Skocz do zawartości

HBO Max - oferta programowa


darius010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Conan napisał(a):

HBO już nie raz przyzwyczaiło nas do wysokiego poziomu swoich seriali więc tego oczekujemy. Aptetyt rośnie w miarę jedzenia. Seriale, które wymieniłeś są zdecydowanie poniżej oczekiwań. 

Ale pisz za siebie. Produkcje, które wymieniłem jak najbardziej spełniają oczekiwania.

Ty chyba należysz do grona osób, które mają bardzo szczególne oczekiwania czyli np. produkcja musi być w typie romantcznego i sf.

No to sory. 

Trzeba być nastawionym na dobrze opowiedzianą historię i być otwartym na kierunek.

 

Prawda jest taka czy ci się to podoba czy nie Hbo być może wchodzi właśnie teraz w swój najlepszy okres kontentowy. Przecież wkrótce będzie np. "Pingwin" czy "Reżim". Ale tu już pewnie wiesz,że to nie dla ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sam czekam na takie produkcje jak "Reżim" czy "Sympatyk", ale raczysz żartować z tym najlepszym okresem kontentowym. Najlepsze czasy HBO już ewidentnie minęły. Kiedyś praktycznie każdy ich serial był gwarancją jakości i mogli sobie pozwolić chociażby na wysokobudżetowe produkcje wojenne. W obecnych czasach twórcy serialu, który naturalnie powinien powstać dla HBO idą do Apple. 

 

I żeby nie było - doceniam wiele produkcji HBO. Finałowe sezony takich seriali jak  "Sukcesja" i "Barry" to  chyba najlepsze co obejrzałem w 2023 roku. Problem w tym, że po ich zakończeniu przeniosłem się do konkurencji i na razie nie mam za bardzo po co wracać do HBO Max oprócz pojedynczych filmów. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Conan napisał(a):

Oczywiście sam czekam na takie produkcje jak "Reżim" czy "Sympatyk", ale raczysz żartować z tym najlepszym okresem kontentowym. Najlepsze czasy HBO już ewidentnie minęły. Kiedyś praktycznie każdy ich serial był gwarancją jakości i mogli sobie pozwolić chociażby na wysokobudżetowe produkcje wojenne. W obecnych czasach twórcy serialu, który naturalnie powinien powstać dla HBO idą do Apple. 

 

 

Chłopie, co ty opowiadasz ? 

Zainwestowali bardzo dużo kasy np. w "The Last of us" ,który zresztą zdobył sporo nagród i hbo jest w czołówce.

Co i raz jest dobry, ale bardzo dobry tytuł, które niestety czasem ominąć w ramach selekcji tego co się ogląda.

Mogę ci na pęczki wymienić jakościowe tytuły, do których ciężko się przyczepić. 

np. "Nolly", "Oskarżeni", "Szczęściarz Hank", "Spy master", "Miłość i śmierć" , "Hydraulicy z Białego Domu", "Three Pines" , "Stamtąd", "Angielka" , "Schody", "Czas', "Peacemaker", "Na wodach północy" , "Mare z Easttown", itd.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, domin107 napisał(a):

Chłopie, co ty opowiadasz ? 

Zainwestowali bardzo dużo kasy np. w "The Last of us" ,który zresztą zdobył sporo nagród i hbo jest w czołówce.

Co i raz jest dobry, ale bardzo dobry tytuł, które niestety czasem ominąć w ramach selekcji tego co się ogląda.

Mogę ci na pęczki wymienić jakościowe tytuły, do których ciężko się przyczepić. 

np. "Nolly", "Oskarżeni", "Szczęściarz Hank", "Spy master", "Miłość i śmierć" , "Hydraulicy z Białego Domu", "Three Pines" , "Stamtąd", "Angielka" , "Schody", "Czas', "Peacemaker", "Na wodach północy" , "Mare z Easttown", itd.

 

Napisałem, że aktualnie od pewnego czasu nie mam co oglądać w HBO, a Ty mi wyjeżdżasz z całą litanią seriali, które w większości już widziałem lub próbowałem oglądać, w tym nawet tytuły z 2021 roku, które już każdy kto chciał dawno zobaczył. Dobre.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to kilka kwestii -

 

Ja cię nie śledzę i nie wiem co widziałeś a co nie. 

 

"Każdy kto chciał już dawno zobaczył"

 

No nie. 

 

Aktualnie jest dość duży wybór różnych produkcji na kilku platformach i nie da się być na bieżąco.

Po to jest striming, że oglądasz kiedy chcesz, masz określony czas.

Cześć produkcji się pomija w drodze selekcji.

 

Zdradzę ci tajemnicę - ja części z nich nie będę oglądał z różnych powodów, ale co nas różni ja doceniam i widzę, że one są docenione i polecana. I wierzę, że mogą być bardzo dobre.

 

Ja mam hbo od dawna i za czasów hbo go nie było tego tyle, więc nei wiem na jakiej podstawie piszesz, że "kiedyś było fajnie, teraz już nie jest"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, domin107 napisał(a):

Chłopie, co ty opowiadasz ? 

Zainwestowali bardzo dużo kasy np. w "The Last of us" ,który zresztą zdobył sporo nagród i hbo jest w czołówce.

Co i raz jest dobry, ale bardzo dobry tytuł, które niestety czasem ominąć w ramach selekcji tego co się ogląda.

Mogę ci na pęczki wymienić jakościowe tytuły, do których ciężko się przyczepić. 

np. "Nolly", "Oskarżeni", "Szczęściarz Hank", "Spy master", "Miłość i śmierć" , "Hydraulicy z Białego Domu", "Three Pines" , "Stamtąd", "Angielka" , "Schody", "Czas', "Peacemaker", "Na wodach północy" , "Mare z Easttown", itd.

 

 

13 godzin temu, Gizior89 napisał(a):

@domin107popieram aczkolwiek w tej przykładowej liście dodałbym "Tokyo Vice" i "Stamtąd"

Ja bym dodał też filmy. Szczególnie te z Cinemaxa. Coraz więcej kinowych produkcji się tam pojawia. Ale oczywiście i samo HBO dzięki Warner Bros. i Sony dostarcza sporo filmów.

 

Ogólnie - na dzień dzisiejszy uważam,  że HBO MAX to najlepszy serwis streamingowy jeżeli chodzi o zawartość filmowo-serialową. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (01.02.24 r. [upflix.pl]):

 

"Cichy gwizd", 

"Córka łowcy głów", 

"Niepokonana Tatiana Suarez", 

"Pyszne historie", [6 odcinków] 

"Randki pań Delaney", 

"Wielki wybuch", 

"Wózek",

 

Nowe odcinki:

 

"Na szlaku odkryć", [2 odcinki] 

 

Usunięto:

 

"Eksplozje",

"Układ",

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (02.02.24 r. [upflix.pl]):

"Animalia", 
"Bańka", 
"Bestie", 
"Bez litości 3. Ostatni rozdział", 
"Człowiek widmo", 
"Daredevil", (2003 r.)
"Elektra", (2005 r.)
"Kowboj Bebop: Pukając do nieba bram", 
"Władca mrówek",
"Zjawa", 


Ponownie dodane:

"Destrukcja", 


Nowe odcinki:

"Dziecko czy oszustka: Przypadek Natalii Grace", [6 odcinków] 
"Na planie", [S21E05] 
 

Usunięto:

"1000 lat po Ziemi",  
"3stopy",
"Azor",    
"Bramkarz",     
"Bucky Larson: Urodzony gwiazdor",    
"Chłopięcy świat",
"Cud",    
"Czarna lista Hollywood",    
"Dawno temu w Ameryce",
"Dom ślimaków",    
"Don kontra błyskawica",  
"Doszli razem",
"Drzemka",        
"Duch śniegów",    
"Gdzie jest Anne Frank",   
"Gernika. Prawdziwa historia",   
"Ghostbusters - Pogromcy duchów",   (2016 r.)
"Gomorra: Kulisy serialu",
"Gomorrah",    
"Gotowe do złożenia",       
"Historia o miłości i pożądaniu",
"Jowisz",       
"Kamień, papier, nożyczki",       
"Kraina Jane Austen",
"Kraina chwały",       
"Król komedii",
"Luzzu",   
"Meduza",    
"Myszka",
"Nic nie mów",        
"Odzyskać noc",    
"Okaleczone",      
"Pielgrzymi",
"Piosenka dla Marii",     
"Piraci!",   (2012 r.)
"Pociągiem w dorosłość",      
"Przy odrobinie szczęścia",  
"Roman J. Israel, Esq.",    
"Roy",
"Skóra w ogniu",        
"Traffic",
"W nieskończoność",    
"Zamieniłam się na zmiany",
"Znikająca mgła",       
"Żywa",

 

Usunięto odcinki:

"Złote życie",    
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (05.02.24 r. [upflix.pl]):

 

"Dekameron", (1971 r.)

"Opowieści kanterberyjskie", 

 

Nowe odcinki:

 

"Detektyw", [S04E04] 

"Hero Inside", [9 odcinków]

"Pohamuj entuzjazm", [S12E01] 

"Poznaj Batwheelsy", [7 odcinków] 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Upflixie sugerują, że z oferty wylatuje "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem". Pytanie czy to tradycyjny chochlik jaki zdarza się na tej stronie czy jednak prawda, a jeśli prawda to ciekawe czy wyrzucają całość czy tylko np. pierwsze sezony. Byłoby jednak szkoda. Nie ukrywam, że nie lubię okrojonego kontentu, gdzie brakuje w ofercie określonych odcinków/sezonów. Oby to był jednak chochlik.

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodane tytuły na HBO MAX (09.02.24 r. [upflix.pl]):

 

"Azyl", (2002 r.)

"Brutalny upał", 

"Jak wysadzić rurociąg", 

"Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret",

"Obietnice", 

"Przeklęci nie płaczą", 

"Space Oddity", 

 

Ponownie dodane:

 

"Elle", 

 

Nowe odcinki:

 

"Na planie", [S21E06] 

"Na szlaku odkryć", [S01E08] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.01.2024 o 23:52, k05 napisał(a):

 

Ja bym dodał też filmy. Szczególnie te z Cinemaxa. Coraz więcej kinowych produkcji się tam pojawia. Ale oczywiście i samo HBO dzięki Warner Bros. i Sony dostarcza sporo filmów.

 

Ogólnie - na dzień dzisiejszy uważam,  że HBO MAX to najlepszy serwis streamingowy jeżeli chodzi o zawartość filmowo-serialową. 

Sony to niech weźmie się za anime i wpuści trochę świeżości na HBO. Nie mówiąc o tym, że Crunchyroll powinien się pojawić w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2024 o 23:45, Project_ALF napisał(a):

Na Upflixie sugerują, że z oferty wylatuje "Przegląd tygodnia: Wieczór z Johnem Oliverem". Pytanie czy to tradycyjny chochlik jaki zdarza się na tej stronie czy jednak prawda, a jeśli prawda to ciekawe czy wyrzucają całość czy tylko np. pierwsze sezony. Byłoby jednak szkoda. Nie ukrywam, że nie lubię okrojonego kontentu, gdzie brakuje w ofercie określonych odcinków/sezonów. Oby to był jednak chochlik.

Na całe szczęście to tylko bug/błąd lub jakieś odnowienie licencji. John jest nadal dostępny. Brakowałoby mi tego programu który od wielu lat oglądam regularnie. Niby na Youtube są główne tematy odcinka ale liczy się cały program z podsumowaniem wydarzeń. Skasowanie byłoby nielogiczne w końcu to program własny HBO a mają następny sezon już zakontraktowany. Nie takie numery jednak Zaslav robił aby zyskać na zwrotach/odpisach od podatku, skasowanie Wetworld serialu wlasnego całkowicie z HBO Max czy nie wypuszczanie już gotowych filmów jak Batwoman czy Coyote vs Acme.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...