Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dwa razy, ale nic ciekawego nie zaproponowali, także chyba słoneczko wzywa.

 

@Martinos - ja mam dwa MR od ADB i nie chcieli ich dać gratis.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 10 zł za MR i 5 zł za główny, czyli Extra+ za 79,99 zł lub Comfort+ za 59,99 zł - umowa na 15 miesięcy. Jeżeli chciałbym HBO to dodatkowe 20 zł.

W CP przy SmartFirmie mam ich Max z HBO i Elevenami za średnio 54 zł.

Czy da radę ugrać coś niżej Comforta lub Extra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Konsultantka powiedziała, że umowa na 15 miesięcy:

 

1 opcja: Extra+, dekoder główny i dwa MR za 79,99 zł

2 opcja: Comfort+, dekoder główny i dwa MR za 59,99 zł

 

Jeżeli do powyższych chciałby HBO to 20 zł/miesiąc, HBO GO byłoby gratis, Canali w tym nie ma.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podałem oczekiwania - usłyszałem że mam 14 dni na zdanie sprzętu i do usłyszenia. Może więc podziękowali a może podejmą próbę zaproponowania czegoś bliżej moich oczekiwań. Obecnie i tak nie mogę zdać sprzętu - dopiero po weekendzie się tym zajmę - może więc zdąża z czymś zadzwonić. Jak będzie dobra oferta to zostanę - jeśli nie to sprzęt trafi do punktu i tyle. Ja presji nie mam jak chcą niech walczą o klienta. :wink:

 

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa propozycja przedłużenia :

 

Extra +

C+ (6)

HBO

Eleven

History

 

93 zł z groszami. Umowa na 24 miechy. Po 12 miesiącach trzeba upomnieć się o dalszą promocję HBO. A promocja na pewno będzie.

 

Co sądzicie ? Potwierdzić mam w piątek.

Nie będzie. Będziesz placił standardowo, jeśli teraz dostaniesz na 12m. za free.

 

Czy tu naprawdę nikt nie przedłuża umowy z MR na dekoderach ADB? :wink:

Ciekawi mnie jak podchodzą do tego i czy dają całość za free jak ktoś już ma to u siebie przez 2 lata?

Na ADB nie dają tak jakbyś sobie chciał.

 

OK ale ja zrozumiałem, że to opłata dodatkowa. Czyli tak jak piszesz 79,99 + 15zł za MR. Razem 95zł za 6xC+ bez HBO i Eleven... Drogo.

Minimum 85 bez HBO i 11.

 

Witam !

 

Umowa do 31.08 wypowiedzenie zarejestrowane.

 

Co sądzicie o takiej propozycji ?

 

- Extra+ z Canal+ (6); 24m; 69,90 zł

 

lub

 

- Extra+ z Canal+(6); 24m; Man Pack; 79,90 zł

 

 

- Extra+ z Canal+ (6); 24m; 69,90 zł Taniej nie dostaniesz.

 

- Extra+ z Canal+(6); 24m; Man Pack; 79,90 zł.. Oferta dno. W tej cenie jest 8 C+ . ManPack minimum 5 jak już nie chcą tego dziadostwa dać za free.

 

Jak widać nikt dalej nie czyta. .. bo po co.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzwonili w tamtym tygodniu z propozycją extra canal 6 za 69.99zł i nie było hbo na 6m. Dziś hbo się znalazło i przedłużyłem. Pytałem się ze 3 razy czy jak dziś przedłuże to hbo liczy się od września 6m i konsul potwierdził że tak.Do tej pory płaciłem tyle samo tylko history miałem za free teraz doliczył mi 1 zł. Umowa do końca sierpnia.

Edytowane przez dan772
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tu naprawdę nikt nie przedłuża umowy z MR na dekoderach ADB? :wink:

Ciekawi mnie jak podchodzą do tego i czy dają całość za free jak ktoś już ma to u siebie przez 2 lata?

Przecież pisałem parę postów wcześniej że do tej pory miałem MS za free i taka też była oferta jeszcze dwa tygodnie temu, a w ostatnim tygodniu jak dzwonili to już twierdzili że trzeba dopłacać 10zł miesięcznie.

 

Krótko mówiąc teraz mam Superpremium z HBO GO i MS za 99,90 (plus w trakcie trwania umowy dokupiłem Man Pack za 10zł miesięcznie do końca umowy), a w nowej chcą za HBO GO 10zł miesięcznie, za MS 10zł miesięcznie i ewentualnie Man Pack też 10zł miesięcznie. Razem 129,90 :lol: .

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedłużyłem. 6 m-cy do końca umowy, bez wysyłania wypowiedzenia.

Bez targowania. Normalna rzeczowa rozmowa.

 

Wcześniej odpowiednik SuperPremium (8 x C+) +  Eleven + ManPack + HBO GO za 138 PLN,

Sierpień 2016: Extra z 8 x C+ za 99,90 PLN (powyłączałem co się dało).

 

Od września: Umowa na 15 m-cy + 6 obecnej = 21.

Start+ (19,99 PLN) + 8 x C+ (6 x 25 PLN , potem do końca za 40 PLN) + Hustler (6 x 0 PLN , potem do końca za 4,99 PLN

 

Razem: 1-6: 44,99 PLN, 7-21: 64,98 PLN

 

Reszta kanałów z CP :).

Jestem zadowolony, gdyż do 01/2017 zapłacę miesięcznie 55 PLN mniej niż dotychczas !!! :)

 

pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wyłączeniu sygnału dziś od rana telefon za telefonem. Niestety dopiero po 15 mogłem odebrać. Po czym nastąpiło znane już rozczarowanie. Kwota za gołe Extra+ zsuwała się z pułapu 59,90 przez 54,90 i ostateczne propozycja zatrzymała się na kwocie 49,90 (15miesięcy). Na moją prośbę o kwotę 44,90 i finalizacji przedłużenia umowy nastąpiła stanowcza odmowa. Uświadomiłem sobie że to rzeczywiście może być wszystko co system jest w stanie wyrzucić po abonamencie za 79,90. Słyszałem w głosie konsultanta niemoc i przypomnienie o oddaniu sprzętu do określonego punktu do 14 dni.

 

To na tyle przygody z nc+ uciekam stąd nic mnie tu bowiem nie trzyma (może jedynie nagrania na dysku w dekoderze składane przez lata). Końcem tygodnia oddaje sprzęt i pewnie przejdę do konkurencji. Wszystkim dziękuje za cenne wskazówki i życzę więcej szczęścia niż ja. Nadal uważam to forum za skarb w negocjacjach. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę coś od siebie. Przeczytajcie i posmiejcie się tak samo jak ja.

 

W kwietniu tego roku wzialem pakiet comfort+ w ramach nc+mix za 29 zl - mam własny modul CI. Rachunki mialem dopiero od maja.

Tydzien temu zadzwonil do mnie konsultant i nawija rowno mniej wiecej tak:

"... Niebawem konczy sie panu umowa...(ja zdziwiony bo dopiero bodajze 3 rachunki zaplacilem)... Jest pan juz na półmetku (dalej moje zdziwienie).. Mamy dla pana oferte. Nie musi pan podpisywac nowej umowy. Bedzie to dopełnienie do obecnej (podpisanej na 12 miesiecy). Oferujemy panu dopelnienie do pakietu extra+ za tylko 59zl miesiecznie (ja zdziwienie mam nieziemskie i mowie nie dziekuje).. Konsultant- to 54,90? (ja nadal nie dziękuję)..on do mnie:- a 49 zl pan zaplaci? .. (podziekowalem i sie rozlaczylem)

Dodam, ze pakiet extra byl dla mnie jak i innych klientów caly czas dostepny za 49 zl w oficjalnym cenniku nc+mix, bez zadnej łaski i udawaniu ze to jakas niby okazja dla mnie.

Normalne jaja.

Nic innego jak Upgrade pakietu

Miałem już telefon z informacją o zakończeniu umowy i zapytaniem czy jest szansa bym pozostał - podałem propozycję: Comfort z 6C+ HBO z HBO Go i MRs za 85zł - w odpowiedzi otrzymałem, że mam 14 dni na zdanie sprzętu i do usłyszenia. Co ciekawe pomimo zakończonej umowy TV nadal świeci.

Spokojnie mógłbyś to dostać pod warunkiem że masz MR C+

Czy tu naprawdę nikt nie przedłuża umowy z MR na dekoderach ADB? :wink:

Ciekawi mnie jak podchodzą do tego i czy dają całość za free jak ktoś już ma to u siebie przez 2 lata?

Nie ma MR ADB za darmo

Po wyłączeniu sygnału dziś od rana telefon za telefonem. Niestety dopiero po 15 mogłem odebrać. Po czym nastąpiło znane już rozczarowanie. Kwota za gołe Extra+ zsuwała się z pułapu 59,90 przez 54,90 i ostateczne propozycja zatrzymała się na kwocie 49,90 (15miesięcy). Na moją prośbę o kwotę 44,90 i finalizacji przedłużenia umowy nastąpiła stanowcza odmowa. Uświadomiłem sobie że to rzeczywiście może być wszystko co system jest w stanie wyrzucić po abonamencie za 79,90. Słyszałem w głosie konsultanta niemoc i przypomnienie o oddaniu sprzętu do określonego punktu do 14 dni.

 

To na tyle przygody z nc+ uciekam stąd nic mnie tu bowiem nie trzyma (może jedynie nagrania na dysku w dekoderze składane przez lata). Końcem tygodnia oddaje sprzęt i pewnie przejdę do konkurencji. Wszystkim dziękuje za cenne wskazówki i życzę więcej szczęścia niż ja. Nadal uważam to forum za skarb w negocjacjach. Pozdrawiam!

o 5zł będziesz się czepiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domin107, dnia 01 Sie 2016 - 12:57, napisał:snapback.png

Nowa propozycja przedłużenia :

Extra +
C+ (6)
HBO 
Eleven
History 

93 zł z groszami. Umowa na 24 miechy. Po 12 miesiącach trzeba upomnieć się o dalszą promocję HBO. A promocja na pewno będzie.

Co sądzicie ? Potwierdzić mam w piątek.

Nie będzie. Będziesz placił standardowo, jeśli teraz dostaniesz na 12m. za free.
 

 

Konsultant mówił coś zupełnie innego. Nie będzie mnie obowiązywać cena standardowa tylko kolejny okres promocyjny (możliwe że nawet lepszy od tego).
W razie czego mam podpórkę bo rozmowy są nagrywane i jak mi przywalą cenę standardową to złożę reklamację. Podstawą reklamacji będzie to, że konsultant świadomie, bądź nie, wprowadził mnie w błąd. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...