Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno Django lepsze od Życia Pi, Lotu czy innych produkcji? Nie wiem, nie oglądałem, ale mówienie o tym, że oferta filmowa HBO na święta była lepsza od tej z C+ to już chyba lekka głupota.
To rzecz gustu a nie głupota, każdy ma prawo do własnej oceny i do tego chyba służy to forum, może lepiej wymień jeszcze te inne pozycje, pośmiejemy się :D W styczniu w canal + dają nam mega hit "bitwa pod wiedniem" :smile:

Powtarzam raz jeszcze: nie kwestionuję Django, bo jeszcze go po prostu nie widziałem, ale kwestionuję zdanie, że oferta świąteczna HBO była lepsza. Zróbmy małe porównanie: powiedzmy, że niech ta ramówka będzie od niedzieli 22.12, kiedy to premierę miał Django. Do 29.12 mieliśmy więc:

 

C+: Starbuck, Finn sam w domu - świąteczny skok, Renifer Niko ratuje brata, Mama i ja, Świąteczna randka, Last Minute, Życie Pi, Wspólna chata, Lot, Jack Reacher: Jednym strzałem, Zabić, jak to łatwo powiedzieć i Madagaskar 3.

HBO: Django, Prezent pod choinkę 2, Harold i Kumar: Spalone święta, Kosmiczni wojownicy, Kwartet.

 

Nadal utrzymujesz, że HBO było lepsze? Już pomijam to, że prawie codziennie w C+ były po dwie premiery, a do tego kino było bardziej zróżnicowane i były to głośne tytuły. A HBO? Zero głośnych tytułów w same święta, a premier nie dość, że jak kot napłakał to jeszcze prawie same "nołnejmy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest wyłącznie Twoja subiektywna ocena, moja jest zupełnie inna, wcale nie musi mi się podobać to co Tobie.

 

A w ogóle to gdzie ja napisałem, że oferta HBO była lepsza ?????? Widzisz gdzieś taki mój zapis ?????

 

Stwierdziłem wyłącznie , że rozczarowała mnie oferta Canal+ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 6-12.01.2014

 

Czwartek 9 stycznia

20:10 Weteranki koszykówki - komedia, USA 2013 HBO

 

Piątek 10 stycznia

20:25 Handlarze dziećmi - dramat obyczajowy, USA 2013 HBO

22:00 Motel - horror, USA 2007 HBO

 

Niedziela 12 stycznia

20:10 Szympans - dokumentalny, Tanzania/USA 2012 HBO

21:30 Gangster - dramat kryminalny, USA 2012 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 13-19.01.2014

 

Czwartek 16 stycznia

20:10 Z zaskoczenia - komedia, USA 2012 HBO

 

Piątek 17 stycznia

22:00 Shaolin - sensacyjny, Hongkong/Chiny 2011 HBO

 

Niedziela 12 stycznia

18:50 Scooby-Doo: Wielka draka wilkołaka - animowany, USA 2012 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego w tym roku nie ma transmisji live z ceremonii rozdania Złotych Globów? Na szczęście jest jeszcze Pro7. :P

 

Ciekawe, czy teraz Canal+ zrezygnuje z transmisji gali oscarowej? :wink:

 

Ponad 20 lat temu transmisje z rozdania Oscarów, Złotych Palm czy Grammy można było obejrzeć w ogólniedostępnej Telewizji Polskiej. 10 lat temu już transmisje pojawiały się w płatnych kanałach premium. Obecnie należy transmisje szukać w nielegalnych streamingach internetowych. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żałuję, że zrezygnowałem z tego kanału. Widząc taki "wielki" wysyp premier :]

Dzisiaj są dwie premiery serialowe, starczące za wszystkie filmy - Detektyw i nowy sezon Dziewczyn ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(..) Jedyną bolączką są seriale.

 

W czym ci przeszkadzają seriale na HBO ? Dla mnie wielkim plusem HBO są seriale - liczy się też film , a tak nawiasem w ogóle dziwię się osobom , które krytykują HBO , tylko dlatego , że emituje tytuły , które im nic nie mówią .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Mnie nie rajcują drobniaki. Wolę grubszą walutę :wink:

Obecnie dla kanału premium drobniakami są właśnie filmy, które raz są lepsze, raz gorsze, dodatkowo taki kanał nie ma wpływu na to czy dana wytwórnia wypuści w danym roku określoną ilość dobrych tytułów i nie mają wpływu na ich treść. A przy produkcji własnej od początku do końca mają wpływ na daną produkcję, wiedzą co robią i ile tego robią. Zresztą w TV "lądują" coraz głośniejsze nazwiska jeśli idzie o scenarzystów, reżyserów jak i aktorów, którzy gwarantują odpowiedni poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jackie: piszesz tak jakby na Canal+ nie dawali Szklanych Pułapek i innych "premierowych" hitów w ostatnim czasie. Nie mówiąc już o serialu "Twarzą w twarz" z TVN ;-). To niestety problem wszystkich naszych kanałów pseudo-premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...