Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Pawop napisał(a):

Dla obecnych będzie zapewne upgrade do 4K na określony czas, a potem standard

 

Dla obecnych powinien być pakiet z UHD.. bo z jakiej racji masz mieć gorzej niż teraz? Jakby tak zrobili to byłby powód do rozwiązania umowy bez wypowiedzenia z winy operatora.. 

Więc obecne umowy do czasu aktualnego zobowiązania powinny być podniesione do Premium.. a nowe i kontynuacje pewnie będą już z wyborem odpowiednich pakietów..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myślę że max pakiet to lekko 60-65 zł
Nierealne...
 
Dla obecnych powinien być pakiet z UHD.. bo z jakiej racji masz mieć gorzej niż teraz? Jakby tak zrobili to byłby powód do rozwiązania umowy bez wypowiedzenia z winy operatora.. 
Więc obecne umowy do czasu aktualnego zobowiązania powinny być podniesione do Premium.. a nowe i kontynuacje pewnie będą już z wyborem odpowiednich pakietów..  
Tak jak napisałem było na rynkach, na których pojawił się Max, u nas będzie zapewne tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, escapers napisał(a):

Dla obecnych powinien być pakiet z UHD.. bo z jakiej racji masz mieć gorzej niż teraz? Jakby tak zrobili to byłby powód do rozwiązania umowy bez wypowiedzenia z winy operatora.. 

Winy operatora tu nie znajdziesz. Operator daje dostęp do serwisu zewnętrznego. W umowie nie ma gwarancji, że coś ma być tam w 4k. Jak dawałeś cyrograf czy to słowny czy pisemny to miałeś taką gwarancję z ust przedstawiciela albo na piśmie? Na prawdę Cie rozumiem bo też chciałbym aby był najlepszy pakiet po wejściu MAXa ale operator tu nie ma nic do gadania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakby teraz obniżyli do SD to tez nie mógłbyś wypowiedzieć? I dlatego tak potem wszystkich dymają bo potulnie bierzemy ochłapy jakie nam dają... informują o tym że wybrane treści są w jakości 4K, jeśli takowych nie ma to niezgodne z warunkami oferty... dodatkowo dochodzi liczba jednoczesnych urządzeń, obecnie jest trzy a standard ma mieć tylko dwa..

 

Oferta np. w polsacie: https://sklep.polsatbox.pl/hbomax

 

Screenshot-2024-03-21-at-20-44-46.png

Edytowane przez escapers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dostęp do filmów w 4K bez Eurosportu i kanałów TV nie powinien być droższy niż najwyższy pakiet Netflix Premium 4K.

Obstawiam:

1. Pakiet z reklamami - 25-30 zł

2. Bez reklam, obraz FHD - 40 zł

3. Pakiet 4K - 50 zł

 

Dodatek Eurosport i kanały TV - 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Globus903 napisał(a):

Nie bylo takiej zapowiedzi bo wtedy HBO Max nie miało zadnych tresci w 4K. 

cyt: "– Wśród funkcji streamingu będą m.in. możliwość utworzenia do pięciu spersonalizowanych profili, brak dotyczącego limitu liczby urządzeń, z których można korzystać w ramach jednego konta; możliwość korzystania z trzech jednoczesnych streamów; dźwięk przestrzenny 5.1, Dolby Atmos oraz wybrane tytuły w jakości 4k."....

Całość: https://www.filmweb.pl/news/HBO+Max+od+dziś+w+Polsce.+Cena%2C+dostęp%2C+polecane+filmy+i+seriale.-145752

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowa różnica  dla mnie w porównaniu z playerem, a zapowiedziami dotyczące Platformy Max to fakt, ze w playerze Eurosport Extra funkcjonuje jako po prostu pakiet i mogę go wykupić nie majac innego pakietu, tu muszę miec aktywny pakiet inny by móc wykupić dostęp do treści sportowych, do których tak naprawdę chcę mieć dostęp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy cenie rzędu 50-60 zł stracą klientów, nie mają takiej pozycji jak Netflix, chyba że będzie zniżka 30% dla opłacających stale albo wykupujących na rok. Disney+, który ma podobną liczbę widzów do nich w Polsce ma cenę za 4K nie przekraczającą 40 zł, a przy wykupieniu na rok, bliżej 30 zł. HBO nie konkuruje z Netflixem, bardziej z Disneyem czy SkyShowtime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, ale zakładając platformę zgadzałem się na płacenie za filmy i seriale. Jeśli będzie mi się wciskać paradokumenty i inne programy z grupy Discovery, jednocześnie podnosząc opłatę, to za takie treści nie będę płacił. Gdyby mi tym zależało założyłbym Player.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej interesuje jak oni wykombinują dostęp do Eurosportu Player. Już teraz mnie denerwuje, że trzeba jakiś dziadowski TVN wykupić aby mieć dostęp. Gdyby była uczciwa cena za sam Eurosport wziąłbym go na stałe i tyle a tak wykupuję tylko na Grand Slam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Podstawowa różnica  dla mnie w porównaniu z playerem, a zapowiedziami dotyczące Platformy Max to fakt, ze w playerze Eurosport Extra funkcjonuje jako po prostu pakiet i mogę go wykupić nie majac innego pakietu, tu muszę miec aktywny pakiet inny by móc wykupić dostęp do treści sportowych, do których tak naprawdę chcę mieć dostęp. 

Nie ma możliwości wykupienia samego pakietu Eurosport Extra (10zł) w playerze. Trzeba mieć podstawę pakietu podstawowego, aktualnie najtańszy pakiet z reklamami wychodzi 15zł (bez reklam 25zł). Czyli razem 25/35zł/mies. za playera (opcja z reklamami/lub bez) + Eurosport Extra.

 

59 minut temu, aandin napisał(a):

Mnie najbardziej interesuje jak oni wykombinują dostęp do Eurosportu Player. Już teraz mnie denerwuje, że trzeba jakiś dziadowski TVN wykupić aby mieć dostęp. Gdyby była uczciwa cena za sam Eurosport wziąłbym go na stałe i tyle a tak wykupuję tylko na Grand Slam.

Kanały Eurosport 1, Eurosport 2 + do tego transmisje live, będą dostępne w pakiecie "Kanały TV i Sport", trzeba będzie mieć do tego podstawę czyli pakiet bazowy MAX. Nie wiadomo ile będą chcieli życzyć za pakiet bazowy + za dodatkową opcję "Kanały i Sport".

 

Przy starcie będą udostępniać dla wszystkich transmisje Olimpijskie Igrzyska Paris 2024, aby móc w jakiś sposób nową usługę zareklamować i wypromować w naszym kraju.

Godzinę temu, aandin napisał(a):

Mnie najbardziej interesuje jak oni wykombinują dostęp do Eurosportu Player. Już teraz mnie denerwuje, że trzeba jakiś dziadowski TVN wykupić aby mieć dostęp. Gdyby była uczciwa cena za sam Eurosport wziąłbym go na stałe i tyle a tak wykupuję tylko na Grand Slam.

Już na to odpowiedziałem :)

Godzinę temu, Gizior89 napisał(a):

@aandinna ten moment tego nie wiadomo. Są tylko hipotezy co będzie z playerem

Serwis nie zniknie tak szybko z wielu powodów.

2 godziny temu, Pawop napisał(a):
11 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):
Coś czuję że koszty przewyższą korzyści i powiem tej platformie żegnam. Dopłacał do treści których nie zamierzam oglądać nie mam zamiaru. 

Zawsze płacisz za treści, których nie oglądasz.

Jestem ciekaw czy oglądasz wszystko ciurkiem co leci na m.in. NETFLIX, Disney+, SkyShowtime, Prime Video itp.

Każdy ogląda to co pasuje, wybrane, polecane pozycje, które warto obejrzeć. Np. film na którym się nie było ostatnio w kinie, a chciało się go obejrzeć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fanbonda napisał(a):

Chyba się nie zrozumieliśmy. W playerze jest możliwość kupienia pakietu Eurosport Extra + player z reklamami , jednak by moc go kupić biletu nie muszę miec juz wykupionego innego pakietu. O to mi chodzi. 

Jakieś łączone oferty w MAXie pewnie będą z pakietem bazowym. Chociażby MAX + player.

W playerze jest możliwość dokupienia od razu pakietu bazowego + HBO (bez opłat HBO MAX jako dodatek do pakietu HBO w serwisie).

Tak samo wygląda z opcją Eurosport Extra czy z samym pakietem Kanały TV.

 

Np. w CANAL+ online aby mieć dostęp do kanałów Eleven Sports czy Polsat Sport Premium trzeba mieć wpierw pakiet bazowy czyli CANAL+ (ze sportem a nie tylko z zawartością filmową i serialową).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (22.03.24 r.[upflix.pl]):

"Monica", 
"Mru i ja: wielka przygoda na cztery łapy", 
"Powoli",
"Stylowy romans", 
"Synowie Ramsesa", 
"The International", 

 

Nowe odcinki:

"Kampania dziewczyn", [S01E03] [+ audio, + 2 napisy]      
"Na planie", [S21E12] 
"Royal Crackers", [S02E04] 
"Sprawiedliwość po amerykańsku", [2 odcinki] 
"Tokyo Vice", [S02E08] 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...