Skocz do zawartości

Disney+ oferta programowa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowości 4-10 lipca

Seriale

5 lipca Zbrodnie po sąsiedzku

3 odcinek 2 sezonu

6 lipca Ms Marvel 5 odcinek

6 lipca Obiecana kraina 1 sezon

6 lipca Z zapartym tchem 1 sezon

6 lipca Czy ktoś widział tego człowieka 1 sezon

7 lipca Orville nowe horyzonty odcinek 6 3 sezon

Filmy

7 lipca 500 dni miłości

8 lipca Cudowne lato Myszki Miki

8 lipca Za kulisami filmu Dr Strange w multiwersum obłedu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przewidywaniami brak atakowania premierami. Niektórzy chyba spodziewają się co miesiąc kolejnego epizodu "Star Wars" i nowego filmu kinowego Marvela. Głośna kinowa premiera będzie wpadać raz na 2-3 miesiące. "Buzz Astral" i "Thor: Miłość i grom" w sierpniu. Potem we wrześniu i w październiku - zero premier. I "Avatar 2" dopiero w listopadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, swordfish napisał:

Zgodnie z przewidywaniami brak atakowania premierami. 

Mogli by atakować premierami..w kolejce czekają west side story, zaułek koszmarów, ostatni pojedynek, kurier francuski itd itp ...tylko że nie mają licencji na  swoje własne produkcje. Ale jakos mało to komu przeszkadza.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem pod wrażeniem, że już wszystko ogarneliście co było na premierę wrzucone.

Stąd wnioskuje niezadowolenie, że następny miesiąc nie jest tak bogaty.

Fakt jest taki, że kontent wrzucony na premierę serwisu jest spory i na dobrą sprawę starczy na dłuższy okres. Nawet zahaczając o sierpień. Dla mnie to lepiej bo mogę nadrobić trochę bo są spore zaległości.

Myślę, że ta lista może się trochę zmienić bo np. 27.07 będzie premiera na niektóre rynki europejskie głośnej pozycji "Under the baner of heaven".

Delikatnie można liczyć, że u nas też wpadnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, domin107 napisał:

Myślę, że ta lista może się trochę zmienić bo np. 27.07 będzie premiera na niektóre rynki europejskie głośnej pozycji "Under the baner of heaven".

Delikatnie można liczyć, że u nas też wpadnie.

 

 

Premiera miniserialu Under the banner of heaven zaplanowana na 27 lipca dotyczy wyłącznie D+ UK i Ireland.

W innych regionach europy pojawi się w późniejszym terminie.

Warto dodać, że serial ten miał premierę 28 kwietnia.

Jakoś się nie spieszy chłopakom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Dadam napisał:

Warto dodać, że serial ten miał premierę 28 kwietnia.

Jakoś się nie spieszy chłopakom :)

Możliwe, że napisy PL będą od razu 27.07 tylko w innym regionie. 2tyg temu do jakiegoś filmu polskie napisy były dostępne tylko na kanadyjskim VPNie 😀 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam D+ od startu czyli teraz będzie prawie miesiąc i dopiero kończę pierwszy sezon „Zagubionych”, gdzie tu mowa jeszcze o reszcie filmów i seriali które wrzucili na start do serwisu. Jestem pod wrażeniem waszego tempa oglądania, musieliście już wszystko obejrzeć skoro narzekacie na kiepski lipiec ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ozzy666 napisał:

Mam D+ od startu czyli teraz będzie prawie miesiąc i dopiero kończę pierwszy sezon „Zagubionych”, gdzie tu mowa jeszcze o reszcie filmów i seriali które wrzucili na start do serwisu. Jestem pod wrażeniem waszego tempa oglądania, musieliście już wszystko obejrzeć skoro narzekacie na kiepski lipiec ;) 

Ja mam niecały miesiąc Apple TV i już obejrzałem 5 seriali. Nie ma piłki, to oglądam. Dlatego patrząc na zawartość Disneya miesiąc, góra dwa mi wystarczy na kilka filmów i seriali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...