Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.01.2023 o 09:29, aandin napisał(a):

O ile pierwszy odcinek z biedą obejrzałem to drugi wyłączyłem w połowie i definitywnie się z tym gniotem serialowym pożegnałem.

Rozumiem, że nie Twój gust lub target ale nazywać to gniotem? 🤦‍♂️ Każdy by chciał taki gniotów setki w roku.

 

4 godziny temu, bgmnt napisał(a):

 Jeden kolega ostatnio przekonywał, że nie będą i inna platforma przoduje w kasowaniu... :)

Po pierwsze - nie ja a cytowałem wypowiedź dyrektora finansowego WBD

Po drugie - powiedział, ze usuwanie mają za sobą (decyzje są już podjęte i temat zamknięty) a nie kasowanie. A to dwie różne bajki.

A po trzecie - oba skasowane seriale mają za sobą aż 4 sezony a nie jak przodująca, która nagminnie kasuje po 1 sezonie*. Więc najwidoczniej nie mają już pomysłu aby ciągnąć to na siłę z ryzykiem spadku jakości albo może już oglądalność jest zbyt niska

 

*Nagrywają najwięcej na ilość (tyle ile cała konkurencja razem) i na chybił trafił, więc będą zawsze przodować w ilości kasowanych. Tego nie przeskoczysz.

 

Studio Warner Bros. pokazało w sieci nowy zwiastun filmu Shazam! Gniew bogów. Premiera 17 marca w kinach

 

 

 

HBO Max podzieliło się premierową zapowiedzią czwartego sezonu serialu Sukcesja. Obok nowego materiału promocyjnego doczekaliśmy się również oficjalnej daty premiery kolejnych odcinków. Debiut nadchodzącej serii został wyznaczony na 27 marca. Sezon będzie miał 10 odcinków

 

 

Edytowane przez Sentence
Usunięto zaczepkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, aandin napisał(a):

Każdy oprócz mnie bo od dawna nie mam co w HBO oglądać a z lat chłopięcych wyrosłem dawno dawno temu.

To nie oglądaj. Nie pasuje Ci, omijaj szerokim łukiem takie produkcji i wybieraj sobie coś innego gdzie indziej. Już w innym temacie zadałem pytanie, co dla Ciebie jest ostatnio wielkimi hitami, to nabrałeś wody w usta i nawet nie napisałeś.

Gniot to gniot. Ale ten serial to ma baaaardzoooo daleko do gniota.

Może Ci produkcja nie odpowiadać gatunkiem, fabułą itd. Masz do tego prawo. Ale pisanie że The Last of Us jest gniotem, to ignorancja z Twojej strony.

Żeby nie dopisywać więcej zacytuje kolegę

  

W dniu 25.01.2023 o 11:36, Arkon napisał(a):

Mimo, że nie jest to do końca moja tematyka i nigdy nie grałem w tę grę, to doceniam jakość tej produkcji. Niesamowicie wciąga. Scenariusz, gra aktorska na najwyższym poziomie.

 

52 minuty temu, 2PaC napisał(a):

Ale ten dyrektor miał chyba na myśli usuwanie tytułów z platformy tylko...

Przecież napisałem. Miał na myśli koniec usuwania tytułów. Kasowanie seriali po iluś sezonach czy też po wpadce po pierwszym będzie wszędzie i zawsze na każdej platformie. Ale usuwania z platformy a zakończenie serialu to dwie różne bajki ;)

Edytowane przez spotify
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, spotify napisał(a):

To nie oglądaj.

I nie oglądam. Po to jest forum aby każdy mógł wyrazić swoja opinię.

9 godzin temu, spotify napisał(a):

pisanie że The Last of Us jest gniotem, to ignorancja z Twojej strony

Pisanie, ze ten serial to arcydzieło świadczy o tym, że jesteś infantylny.

To koniec mojej dyskusji na ten temat z tobą.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem obie części gry The Last of Us i jestem jej wielkim fanem. Co do serialu, to jak na razie jest on świetny. Jako graczowi od razu rzuciło się w oczy idealne odzwierciedlenie świata gry, zgadza się nawet oświetlenie danej scenerii. Obraz post apokaliptycznego miasta jest dla mnie 10/10 zgodny z grą. Klimat 10/10. Nie widziałem jeszcze tak dobrze zrealizowanego serialu będącego adaptacją gry. 

Jest tylko jedna rzecz, która mi nieco przeszkadza, mianowicie charakteryzacja aktora grającego Joela. Gdyby dolepił sobie brodę taką jak miał Joel, byłoby wspaniale, a tak, jest tylko dobrze. Główna aktorka też daje radę, brak urody nadrabia dobrą grą aktorską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, aandin napisał(a):

I nie oglądam. Po to jest forum aby każdy mógł wyrazić swoja opinię.

Ależ oczywiście, że możesz wyrazić swoją opinię i ją wyraziłeś - że nie oglądasz i Ci się nie podoba.

Ale napisanie że to gniot to już bardziej trolowanie niż opinia.

Już tyle ludzi napisało o tym filmie. Podaj tytuł ostatniego czasu albo wymień z ostatniego roku, co widziałeś tak świetne nagrane? Masz kolejny wpis

14 godzin temu, killerów dwóch napisał(a):

Przeszedłem obie części gry The Last of Us i jestem jej wielkim fanem. Co do serialu, to jak na razie jest on świetny. Jako graczowi od razu rzuciło się w oczy idealne odzwierciedlenie świata gry, zgadza się nawet oświetlenie danej scenerii. Obraz post apokaliptycznego miasta jest dla mnie 10/10 zgodny z grą. Klimat 10/10. Nie widziałem jeszcze tak dobrze zrealizowanego serialu będącego adaptacją gry. 

 

Pod tym się podpisuje i może mnie jeszcze nie wciągnęła do końca fabuła (nie przeszedłem gry jak kiedys pisałem, tylko trochę w nią pykałem) ale nie ma się do czego przyczepić a w wielu rzeczach jest to wzorzec dla wielu produkcji, nawet nie adaptacji gier.

16 godzin temu, aandin napisał(a):

Pisanie, ze ten serial to arcydzieło świadczy o tym, że jesteś infantylny.

W wielu kategoriach jest wysoki poziom ale jak na razie to nie arcydzieło (dopiero 2 z 9 odcinków za nami). Tym bardziej że nie użyłem tego określenia. Więc gdzie i w jakim miejscu napisałem, że to arcydzieło? Pokaż to!

 

Dlatego trzeba być ignorantem żeby napisać, iż to gniot, bo mało która produkcja może się do tego równać, jak to jest zrobione i nagrane.

Ci się nie podoba i gniot? Podaj jakiś tytuł który dla Ciebie jest świetny i który jest lepiej zrobiony od The Last of Us. Pewnie jak zwykle nie podasz, bo krytykujesz tylko wszędzie i wszystko a gdy masz podać co Ci się podoba lub uważasz za świetny tytuł, to rakiem omijasz temat.

Zdarzają się gnioty jak np serial  Resident Evil, gdzie wszystko jest marne i słabe. To można nazwać wtedy gniotem. Ale nie The Last of Us.

Edytowane przez spotify
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicole Kidman oraz Maya Erskine  zagrają w limitowanym serialu HBO "The Perfect Nanny", opartym na książce Leïla Slimani. Erskine będzie także twórczynią, scenarzystką i producentką serialu, który opowie historię na pozór idealnej niani.

https://deadline.com/2023/01/nicole-kidman-maya-erskine-star-the-perfect-nanny-limited-series-hbo-legendary-tv-1235242302/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy plan na DC.

 

Filmy:

“Superman: Legacy”

“The Authority”

“The Brave and the Bold”

“Supergirl: Woman of Tomorrow”

“Swamp Thing”

 

Seriale:

“Creature Commandos” (animowany)

“Waller” z Violą Davis i bohaterami “Peacemakera”

“Booster Gold”

“Lanterns” -  ma być w stylu "True Detective" 

“Paradise Lost” ­- a to w stylu GoT... ;)

 

Za:

https://www.cnbc.com/2023/01/31/james-gunn-dc-film-tv-plans-batman-superman-supergirl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy najnowszych odcinkach nie ma.... wczoraj oglądałem odcinek 3 i nie było

Ja tez wczoraj oglądałem o 18 na Apple TV 4K i lektor był normalnie.

Nie mogę edytować wiec puszę pust pod postem.
Specjalnie sprawdziłem przed chwilą na Apple TV 4K i Android TV i lektor normalnie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skasowane lub usunięte z HBO Max produkcje jak "Westworld", "Kraina Lovecrafta", "Miłość ponad czasem", "Legendary" "F-Boy Island" czy "Wychowane przez wilki" zostały sprzedane do darmowych usług VOD od Tubi i Roku (ciekawe, że im opłacało się to kupić i zarabiać na samych reklamach, a dla HBO serwującego reklamy w niektórych planach i jeszcze kasującego abonament to się nie składało finansowo ;)).

https://tvline.com/2023/01/31/cancelled-westworld-the-nevers-streaming-roku-tubi-release-dates/

 

Jednocześnie Warner dalej twierdzi, że planuje swoją darmową platformę FAST.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...