Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, Balrog306 napisał(a):

Są gdzieś jakieś informacje, ile ma kosztować Max w Polsce?

 

Na razie niech ogłoszą kiedy rusza w Polsce 🤣

Wtedy też dowiemy się o ofercie na Polskę. Tym bardziej, że rynek jest specyficzny dla Warner Bros, który ma też silnego Playera (TVN), do TVN24 GO nie wspomnę. Do tego Eurosport. Muszę to jakoś mądrze rozwiązać.

 

I pamiętajmy Europa to zupełnie inny rynek/widz niż USA, więc nie warto wszystkich informacji z Ameryki przekładać na Polskę.

Edytowane przez muza_tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to mogą podnieść do 40 zł, a później rozdawać za 10 zł u operatorów. Niech nie liczą, że zawołają 60 czy 70 zł. Bo w zasadzie nic się nie zmienia. Bo ofertę playera dodadzą.... Czyli 4 seriale na rok + Eurosport którego nikt nie potrzebuje. 

 

HBO MAX zaoferowało filmy 45 dni po premierze w kinie, to było coś. Choć się z tego wycofali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, darius010 napisał(a):

W Polsce to mogą podnieść do 40 zł, a później rozdawać za 10 zł u operatorów.

Czy sądzisz, że operatorzy będą rozdawać za symboliczną kwotę dostęp do najwyższego pakietu z treściami 4K bez reklam?  Czy rozdawnictwo będzie jak jest obecnie z Netflix? Nie widzę, aby operatorzy chętnie rozdawali w gratisie lub z niską opłatą Netflix Premium 4K. Jeśli gdzieś rozdają "gratisowy" Netflix, to głównie ten najtańszy - 1 ekran i treści 720p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D+ nie blokuje w USA? Bo głośno zapowiadali blokady dzielenia i oczywiście etapami na cały świat docelowo.

 

HBO Max czyli przyszłościowo MAX, jeśli przegnie z ceną to zostanie olany.

Mnie osobiście ten Discovery czy Eurosport nie przeszkadza w pakiecie ale papka z pralką do prania mózgu TVN już tak.

Oby dali jakieś 33% na zawsze czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spotify napisał(a):

D+ nie blokuje w USA? Bo głośno zapowiadali blokady dzielenia i oczywiście etapami na cały świat docelowo.

 

HBO Max czyli przyszłościowo MAX, jeśli przegnie z ceną to zostanie olany.

Mnie osobiście ten Discovery czy Eurosport nie przeszkadza w pakiecie ale papka z pralką do prania mózgu TVN już tak.

Oby dali jakieś 33% na zawsze czy coś w tym stylu.

No właśnie. To wrzucanie na siłę tego dodatkowego contentu. Eurosport jako samodzielna usługa nie przetrwała (co w sumie przy obecnych prawach sportowych nie dziwi). Discovery ze swoimi produkcjami niskich lotów też nie jest w stanie się utrzymać jako samodzielna subskrypcja. 

 

No to wrzucą sobie do Maxa i Eurosport i Discovery co będzie uzasadniało dodatkową podwyżkę. I to nic, że tego nie potrzebujesz.  Dostaniesz, bo tak. 😂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak zmieniajac temat - ktoś może już widział pierwszy odcinek "Reżimu"? 

Przyznaje, że miałem się zabierać za oglądanie, ale jak zobaczyłem recenzje w sieci to póki co mi się odechciało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, k05 napisał(a):

No to wrzucą sobie do Maxa i Eurosport i Discovery co będzie uzasadniało dodatkową podwyżkę. I to nic, że tego nie potrzebujesz.  Dostaniesz, bo tak. 😂 

Ze strony biznesowej rozumiem. Utrzymywać dwie platformy (HBO i Discovery) a w Polsce nawet 3 (Player) to koszty. To normalne że wszystko od jednego właściciela będzie pod jednym.

Disney tez wciągnął pod jedno NG i zakładam, że jak już przejmie oficjalnie HULU, połączy w jedno. I pewnie cena znowu w górę.....

 

MAX jak nie zaszaleje z cenami to się jakoś zepnie. Np czysto hipotetycznie - wyjściowo 50zł - 33% rabatu na zawsze i masz 33.5zł. To taniej niż obecnie Disney i niewiele więcej jak wyjściowo obecnie 29.99

W każdym razie najpierw poczekajmy na więcej danych. W tym momencie wróżenie z fusów.

 

34 minuty temu, k05 napisał(a):

A tak zmieniajac temat - ktoś może już widział pierwszy odcinek "Reżimu"?

Nawet najlepszym się zdarza wtopa i chyba na taką  wygląda.

Nie widziałem i nie mam zamiaru. Brak czasu w tym momencie.  Na szczęście kilku znajomych ma zamiar, więc pewnie się dowiem, czy tak słabo to wyszło czy po prostu wyszedł średniak a każdy liczył na wypas (Kate Winslet) i dlatego tak to oberwało w recenzjach

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyśmiewanie się z dyktatury gdzieś w Europie Środkowej. Nie wiemy, czy to Rosja, Polska czy Węgry. Państwo fikcyjne - w pierwszym odcinku nie pada żadna konkretna nazwa. Na poważnie nie da się tego oglądać. Trzeba zaakceptować specyficzny humor. Pewnie popularności nie zdobędzie i zakończy się na 1. sezonie. Zbyt ambitne, bo głównie żarty opierają się na spojrzeniach aktorów z danej sytuacji fabularnej, scenografii, pojawiających się gadżetach "naukowych" i kostiumach. Komedia w delikatnym duchu Monty Pythona. Na razie ocena u mnie w okolicach 6/10, a więc powyżej średniej, ale bez szału. Na pewno inna Kate Winslet niż ta do której jesteśmy przyzwyczajeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (08.03.24 r. [upflix.pl]):

"Arystoteles i Dante odkrywają sekrety wszechświata", 
"Chyłka - Zaginięcie", [13 odcinków] 
"Hotel", 
"Królowie ulicy", 
"Ostatnie wielkie dzieło", 
"Paula",
"Tata", 
"Trzy noce w tygodniu", 
"Twarda sztuka",
"Wenus", 
"Wielkie nieba!", 
"Wonka",

 

Ponownie dodane:

"Charlie i fabryka czekolady", (2005 r.)

 

Nowe odcinki:

"Dom dla psa", [12 odcinków] 
"Na planie", [S21E10] 
"Royal Crackers", [S02E02] 
"Tokyo Vice", [S02E06]

 

Usunięto:

"Co się stało, Brittany Murphy?",   
"Godzilla II: Król potworów",   (2019 r.)
"Nadejdą lepsze czasy",
"Wrota Niebios. Sekta nad sektami",
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie dodane na HBO MAX (09.03.24 r. [upflix.pl]):

"Dunkierka", 
"Incepcja",
"Interstellar", 
"Prestiż", 
"Tenet",
"Tylko zwierzęta nie błądzą", 


Dodane tytuły:

"Ninjago: Powstanie Smoków", [20 odcinków] 
 

Nowe odcinki:

"Ropuch i przyjaciele", [26 odcinków] 
 

Uzupełnione tłumaczenia w odcinkach:

"Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem", [+ 1 audio, + 1 napisy]   
 

Usunięto:

"15 minut wstydu",    
"Bajer z Bel-Air znowu razem",
"Bez gwałtownych ruchów",    
"Eyes on the Prize: Uświęcona ziemia",
"Godzilla",    (2014 r.) 
"Joker",
"Mad Max: Na drodze gniewu",
"Nie ma "ja" w trójkącie",
"Persona: Ciemna strona testów osobowości",
"Shazam!",
"Wirtualna wojna",


Usunięto odcinki:

"Patrick Melrose",
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.03.2024 o 15:35, darius010 napisał(a):

Ja mam HBO Max za 5 zł w C+. 

Netflix to jest inna sprawa. MAX nie ma takiego mocnego brandu, i świadomość konsumentów nie jest na tym poziomie. Jak nie będzie 10 to będzie 15 zł u operatorów. 

Także mam za 5 zł, tylko w Play, ale obawiam się, że podmienią nam na ten najtańszy z reklamami. Ja jeszcze mam do wykupienia Eurosport trzy razy w roku, chyba że w Play będzie dobra promocja na jedno i drugie, to może być na czas całej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ostatni trailer z zapowiedziami na rok 2024. Niektóre już były (4 sezon True Detective), niektóre są (Reżim). Ale jeszcze wiele przed nami

 

 

2. sezon "Rodu smoka" trafi do widzów w czerwcu. Informacja, którą podzielił się J.B. Perrette, szef ds. streamingu w Warner Bros. Discovery , jest o tyle niespodziewana, iż wcześniej spekulowano, że miesiącem premiery będzie sierpień. Taką datę podał na początku tego roku Matt Smith, czyli ekranowy Daemon Targaryen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...