Skocz do zawartości

MAX (dawniej HBO Max) - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Marek99 myślę że historia już zatacza koło i te wytwórnie, które kiedyś miały gwarantowaną kasę z umów ze stacjami jak HBO Sky czy Canal+ a dziś muszą walczyć ( z własnego wyboru) o klienta będą się łączyć w huby czy pakiety..a tak naprawdę ich większym zmartwieniem jest to iż nikt do kin nie chce chodzić i forsy nie ma.

 

można by zadać pytanie.i po co to było? Każdy chciał mieć swojego Netflixa a nikt nie rozumie dlaczego Netflix odniósł sukces:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bułgar napisał(a):

Dyskutujemy o ofercie programowej. Guzik mnie obchodzi komu się podoba ten syf, natomiast to, że dopłacam do interesu, już tak

Na żadnym VOD nie obejrzysz wszystkiego, a płacić musisz za cały dostępny kontent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na spokojnie poczekam na rozwój sytuacji, na razie mam za 25 zł plan premium na niemal dwa lata. Jeśli za ten czas okaże się, że w Max zaczną rządzić produkcje TVN i Discovery, a poziom spadnie to po prostu przestanę abonować ten serwis. Na razie czekam na "Ród smoka" czy "Biały lotos". Cieszy mnie też, że Max ma znowu produkować polskie seriale. Nie ma serwisu doskonałego, dla mnie na dziś Max jest najlepszy biorąc pod uwagę ofertę filmowo- serialową.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, muza_tv napisał(a):

Dobrze będzie, gdy nie będzie oceniać czyjegoś poziomu, po tym, kto co ogląda. Bo wyniki Top 10 pokazują swoje.

Osobiście sam się dziwię, jak można pasjonować się bajkami typu "Ród smoka" czy "Star Wars". Mnie to nie kręci, mógłbym napisac jak ty "badziewia", ale nie oceniam poziomu tych, co lubią to oglądać. Chociaż... najbardziej bawią nie komentarze, że telewizja ogłupia, a YouTube nie. To już poziom hipokryzji.

 

Ja tym pozycjom to nie poświęciłbym nawet 15 minut🤣 Co do serwisu to nawet go nie odwiedzałem w tym tygodniu bo nie spodziewam sie rewelacji co do zmian w ofercie😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbx napisał(a):

Duchy Inisherin (The Banshees of Inisherin) wpadły do serwisu, niestety w FHD (w D+ UHD)

Jak oni  zamierzają przekonywać do najwyższego planu ?

Oni upadli ma głowę. Będą dawać plan premium do umów z operatorem, kwestia kilku miesięcy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na MAX (15.06.24 r. [upflix.pl]):

"Bestia w dżungli", 
"Django",
"Duchy Inisherin", 
"Hannibal",
"King Charles III", 
"Peaky Blinders", [24 odcinki] 
"Sala samobójców. Hejter", 
"Szacunek",
"Wizyta", 
"Za stogami siana", 


Nowe odcinki:

"Mamuśki rządzą", [S02E06] 
"Na planie", [S01E24] 
"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny", [S02E07]
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się dobrze na prawach filmowych, więc nie wiem czy to jakieś woow czy stała współpraca. Filmożercy podają, że na Max będą niektóre filmy z Disney+, a dokładniej z oferty 20th Century Studios. Wśród premier już dostępnych wymieniają "Duchy Inisherin", a zapowiadają też „Menu” czy „Imperium światła”

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się dobrze na prawach filmowych, więc nie wiem czy to jakieś woow czy stała współpraca. Filmożercy podają, że na Max będą niektóre filmy z Disney+, a dokładniej z oferty 20th Century Studios. Wśród premier już dostępnych wymieniają "Duchy Inisherin", a zapowiadają też „Menu” czy „Imperium światła”
Pisałem o tym jakiś czas temu
No max kupił te 3 filmy... I w sumie tyle więc nie wiem oo co skoro lepsza jakość jest na D+
Nie każdy ma D+ i jest to dobre uzupełnienie oferty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wykupiłem Playera głównie po to, żeby mieć zapasowe, względem satelity źródło kanałów linearnych TVN, z możliwością cofania się nawet o kilka dni do tyłu. Teraz czytałem na "Wirtualnych Mediach", że na razie możliwości cofania kanałów linearnych w serwisie Max nie ma, więc z przejściem na Max zaczekam aż to będzie (nie musi być tydzień, wystarczy mi dzień, dwa 😀😀 .

 

W ogóle cofanie kanałów linearnych w tego typu serwisach o kilka dni, to powinien być już standard, bo i tak nadawcy muszą nagrywać przekaz swoich kanałów, więc niech widzowie też mają z tego korzyść 😀 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na MAX (16.06.24 r. [upflix.pl]):

"Bitwa na włosy: USA", [S01E01] 
"Co mi dolega?", [8 odcinków] 
"Mikronacje",
"Opętana szkoła",
"Tajemnice mrocznych wód", [8 odcinków] [+ audio, + 1 napisy]    


Ponownie dodane:

"Powoli",


Nowe odcinki:

"Bimbrownicy", [S13E15] 
"Fantasmas", [S01E02] 
"Kuba Wojewódzki", [3 odcinki] 
"Prawo Agaty", [S01E12] 
"Przypadki z archiwum X", [2 odcinki] 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2024 o 18:51, truszek napisał(a):

Brakuje wielu pozycji z Biblioteki TVN, np. seriali Prawo Agaty, Kasia i Tomek, Pod powierzchnią, Diagnoza, Magda M., Motyw, Nie rób scen, Mamy to, Kod genetyczny, Królestwo kobiet, 39 i pół tygodnia, Mąż czy nie mąż, Singielka, Misja, Para nie do pary, Na noże, O mały włos, Miasteczko, Web Therapy, kilku sezonów Kryminalnych, Na wspólnej, Julia, brak wielu sezonów programów Kuchenne rewolucje, Jestem z Polski czy Top Model

Biblioteka Max została uzupełniona m.im. o serial Prawo Agaty, brakujące sezony Kryminalnych oraz o cześć sezonów Kuby Wojewódzkiego, Jestem z Polski (brak s. 4 i 5)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/15/2024 at 3:36 PM, Frazes said:

Ja wykupiłem Playera głównie po to, żeby mieć zapasowe, względem satelity źródło kanałów linearnych TVN, z możliwością cofania się nawet o kilka dni do tyłu. Teraz czytałem na "Wirtualnych Mediach", że na razie możliwości cofania kanałów linearnych w serwisie Max nie ma, więc z przejściem na Max zaczekam aż to będzie (nie musi być tydzień, wystarczy mi dzień, dwa 😀😀 .

 

W ogóle cofanie kanałów linearnych w tego typu serwisach o kilka dni, to powinien być już standard, bo i tak nadawcy muszą nagrywać przekaz swoich kanałów, więc niech widzowie też mają z tego korzyść 😀 .

Nie ma i nie będzie, bo nikt z decydentów nie będzie pochylał się nad wymaganiami polskiej klienteli.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TOP 10 seriali serwisu pojawił się nawet serial TVN z 2007 roku - "Odwróceni". Z kolei dziś premiera 2 sezonu "Rodu smoka", a w rankingu serialu brak. Tak, wiem, że jest jeszcze za wcześnie i pewnie serial trafi do TOP 10 jutro, ale mimo wszystko wygląda to kuriozalnie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodali zakładkę kolekcja Westeros. Tam jest jeszcze lepiej. Ród Targareynów mieszka na planecie Diuna i w mieście Rzym oraz popija Czystą Krew jako ostatni z nas. Z kolei do rodu Starków należy Harry Potter, Batman, Superman, Blue Beetle, Flash i Drużyna Pierścienia. Przedstawicielami rodu Lannisterów są rodzina Soprano, prawi Gemstonowie, Plotkara, Arcyoszust oraz mieszkają w posiadłości Downton Abbey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TOP 10 seriali serwisu pojawił się nawet serial TVN z 2007 roku - "Odwróceni". Z kolei dziś premiera 2 sezonu "Rodu smoka", a w rankingu serialu brak. Tak, wiem, że jest jeszcze za wcześnie i pewnie serial trafi do TOP 10 jutro, ale mimo wszystko wygląda to kuriozalnie. 
 
Dla mnie to oczywiste, że lokalne produkcje będą wyżej w topce niż niektóre seriale HBO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Arkon napisał(a):

@Conan Zawsze nowości budzą zainteresowanie, zobacz na Netflix i popularność starych produkcji z TVP. Mam tylko nadzieję, że nie pójdą w bylejakość i będą nadal produkowali jakościowe filmy i seriale.

Wątpię. Tendencja jest taka, żeby kręcić produkcje dla jak najszerszego odbiorcy. Lokalne produkcje Max to będzie co najwyżej poziom obecnego Playera. Zagraniczne produkcje Max Original to też już "masówka". Jedyna nadzieja w niektórych HBO Original.

 

@Pawop, niestety będzie zdecydowana większość albo nawet wszystkie. Jest to dla mnie oczywiste i zrozumiałe, ale mimo wszystko przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...