziałem, że OK - w takim razie wezmę 8xC+ i HBO za 84.99. Odpowiedź: nie ma takiej oferty.

 

Dlaczego nie można o 15 PLN zjechać z SP do 84.99 bez Cinemaxów zachowując resztę - konsul nie umiał odpowiedzieć. Powiedział tylko, że tak mają oferty ułożone.

 

Ale, co ciekawe wspomniał, że przyjmie mój "wniosek" o taką ofertę - ja powiedziałem, że gdyby coś się zmieniło niech da znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemaxy kosztują 15 PLN jak je weźmiesz same jako dodatek. W kupie jest taniej.

 

Cena 99 PLN za superpremium już uwzględnia rabat na marketing.

Nic nie jest taniej. 99-15(Cinemax) =84. Gdzie masz taniej? Cinemax normalnie kosztuje 15.

 

Jak w tej ofercie wygląda sprawa z oglądaniem na urządzeniach mobilnych? nc+ go i hbo go 100h są w tym zawarte?

Ciężko czytać? Lenistwo już nie zna granic. HBO go to osobna usługa internetowa, 10zł/m. (no limit godzin) i trzeba mieć w pakiecie HBO. nc+ go dostaje każdy za free kto ma pakiet E+ (100 gidzin)

 

Ale, co ciekawe wspomniał, że przyjmie mój "wniosek" o taką ofertę - ja powiedziałem, że gdyby coś się zmieniło niech da znać.

Zabawne. . Uwierz mi. ..nic nie przyjął. ..no tylko do wiadomości, aby zakończyć rozmowę. .na odczepnego. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...