Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o to chodzi że taka oferta jest ciężka do zdobycia, ja czekałem na nią ponad miesiąc cały czas Extra 6C+ najem dekodera plus HBO 6 miesięcy za 69,99zł ewentualnie jeszcze coś na rok gratis typu Man Pack ale to nie zawsze.

 

Podpisałem w środę Extra 8C+ HBO Najem Dekodera plus FilmBox do końca września za 79,99zł. Akceptował mi kierownik a konsul powiedział że to są limitowane oferty wpadają tylko czasami i nie dla każdego chyba losowo są przydzielane, na meila czekałem 8 godzin bo system nie chciał przepuścić mojej oferty dzwonił dwa razy że kierownik interweniuje ten który wydał zgodę ale w końcu poszło.

 

Ja jestem zadowolony mam to co chciałem na dwa lata bo ManPack ani Cinemax ( miałem 2 lata ostatnie to może 3 filmy obejrzałem) i FilmBox mnie nie interesuje nic tam nie ma a że dali na 2 miesiące sami gratis to ok niech będą ale pewnie nic nie obejrzę tam. 

 

Tylko piłka C+ Discovery i HBO mnie interesuje z tej niby Premium TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem to co miałem przy poprzednim przedłużeniu (a wtedy nie było C+Discovery i Seriale) w tej samej cenie, przedtem 12x60 i 12x80, czyli średnio 70 i tyle płacę teraz. Chyba, że masz na myśli superpremium lub jakieś super oferty, to inna kwestia. 

Miałem na myśli nie superpremium tylko supertanio.

Twoja oferta cenowo nie należy do tych najtańszych, których już nie ma, w rodzaju comfort+extra+multi+c+hbo+filmbox za 59.

Hmmm... Taką ofertę miałem do wyboru od zawsze tzn E+ i 8C+ za 79 i do tego HBO na 24 m-ce gratis. Nic tylko brać. Bez żadnych zagrywek i innych vabanków. Domyślam się że znaczenie miała tu dotychczasowa niska kwota mojego abonamentu.

Ale to nie reguła, na podstawie lektury wątku rzekłbym, że raczej wyjątek.

U mnie taka oferta pojawiła się w połowie kwietnia, potem przez 2 miesiące wielokrotnie oferowano dużo drożej.

Dopiero w zeszłym tygodniu pojawiło się znów to o czym piszesz.

A też miałem tanio poprzednio.

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej konkretnej ofercie Extra+ 6C i HBO na 6m 69.99 zł mogę wywalczyć jeszcze dekoder za 0 zł, bo teraz płacę co miesiąc najem 5 zł. Czy będą robić z tym problemy?

Ja od lipca w nowej umowie mam dwa deki za 0 zł,(chociaż nie obyło się bez reklamacji ponieważ pierwsza faktura przyszła + 20zł za wifi premium,po odsłuchaniu rozmowy korekta i zmiana na 2x0zł.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszecie o pakietach premium z paczką canal plus. Mnie natomiast po stracie wielu praw sportowych nie intereuje juz canal+. Interesuje mnie sam pakiet comfort i kanały eleven. Do tego jeden multiroom. Czy ktoś orientuje się za ile można otrzymać pakiet comfort? Eleven mozna dostać za 7/14 ? Tak miałem do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ten myk polegał na wysłaniu końsula na dżewo. :)

Powiedziałem że nie ma szans na to bym płacił 75 zeta za to co mi tydzień wcześniej oferowano za 69,99 i że wiem gdzie oddać dekoder bo już raz oddawałem.

W końcu znalazła sie oferta za 69,99 :)

Chodzi po prostu o nową promocję

Bierzesz pakiet Extra+ z Canal+(6) za 69,99zl do tego dobierasz pozostałe Canal+ w promocji za 5zl do końca umowy lub na 6 miesięcy ;)

Edytowane przez Q77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie warunki na które się zgodziłem wyglądają tak (multiroom na starych kartach):

 

 

  77,94 Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy 24 mies. Początek okresu oznaczonego 01-09-2016 Koniec okresu oznaczonego 30-09-2018 Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE 160, HBO,, Eleven Sports, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD, NAJEM PVR Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m dla Abonentów, HBO 0 zł 6m dla Abonentów, Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

 

Nadmienię że nie wysłałem wypowiedzenia a dzwonili średnio 3-4 razy w tygodniu.

Wogóle się nie targowałem, od razu zaproponowali 79,99 za extra+8C lub 69,99 extra+6C.

W obu opcjach hbo na 6m gratis.

Myk jest tylko z Elevenami - w cenie 7,95/miesiąc będą tylko do końca października 2016, potem cennik lub nowa promocja lub wyłączamy.

 

Dziwnie łatwo poszło i to bez wypowiedzenia - nie ma czasami jesienią jakiś przetargów na Premiership, Champion League które nc+ może przegrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Janeknc+

@warenos bo to "w miarę" standardowa oferta. Po targach dodają do tego co masz HBO na 24msc za 0zł.

Nie byłbym tego taki pewny.

W każdej rozmowie proponowałem E+, 6C+ i HBO 24m x 0,- zł w abo. 69.99,- a do tego od razu chciałem dobrać Eleveny. Odpowiedź zawsze ta sama, takiej oferty, nie ma, nie było i nie będzie, proszę w terminie zdać dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilkudziesięciu telefonach i bojach z konsulami dostałem to co chciałem (umowa do końca lipca )Nie wiem czy mógłbym wycisnąć więcej, ale generalnie dobiłem targu z tym samym konsultantem, który dzwonił chyba z 4-5 razy, za każdym razem mówił, że obecnie co płacę, czyli 64,90 zł to jest max za Comfort + Canal + (6). Nieugięcie mówiłem, że jak mi coś obniży to wezmę i po "rzekomej" naradzie z kierownikiem nagle wyczarował ofertę ;) Czyli obecnie 60 zł na 24 m za to samo plus na miesiąc HBO + Extra+.

 

 

http://www8.zippyshare.com/v/BV6pbBtw/file.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ile są teraz eleveny? mi gośc mówi ze 15,99 i nie ma taniej :D

mam umowę do końca lipca Extra+ 6C+ za 69,99 i przedłużenie daje mi to samo + Filmbox 1msc :D

acha i HBO 6msc 0zł było ponoć do wczoraj :D

Edytowane przez lukkil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w tej chwili Extra+, pocyfrowy Multiroom na Cameleonach, History HD i Pace PVR za 45zł.

Chciałbym przedłużyć ten sam zestaw (ewentualnie wymienić History HD na pełnego Manpacka) i zastanawiam się czy można coś jeszcze ugrać z tej ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza rozmowa bez zmian w ofercie otrzymanej

 

Extra 6xC+ HBO 6 m-c 0 zł 6 m-c 25 zł  69,99

Extra 6xC+ HBO 1 m-c 0 zł  69,99

Extra 6xC+ HBO 6 m-c 0 zł 6 m-c 25 zł  79,99

 

po rozmowie z kierownikiem po informacji, iż warunkiem jest HBO na 24 m-c

 

Extra 6xC+ HBO 6 m-c 0 zł 69,99

Extra 6xC+ HBO 6 m-c 0 zł 79,99

 

nie zdecydowałem się na przedłużenie umowy trwającej do końca lipca

 

jest szansa dostać wifi premium box bez opłat miesięcznych/jednorazowej opłaty?

 

 

kolejny telefon

miła Panna

"to jest max co pan dostanie"

nadal NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam umowe do końca pazdziernika i od początku miesiąca dzwonili juz z 8 razy, nawet nie przedstawili oferty bo im powtarzam że wysyłam wypowiedzenie, aktualnie mam pakiet superpremium i w tym HBO, Cinemax , filmbox , płacę 99.90 i dekoder za darmo na użytkowanie , moje pytanie czy jestem w stanie utrzymać ten pakiet w tej cenie lub ewentualnie zejść troszkę niżej w cenie za to samo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ja oddzwoniłem po SMS-ie z prośbą o pilny kontakt w sprawie mojej umowy. Pilny pewnie dlatego, że złożyłem tydzień temu wypowiedzenie. Mam umowę do końca września. Konsultant zaproponował 119,99 za Superpremium+ + Manpack 0zł + HBO GO 10zł, Filmboxy 0zł 12m i 15zł 12m + Multiroom 10zł + Seriale+ za 10zł. Razem uśredniona cena to 157,50zł za to samo za co teraz płacę niecałe 129zł (cena bez Wimpa). Powiedziałem, że jestem w stanie zrozumieć wzrost pakietu Canal+, bo już jak go zmieniali to mówili, że do końca umowy każdy dostanie 8kanałów a potem będzie 10zeta drożej, ale tu się okazuje, że przy okazji inne pakiety też zdrożały. Zapytałem czy zmieścimy się w 130zł jak wywalimy Seriale+, konsultant porozmawiał z kierownikiem, wrócił i oznajmił, że nie, że to jest najtaniej jak może mi zrobić. Stwierdziłem, że w takim razie przejdę do Cyfrowego Polsatu z pakietem Premium Max. Konsultant stwierdził, że tam nie ma Canal+ ale za to ochoczo zaproponował mi downgrade ofery, że mogę przejść na korzystne warunki pakietu Entry+ z 8 Canalami, żeby uzupełnić sobie ofertę Polsatu za jedyne 54,90 zł miesięcznie. Wtedy spadłem z fotela. Naprawdę dla firmy korzystniej będzie jak zamiast 130zł będę im płacił 50zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiedziałem że drogo płace za pakiet to oburzona pani stwierdziła że płace zaledwie 99zł no to ja na to że w sierpniu wysyłam wypowiedzenie i koniec rozmowy potem kilka telefonów ale powtarzam to samo nawet nie pytam co dla mnie mają podejrzewam że to samo za większą kwote , nie wiem czy strategia z wypowiedzeniem jest słuszna ale chyba spróbuje, proszę kogoś obeznanego w temacie o odpowiedż na mój post powyżej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zmienili politykę. Wcześniej po złożeniu wypowiedzenia składali normalną propozycję, ani złą, ani fajną, po prostu rozsądną i nie podnosili ceny za to samo. Teraz w sumie mają to gdzieś, zadzwoniła tylko Pani, że kończy mi się umowa, ja mówię, że wiem, bo zrezygnowałem, powiedziała "aha" i tyle. Całe szczęście, że w tym roku akurat zależy mi na zrezygnowaniu, więc odpowiedziałem też "aha". Wliczając to starą Cyfrę, wyjdzie, że po 10 latach rozstajemy się mówiąc sobie "aha" - korporacje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet za 127,81zł mies oto jego skład :

 

COMFORT+  = 24,90

EXTRA+ 20,00

CANAL+HD 8X 10,00

HBO HD 20,00

CINEMAX HD10,00

SUNDANCE HD 2,99

HISTORY HD & H2  2X 1,99

ADVENTURE HD 1,99

ELEVEN HD 7,95

FILMBOX 0ZŁ + FILMBOX ARTHAUSE 2,00

VOD PRAPREMIERY TVP.PL 9,00

DEKODER MEDIABOX+ 5,00

MULTIROOM 10,00 ADB 5800S

 

na końcu moje pytanie czy to dobra cena za ten zestaw :roll: umowa do 04/2017

Edytowane przez ADUSIEK XPS 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z końcem września kończy mi się umowa,zaoferowano mi extra+6c+ i Eleveny za 86 z groszami na 24 miesiące zależy mi na sporcie,a teraz nie mam tylko kanałów eleven,warta zainteresowania oferta? Teraz płace 79 z opcją Hustler,oferta bez Hustlera opłaca się jak myślicie? Nie wysłałem jeszcze wypowiedzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...