Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego 49,90 to dostaniesz za sam Extra+ za MR przyjdzie Ci dopłacić. Tyle też mi proponowali w poniedziałek dziś oddałem sprzęt. Panie w punkcie rozbawione chyba z nudów albo z ilości oddawanych sprzętów na dzień :) Ja dziś zakończyłem definitywnie przygodę z nc+ i życzę im aby upadli z taka polityką do klienta. To co dostałem u konkurencji w podpisie i w porównaniu do nc+ tam 6 miesięcy przed końcem można rozmawiać o przedłużeniu z darmowymi miesiącami. Evo śmiga jak szalony.

Pozdrawiam i Powodzenia w negocjacjach nie koniecznie w nc+ :)

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....FilmBox mam teraz i nic dosłownie nic tam nie leci kotlety odgrzewane plus jakość SD Filmbox powala.

 

Nie chce mi się w to wierzyć kolego :!:

 

Takie kanały dawaliby przy przedłużeniu umowy w "Premium TV" i to aż na 1 miesiąc gratis przy 24 miesięcznej umowie, praktycznie dla każdego abonenta. :roll:

 

Mi konsultanci mówili, że to kanały "premium" i dodadzą mi to gratis za wieloletnia współpracę :brawo: Oczywiście na 1 m-c !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę o poradę. Aktualnie mam Extra+ 8C+ i multiroom (2x sagemcom DSI83 na kameleonach), płacę 74,90.

Proponują przedłużenie na starym sprzęcie: 

Extra+ 6C+ za 74,99 + HBO 6m gratis

Extra+ 8C+ 5 zł drożej

do kompletu Eleven za 11,90 przez rok potem 15,90

ale, jako że mam dość Sagemcomów (a wg NC+ nie mogę ich wymienić na nic innego poza innym DSI83)

proponują wymianę multiroomu na  nowy z Premium WiFi boxem, i WiFi Boxem - oczywiście mam płacić za aktywację i 149 + 99 oraz za multiroom 5zł w pierwszym roku i 10zł w drugim.

Wydaje mi się, że za sprzęt próbują mnie zedrzeć, bo nowym klientom dają aktywację za zero....

Da się coś tu wynegocjować?

Czy może jest możliwość wymienić DSI83 na Mediaboxa lub Turboboxa i zostać na kartach kameleon?

A może jakaś inna fachowa propozycja?

Dzięki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzisiaj oddałem dekodery i pożegnałem się z nc+. Miałem najpierw Wizję Tv od 1998 roku potem od połączenia z Cyfra miałem cały czas ich pakiety. W tym roku nc+ ze mnie zrezygnowało. Telefony miałem od maja i najtańszą ofertą jaką mi zaproponowano to 94zł za Ekstra z 8xCanal do tego miałem płacić 14,90 za Eleveny + multiroom i HBO tylko na 6 miesięcy. Poprzednio miałem HBO za 0zł przez cały okres umowy. Co telefon to te same warunki, a już szczytem bezczelności było stwierdzenia konsultanta "po co odbieram telefony jak nie przyjmuję ich oferty". Trochę żal ale teraz CP na mnie trochę zarobi. Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pomoc przy poprzednich negocjacjach. Teraz się nie udało. Do zobaczenia w dziale CP :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam prośbę o poradę. Aktualnie mam Extra+ 8C+ i multiroom (2x sagemcom DSI83 na kameleonach), płacę 74,90.

Proponują przedłużenie na starym sprzęcie: 

Extra+ 6C+ za 74,99 + HBO 6m gratis

Extra+ 8C+ 5 zł drożej

do kompletu Eleven za 11,90 przez rok potem 15,90

ale, jako że mam dość Sagemcomów (a wg NC+ nie mogę ich wymienić na nic innego poza innym DSI83)

proponują wymianę multiroomu na  nowy z Premium WiFi boxem, i WiFi Boxem - oczywiście mam płacić za aktywację i 149 + 99 oraz za multiroom 5zł w pierwszym roku i 10zł w drugim.

Wydaje mi się, że za sprzęt próbują mnie zedrzeć, bo nowym klientom dają aktywację za zero....

Da się coś tu wynegocjować?

Czy może jest możliwość wymienić DSI83 na Mediaboxa lub Turboboxa i zostać na kartach kameleon?

A może jakaś inna fachowa propozycja?

Dzięki z góry.

Wymieniając  dekodery zapomnij o MR na obecnych zasadach czyli dwie niezależne karty. Mediabox i Turbo to już całkiem inne karty jak i system kodowania oczywiście sparowane dekodery z kartą.Chyba lepiej kupić jakieś swoje niezależne tunery tv sat a obecne dekodery do szafy.@Tusha Eleven za 14.90 zł przy paczce C+?Chyba coś pokręciłeś bo przy C+ to cena jest 11.90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedną nogą mieszkam w UK drugą w PL i płacę SKY UK i NC+. Obecnie kończy mi się umowa w NC+ i szczerze wam powiem, że porównując ofertę a w szczególności cenę SKY vs NC+ to stwierdziłem niech NC+ spada na drzewo. Na PL warunki cena pakietów premium takich po 100zł powinna wynosić góra 50zł jeśli brać pod uwagę siłę nabywczą. Czasy w których TV SAT była synonimem luksusu dawno minęły a te ceny są po prostu chore. Nie wspominając, że ceny z każdym rokiem idą w górę a oni chcą podpisywać umowy na 24 miesiące a jak nie to płać więcej. Tak więc NC+ mogliście mieć blisko 1500 zł rocznie a tak nie bedziecie mieli NIC

 

Pomijam, że oferta jest słaba i bez zakupu kanałów premium to jedno wielkie pasmo reklam. W SKY UK jest podobnie ale tu się płaci 25-30 funtów za dosyć bogaty pakiet z internetem i telefonem stacjonarnym. Czyli jakieś 5 godzin pracy

 

ps. Nie wierzę, że oni mają większe zyski polityką mniej klientów droższe abo.

Edytowane przez piotredy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z końcem sierpnia. Dotychczas mam: Extra+, 6xC+ za 69zł i HBO 6x0zł/6x25zł. Dodatkowo miałem HBO Go za 10zł. 

 

Dzwonili do mnie z ofertami już od maja. Za każdym razem propozycje z HBO w okolicach 90 kilka - ponad sto zł. Wysłałem wymówienie, bo chciałem E+ 6xC+ za 69zł i ew HBO, ale całość miała nie przekraczać 85zł. Przypominam, że średnia z zeszłego roku, nie licząc HBO Go to 82,50zł. Niestety, "nie mamy takiej oferty".

 

Do nikogo nie trafiało, że nie chcę HBO, ew może być, ale w podobnej cenie za całość jak obecnie. Nie i koniec - nie ma. 

 

Przedwczoraj zadzwonił konsultant, zapytał dlaczego złożyłem wypowiedzenie. No to mu wygarnąłem co powyżej. Zaproponował:

E+ + 8xC+ + HBO/6 m-cy za 79zł

Superpremium z 6xC+ za 95zł

i Superpremium 8xC+ za 99zł

 

Do powyższych Filmbox na 1 m-c.

 

Już byłem bliski na wyrażenie zgody, ale wahałem się między pierwszym a ostatnim, Poprosiłem o telefon później. Przemyślałem sprawę i jednak odrzuciłem wszystko. Jakby nie patrzeć, to podwyżka o 10-15zł w stosunku do tego co płaciłem dotychczas, a "cątętu" coraz mniej (ligi w dodatkowo płatnym Eleven a nie w C+). Sorry, ale aż tak od TV nie jestem uzależniony (żona wręcz wkurzona, bo zanim mnie poznała, nie miała w ogóle tv i częściej wychodziła z domu :) ). Poza tym, nie mam Multiroom ani innych gratisów, więc i cena powinna być odrobinę dla mnie mniejsza wobec tych co mają taką samą ofertę z MR w gratisie. 

 

Albo E+ + 6xC+ za 69zł albo ... Mam czas do końca sierpnia. W internecie też da się sporo obejrzeć (np. Netflix), a za zaoszczędzoną kasę z żoną mogę 2x/m-c wybrać się do kina... 

 

Inna kwestia, że wkurza mnie cwaniactwo -temu damy, temu nie damy, ten się skusi, tamten nie. Już pal licho, że szukają [beep]ów, ale umowa na 2 lata?! Gdyby to było na rok, to ok.

 

Za telefon/internet coraz mniej płacę, a za tv coraz więcej...

 

Nielogicznie podchodzisz do tematu. Firma oferując droższy abonament ale dodając wspomniane "gratisy" zachęca potencjalnego abonenta.Klient z tańszym abonamentem bez gratisów przynosi mniejszy zysk.Place 99, 9 w tym multiroom gratis. Gdybym miał dopłacać 10-20 albo bym zrezygnował lub zdecydował się na tańszy pakiet...  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozdzwonili ! Dzwonią za 3 razy w ciągu dnia i... proponują to samo.

 

Są dwie opcje ,obie 24 miesiące :

Superpremium,Eleven,History za 110 zł lub

Extra,6 C+,Eleven,History, Hbo  za 93 zł (opcja 12 miesięcy potem wyłączenie hbo i liczenie że może będzie znów promocja).

 

Skłaniam się ku tej drugiej opcji bo nieco taniej.

Ale trochę się boję że po tych 12 miesiącach zaproponują mi HBO w standardowaej cenie lub jakiejś słabej promocji. Kolejnym ryzykiem jest brak kanału C+seriale. Boję się że tam mi puszczą Grimm który oglądam od początku.

Superpremium daje gwarancje w tym względzie ale 110 zł to jednak sporo. A trzeba brać pod uwagę że w pazdzierniku Eleven będzie drożej więc trzeba dopłacić coś ekstra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o superpromocji na HBO po okresie darmowym. Nie po to dają teraz za free, aby potem dać np. Pół darmo. Dadzą Ci za 2 dychy i się ciesz. Czy oby na pewno w Superpremium, które Ci zaproponowano jest 8 C+, bo mi się wydaje, że jednak jest 6. Jeśli 110 to sporo, to niestety. ..zrezygnuj z czegoś. Nie dostaniesz tego taniej.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz umowę do 12.2016 i aż się zaczynam bać jakie będą oferty.
Teraz:
Extra+multi+ canal+8 +hbo razem z hbo go +mr cameleon(pace pvr i sagemcom) razem za 59.90

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem walczyć o Comfort+ 6C +MRs + HBO i HBO GO  -za 80-85zł (Oferty takiej nie było dla mnie i pewnie nie będzie umowa do 31.07)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam, że oferta jest słaba i bez zakupu kanałów premium to jedno wielkie pasmo reklam. W SKY UK jest podobnie ale tu się płaci 25-30 funtów za dosyć bogaty pakiet z internetem i telefonem stacjonarnym.

Proszę cię nie przesadzaj, w czasach kiedy każdy może sobie kliknąć na stronę Sky UK nie wciska się takich kitów.

Bogaty pakiet za 30 funtów? Może i kiedyś sobie go w jakiejś szalonej promocji kupiłeś, ale nie mów że to bogaty pakiet bo w nim są podobne śmieci co w nc+.

Też miałem kiedyś Sky i to samo dziadostwo z mnóstwem powtórek jak wszędzie. No tylko, że się nazywa Sky co robi wrażenie dla niekumatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem walczyć o Comfort+ 6C +MRs + HBO i HBO GO -za 80-85zł (Oferty takiej nie było dla mnie i pewnie nie będzie umowa do 31.07)

Ja mogę jedynie iść na kompromis w postaci:

1. Extra z Canal+ za 59.99 z mr gratis dalej

2. Extra c+ , HBO za 69.99 z mr gratis

 

Jak takich nie będzie do grudnia to bez żalu skończę wieloletnią przygodę.

 

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się w to wierzyć kolego :!:

 

Takie kanały dawaliby przy przedłużeniu umowy w "Premium TV" i to aż na 1 miesiąc gratis przy 24 miesięcznej umowie, praktycznie dla każdego abonenta. :roll:

 

Mi konsultanci mówili, że to kanały "premium" i dodadzą mi to gratis za wieloletnia współpracę :brawo: Oczywiście na 1 m-c !!!

 

FilmBox od dawna jest w C+ jak premium traktowany to wiem, tylko nie wiem dlaczego i aż 15zł miesięcznie tylko się pytam za co???

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązny z tematem wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dzisiaj podobną ofertę w łamańcu: 40zł 3-mce i 70zł 12m-cy. Ale to był Start+, 8C+, HBO, HBO Go, jeden Pace

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja próbowałem walczyć o Comfort+ 6C +MRs + HBO i HBO GO  -za 80-85zł (Oferty takiej nie było dla mnie i pewnie nie będzie umowa do 31.07)

 

Weź sobie pakiet Comfort z 6C+ w cenie 59,99zł na okres 24 miesięcy i zrob upsella hbo z hbo go za 20zl meisiecznie = 79,99 cena finalna 

 

Ja mam teraz umowę do 12.2016 i aż się zaczynam bać jakie będą oferty.

Teraz:

Extra+multi+ canal+8 +hbo razem z hbo go +mr cameleon(pace pvr i sagemcom) razem za 59.90

 

No takiej oferty raczej nie dostaniesz, chociaz do grudnia sie wiele moze zmienic. Ale takich umow nawet pracownicy nie maja, wiec czekaja Cie podwyzki lub koniec wspolpracy. 

 

Ja mogę jedynie iść na kompromis w postaci:

1. Extra z Canal+ za 59.99 z mr gratis dalej

2. Extra c+ , HBO za 69.99 z mr gratis

 

Jak takich nie będzie do grudnia to bez żalu skończę wieloletnią przygodę.

 

 

To juz mozesz skladac wypowiedzenie. Przejrzyj sobie forum jedyne co mozesz dostac na chwile obecna to: Extra z 6c+ 69.9, Extra z 8C+ 79,9 + hbo na 6 miesiecy free, inaczej 20zl. Jezeli masz MR po Cyfrze to zostaje nadal free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były oferty za 79.99 z HBO w cenie, ale i tak nie mam zamiaru płacić 20 zł więcej bez HBO Go jeszcze. Do grudnia wiele czasu, więc będę czekał do końca. W TV coraz mniej wartościowych treści, więc nie ma co przepłacać.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Proszę również wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiales mnie. Osobno podpisujesz sobie aneks na pakiet Comfort z C6+ za 59,99zł i do tego robisz tak zwany dokup "upsell" promocji HBO z HBO Go za kwote 20 zł na okres 6/12 miesiecy - potem mozesz wylaczyc lub przedluzyc opcje. 

Wiesz, to co leci w TV to już kwestia gustu. Jedni lubia ogladac, drudzy nie. :D A o gustach sie podobno nie rozmawia. ;)

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elo,

śledziłem dyskusje tutaj od jakiegoś czasu, dlatego czuję się w obowiązku podzielić się z Wami tym co ugrałem.

do tej pory miałem superpremium z sundance i history za 99,90PLN, umowa do końca lipca, wypowiedzenie złożone w terminie.

 

oferty jakie otrzymywałem w ciągu lipca to:

Superpremium z 6c za 94,90, z 8c 99,90

extra+ z 8c 89,90

extra+ z hbo za 79,90

był jeszcze jakiś większy pakiet za 127,90 - ale nie pamiętam co tam było.

 

wydaje mi się, że moje wymagania nie były zbyt duże, prosiłem grzecznie o:

superpremium z 8c i HBO Go w cenie

lub

extra+ 8c + HBO z HBO Go za 99,90

ale nie było dla mnie takiej opcji.

założenie przed dzisiejszym telefonem to comfort z 8c, HBO z HBO GO i Eurosport 2 za nie więcej niż 85PLN

 

a dostałęm:

 

 

 

Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi  59,99

Kwota do zapłaty w kolejnych miesiącach W zależności od wybranych usług - zgodnie z Warunkami Promocji Okres oznaczony umowy od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 15 mies.

Wybrane usługi Pakiet Comfort+, CANAL+, HBO,, Dopełnienie do Extra+, HBO GO

Wybrane promocje Comfort+ 39,99 zł 15 m dla Abonentów,

CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów,

HBO i nc+go TV HBO GO za 20 zł do końca okresu oznaczonego dla Abonentów

 

 

ponieważ oferta wyszła na prawie 16 miesięcy (bez 4 dni) to średnia 78,75 plus eurosport 2 za 4,99 po zakończeniu dopełnienia do pakietu extra (wg mnie skończy się z końcem października) czyli wyjdzie mniej niż zakładałem.

 

moje przemyślenia to w momencie jak raz się weźmie droższy pakiet to już do końca życia się będzie płacić większe pieniądze. Nie jestem pewien czy oferta tylko na 15 miesięcy jest korzystna, po tym czasie może się okazać, że będzie jeszcze drożej. Choć z drugiej strony grudzień to chyba najlepsze oferty - ale może się mylę.

 

 

Pani konsultantka powiedziała, że opcje canal+, hbo z hbo go no i oczywiście eurosport 2 mogę w każdej chwili wyłączyć. Nie wiem czy w takim razie będzie działała opcja włącz wyłącz jak w przypadku eleven. Pewnie dla eurosportu 2 tak, ale czy po wyłączeniu canalu i hbo ponownie podłączenie będzie w tej samej cenie? Z drugiej strony pewnie nie będzie mi się chciało w to bawić.

 

Podsumowując wykonałem z 5-6 telefonów (oni nie mają do mnie numeru) i nie jestem pewien czy jest to wszystko warte. Jedyne co straciłem to seriale komediowe od których chyba jestem uzależniony. Mam kilka miesięcy żeby się wyleczyć.

 

... się rozpisałem, powodzenia w negocjacjach

 

pozdrawiam

MJ

Edytowane przez eMJot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia wypowiedzenie wysłane już miesiąc temu, od kilku dni telefony rozdzwoniły sie na dobre....

 

dotychczas 59zł comfort + 6c+ za 59,99zł

 

propozycja:

 

extra+6canal+ + HBO 6 miesiecy gratis + 100godzin w Nc+ Go + filmbox na miesiąc gratis   za 69,99zł

 

wiem że większość z Was dostaje takie oferty, albo chce dostać....a ja mam pytanie czy ktoś ugrał coś więcej albo taniej????

 

zależy mi przede wszystkim na sporcie... ktos pisał o ofercie start+ 8 canal+ + eleveny za 51,80zł jest takie coś dostępne w ogóle? bo konsultant twierdzi że nie.

 

Ewentualnie do tej jego propozycji  za 69,99zł co mogę sobie jeszcze zażyczyć? Man packa?  jakies Canal+ VOD albo HBO GO?? dołożą coś takiego? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...