Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Pawop napisał(a):

Zakładka Star to ok 1000 pozycji, do tego MCU i Star Wars. Te pozycje nie są dla najmłodszych.

Pewnie większość nie wchodzi w te zakładki i glupoty potem piszą, że większość pozycji jest dla dzieci . Ja jak przeglądam zawartość serwisu...to pozycji dla dzieci prawie wcale nie widzę. Dziecko ma swój profil, na naszym nie grzebie i bajek prawie zero widocznych.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Sam, podobnie jak @Arkon myślałem, że tym serwisem kompletnie nie będę zainteresowany ze względu na kontent, czyli Disney, który nigdy mnie nie interesował, podobnie jak Star Wars czy inne Marvele. Ale zakładka Star jest dla mnie w zupełności wystarczająca.  Do tego stopnia, że wykupiłem Disney+ na dłużej niż miesiąc, a na stałe. 
 
Ja na przykład oglądam obecnie "Układy" - świetny serial z Glenn Close w roli głównej. Wiem, wiem. Był już pokazywany i w Amazonie i w AXN i w Polsacie nawet, ale nigdy nie miałem okazji zobaczyć. Poza tym widziałem "The Bear", "Rozterki Fleishmana", "Zepsuta krew", "Lekomania" czy "Misja podstawówka". Nadrabiam też "Współczesną rodzinę". Póki co jedynie zawiódł mnie "Stary człowiek". Do tego co jakiś czas też świetny film się znajdzie, czy jakaś klasyka. Myślę, że jest w czym wybierać. 
Lekomania bardzo dobry serial, ale krótki. Trochę przerażający jak działają korporację i ilu zrobili ćpunów z cierpiących ludzi. A filmy... tu jest problem, że jest bardzo mało premier. Disney ma tylko filmy od 20 Fox a ile ta wytwórnia ma premier w roku ? 10-20 ? To naprawdę mało. Już na SKY SHOWTIME jest więcej filmów. Dobry serial też obejrzę, ale nie lubię jak serial ma 10 sezonów po 15 odcinków. Takie mini seriale typu Czarnobyl na HBO, czy przedstawiona powyżej lekomania bardzo fajnie. Na Disney są dobre filmy i seriale, ale MALO jest tego za mało.

Jako , że mam dzieci, to serwis opłacam, tym bardziej, że to raptem. 14 zł miesięcznie ( mam Disney z Netii). Ale pełna cena 29 zł, i tylko dla mnie i żony... na 100% bym zrezygnował. Wolę HBO i Amazon. Na C+ online też bywają fajne filmy a koszt to 14,5 miesięcznie przy płatności na rok z góry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sebagit napisał(a):

Na C+ online też bywają fajne filmy a koszt to 14,5 miesięcznie przy płatności na rok z góry.

Na każdym serwisie bywają fajne filmy a nawet perełki tak jak tu na D+ "Duchy Inisherin". Osobiście byłem zaskoczony in minus że ta produkcja której daje 9/10 nie zgarnęła żadnej statuetki a taki średniak 6/10 "Wszystko wszędzie naraz" rozbił bank

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proste do wytłumaczenia. "Duchy Inisherin" to opowieść o Irlandii, a więc o białych, korzennych europejczykach. "Wszystko wszędzie naraz" to kolorowi Azjaci, a do tego główny pojedynek rodzinny odbywa się między kobietami. Można podciągnąć pod rewolucję feminizmu i pod prawa kolorowych. Najważniejsze nagrody filmowe wręcza się głównie za politykę i światopogląd zgodny z wartościami propagowanymi przez dzisiejszych twórców filmowych. A że króluje głos lewicowo-neoliberalny, to konserwatyści prawicowi są marginesem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majowe propozycje :

 

- Światełko 2 maja

- Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta 3 maja

- Muppetowa Masakra 10 maja

- Jeszcze żyję 10 maja

- Krater 12 maja

- Misja: Podstawówka sezon 2B 17 maja

- Biali nie potrafią skakać 19 maja

- Urodzony w Ameryce 24 maja

- Sekta 24 maja

- Chip i Dale: parkowe psoty Sezon 2 24 maja

- The Kardashians sezon 3 od 25 maja

- Dziki świat 26 maja

- Z pamiętnika samotnej alkoholiczkiSezon 2 31 maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na DISNEY+(26.04.23 r. [upflix.pl]):

"Free Guy", 
"Gwiezdne Wojny: Przygody młodych Jedi", [6 odcinków] 
"Historia świata: Część II", [8 odcinków] 
"III Rzesza: droga do upadku", [6 odcinków] 
"Matildas: Świat u naszych stóp", [6 odcinków] 
"Quasi", 
"SUGA: Road to D-DAY", 
"Sam z Saksonii", [7 odcinków] 
"Sekretne życie słoni", [4 odcinki] 


Nowe odcinki:

"9-1-1: Teksas", [S04E07] 
"Jednostka 19", [S06E13] 
"Moja rodzina", [S01E07] 
"Pandora: Poza granicą raju", [2 odcinki] 
"Tengoku Daimakyo", [S01E04] 
"Will Trent", [S01E05] 


Uzupełnione tłumaczenia:

"Turner i Hooch", [+ audio]    


Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Głowa rodziny", [+ 1 napisy]    
"Rodzice", [+ 2 audio]    


Usunięto:

"Dźwięki muzyki",    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, swordfish napisał(a):

Polecam obejrzeć w technologii IMAX HFR. HFR, czyli płynności 48 klatek jest ciężko uzyskać w warunkach domowych.

Zdaje się, że telewizja z przeplotem istniała już w latach 70 XX wieku, więc chyba każdy zdążył się przyzwyczaić do płynnego obrazu i ma to w domu :)

To, że nie obejrzysz filmu w 48 klatkach w domu, wynika tylko z tego, że nie takiej kopii w dystrybucji poza kinem, a nie z ograniczeń technologicznych.

 

Co do Avatara to trzeba pamiętać, że tylko część scen została zrealizowana w 48 klatkach. 

Ogólnie mam wrażenie, że przy dobór scen z 48/24 fps w większości przypadków był losowy a takie ciągłe przeskakiwanie z jednego klatkażu na drugi było męczące.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, swordfish napisał(a):

Polecam obejrzeć w technologii IMAX HFR.

niestety tylko w większych miastach jest taka możliwość, poza tym jak dla mnie był to zbyt długi film, siedzenie trzeciej godziny było najgorsze kiedy pęcherz męczył a nie chciało się nic przegapić, no niestety w kinie pauzy się nie włączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar 2... tylko w IMAX 3D... nigdzie indziej. O dziwo trzyma wysoki poziom a bałem się po trailer'ach, że to będzie szmira.

Choć z drugiej strony sprawa przykra... bo u nas w IMAX projektory cyfrowe to straszny bubel. Nowoczesnych projektorów laserowych IMAX 4K niestety brak w naszym kraju. Ciekawe jak to wygląda na takim sprzęcie? :) Mam kumpla w USA... i ogólnie laserowy IMAX 4K i kina Dolby Cinema to jest to co tygryski lubią najbardziej. A u nas jest żenada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na DISNEY+ (03.05.23 r. [upflix.pl]):

"Ed Sheeran: Muzyka i cała reszta", [4 odcinki] 
"Niesamowity żółty Yeti: Prawo w Zimowicach", 
"PSY Summer Swag 2022", 


Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:


"Demony da Vinci", [+ 8 audio]   
 

Usunięto odcinki:

"Katastrofa w przestworzach",    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na DISNEY+ (05.05.23 r.[upflix.pl]):

"Dom nocny", 
"Gwiezdne Wojny: Przygody młodych Jedi", [7 odcinków]
"Maggie Simpsons w odległej galaktyce", 
"Planners", [9 odcinków] 
"Smaki Ameryki z Padmą Lakshmi", [24 odcinki] [+ 14 audio, + napisy]      
"Zaplątani w czasie - na żywo!", 


Nowe odcinki:

"9-1-1: Teksas", [S04E08] 
"Daleka Północ", [S03E13] 
"Gwiezdne wojny: Wizje", [9 odcinków] 
"Jednostka 19", [S06E14]
"Moja rodzina", [S01E08] 
"Pandora: Poza granicą raju", [2 odcinki] 
"Renowacje Jeremy'ego", [S01E04]
"Will Trent", [S01E06] 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...