Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO ma dalej takie same wytwórnie jakie miał 10 lat temu. Pretensje kieruj do wytwórni filmowych, które z roku na rok produkują coraz to gorsze gnioty.

Dokładnie. I to jest odpowiedź dlaczego HBO celuje teraz w produkcje własne. Dzięki temu nie są "zakładnikami" wytwórni filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko śmieszy jedno: w niedzielę często dają typowo nołnejmy, a tymczasem do Cinemaxa wrzucają 1000 lat po Ziemi czy jak w kwietniu Gangster Squad: Pogromcy mafii. Przecież te filmy spokojnie mogłyby robić za premierę w niedzielę, a do tego pewnie większość osób kojarzy takie pozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko śmieszy jedno: w niedzielę często dają typowo nołnejmy, a tymczasem do Cinemaxa wrzucają 1000 lat po Ziemi czy jak w kwietniu Gangster Squad: Pogromcy mafii. Przecież te filmy spokojnie mogłyby robić za premierę w niedzielę, a do tego pewnie większość osób kojarzy takie pozycje.

No niestety zachciało im się Cinemaxów w Polsce to muszą je jakoś promować. A szkoda, bo faktycznie ramówka HBO na tym cierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o promocję Cinemaxów, ale o wyciągnięcie jak największej kasy od abonentów. Już dawno temu pisałem, że takie działania HBO nie podobają mi się. Tyle, że coraz częstsze rozdawnictwo HBO czy Cinemax za darmo jakby przeczy tej chorej polityce firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax, według mnie, mają lepszą ofertą filmową od HBO. Mniej mainstreamu, więcej starszych i europejskich produkcji. Często są to produkcje, których próżno szukać na innych kanałach. Nie narzekałbym tak, bo większość ciekawych filmów jakie widziałem ostatnio w TV, leciała właśnie na Cinemaxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cinemax, według mnie, mają lepszą ofertą filmową od HBO. Mniej mainstreamu, więcej starszych i europejskich produkcji. Często są to produkcje, których próżno szukać na innych kanałach. Nie narzekałbym tak, bo większość ciekawych filmów jakie widziałem ostatnio w TV, leciała właśnie na Cinemaxie.

I to jest absurdalne, bo powinno być jak z Canal+ i Ale kino.

A Cinemax to takie "premium", że nawet nie można sobie wybrać wersji oryginalnej z napisami :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ktoś pisał, że na Cinemaxie w UPC są napisy i wersja oryginalna, więc to chyba zależy od operatora? Bo w takiej Netii to Canal+ i HBO lecą tylko z lektorem, choć ich dekoder ma funkcję wyboru napisów (jest to u nich nieaktywne :shock: ).

 

A AleKino+ daje głównie tylko najnowsze filmy amerykańskie z napisami. Filmy azjatyckie czy z Bliskiego Wschodu są u nich zawsze z lektorem :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[aktualizacja premier kwietnia]

03.04 Die Vermessung der Welt (Rachuba świata)

04.04 Mike Tyson szczery do bólu

06.04 Żądza bankiera

08.04 Call girl

10.04 Les Beaux jours (Piękne dni)

11.04 4Closed (Walka o dom)

13.04 Tajemnica Westerplatte

17.04 Hannah's Law (Prawo Hannah)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[aktualizacja premier kwietnia]

03.04 Die Vermessung der Welt (Rachuba świata)

04.04 Mike Tyson szczery do bólu

06.04 Żądza bankiera

08.04 Call girl

10.04 Les Beaux jours (Piękne dni)

11.04 4Closed (Walka o dom)

13.04 Tajemnica Westerplatte

17.04 Hannah's Law (Prawo Hannah)

18.04 Premium rush (Bez hamulców)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 10-16.03.2014

 

Czwartek 13 marca

20:10 Ślubna umowa - komedia romantyczna, USA 2014 HBO

 

Piątek 14 marca

20:00 Z krwi i kości - melodramat, Belgia/Francja 2012 HBO

22:00 Profil zabójcy - thriller, Kanada 2013 HBO

 

Niedziela 16 marca

19:25 Dzikie z natury - dokumentalny, USA 2011 HBO

20:10 Świat w płomieniach - sensacyjny, USA 2013 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[aktualizacja premier kwietnia]

03.04 Die Vermessung der Welt (Rachuba świata)

04.04 Mike Tyson szczery do bólu

06.04 Żądza bankiera

08.04 Call girl

10.04 Les Beaux jours (Piękne dni)

11.04 4Closed (Walka o dom)

13.04 Tajemnica Westerplatte

17.04 Hannah's Law (Prawo Hannah)

18.04 Premium rush (Bez hamulców)

20.04 Smerfy 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 17-23.03.2014

 

Czwartek 20 marca

20:10 Wyjść na prostą - komediodramat, USA 2012 HBO

 

Piątek 21 marca

20:30 Wielki skok - komedia kryminalna, USA 2004 HBO

22:00 Autostrada - kryminalny, Hongkong 2012 HBO

 

Niedziela 23 marca

20:10 Samoloty - animowany, USA 2013 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ,nowe Premiery a jakoscia obrazu na HBO HD z transpondera Cyfrowego Polsatu nikt sie do tej pory nie zajal kazdemu odpowiada a przeciez nie da sie na tym kanale niczego ogladac sama zupa pikseli w przeciwiejstwie do HBO 2 HD czy HBO Comedy HD z transponderow nc+ ,bo tylko oni wzieli sobie to do serc i nadaja przyzwoicie bo nawet Bitrate Video przekracza 9.0 Mb/s a HBO HD (tr.CP ) posiada Min 3.2 ,Ave 3.8 ,Max 4.8 Mb/s porazka,bez komentarza .Nasuwa sie tylko pytanie kiedy sie to zmieni przeciez to filmowy kanal Premium ,czy HBO Polska tego nie widzi.Sam zrezygnowalem z HBO HD bo nie bede dodatkowo placil po pierwsze za slabe ostatnio kino ,to nie to HBO co pare lat w tyl a podrugie za kanal jakosciowo SD ,taka jest moja opinia .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 10-16.03.2014

 

Czwartek 13 marca

20:10 Ślubna umowa - komedia romantyczna, USA 2014 HBO

 

Piątek 14 marca

20:00 Z krwi i kości - melodramat, Belgia/Francja 2012 HBO

22:00 Profil zabójcy - thriller, Kanada 2013 HBO

 

Niedziela 16 marca

19:25 Dzikie z natury - dokumentalny, USA 2011 HBO

20:10 Świat w płomieniach - sensacyjny, USA 2013 HBO

Ten Swiat w płomieniach wczoraj oglądałem.Polecam kto nie widział bardzo rzadko oglądam HBO ale ten film jest na prawdę dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...