Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premiery w HBO 23-29.06.2014

 

Czwartek 26 czerwca

20:10 Jakieś pytania do Bena? - komedia, Australia 2012 HBO

 

Sobota 28 czerwca

16:35 Mariachi Gringo - komedia, Meksyk/USA 2012 HBO

 

Niedziela 29 czerwca

20:10 The Sapphires: Muzyka duszy - komedia muzyczna, Australia 2012 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy film, czy odcinek serialu emitowany po raz pierwszy na danym kanale jest premierą. Reszta nie jest ważna.

Tylko, że to dziwnie brzmi na na kanałach premium. Brzmi i zaprzecza. "Premium" - jak sama nazwa wskazuje - oferta tych kanałów ma być wyjątkowa, ekskluzywna, przednia i atrakcyjna. Takie rozmienianie słowa premium poprzez wstawianie na przykład filmu "Kula" z roku 1998, jako premiery (piątek, 27 czerwca, HBO) ma jeszcze jakiekolwiek prawo nazywać się kanałem premium? I premierą na tymże kanale? Czy takie rozbicie oferty, to jeszcze premium? I premiera?

 

I jeśli przyjrzymy się definicji słowa premiera, która mówi, że pierwsze przedstawienie danego utworu szerokiej publiczności jest premierą, to o tyle na kanale premium w rozumieniu tego słowa, takiej szerokiej publiczności brak. Tym bardziej, że ta opcja jest dodatkowo płatna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy "premium" i "premiera" oznaczają to samo lub chociażby są bliskoznaczne? MGM HD także jest kanałem premium, a w zasadzie nie ma tam premier. Sam napisałeś, że rozchodzi się o ekskluzywność, więc jeśli ktoś odpowiedzialny za ofertę uważa ten film za dobry (sam takiego jestem zdania), to widocznie jest dla niego miejsce w HBO. Nie wiem jak teraz, ale Canal+ (także premium) przeplatał swego czasu premiery starszymi filmami, np. "Spokojnie, to tylko awaria". Reasumując, premium to nie tylko najnowszy kontent, ale także ten na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy film, czy odcinek serialu emitowany po raz pierwszy na danym kanale jest premierą. Reszta nie jest ważna.

Tylko, że to dziwnie brzmi na na kanałach premium. Brzmi i zaprzecza. "Premium" - jak sama nazwa wskazuje - oferta tych kanałów ma być wyjątkowa, ekskluzywna, przednia i atrakcyjna. Takie rozmienianie słowa premium poprzez wstawianie na przykład filmu "Kula" z roku 1998, jako premiery (piątek, 27 czerwca, HBO) ma jeszcze jakiekolwiek prawo nazywać się kanałem premium? I premierą na tymże kanale? Czy takie rozbicie oferty, to jeszcze premium? I premiera?

 

I jeśli przyjrzymy się definicji słowa premiera, która mówi, że pierwsze przedstawienie danego utworu szerokiej publiczności jest premierą, to o tyle na kanale premium w rozumieniu tego słowa, takiej szerokiej publiczności brak. Tym bardziej, że ta opcja jest dodatkowo płatna.

 

A może do swojej wypowiedzi byś coś dodał o starociach jakie serwuje nam C+ . Jak rozumiem tam w ogóle cI nie przeszkadzają "premiery" filmów które były wcześniej pokazane w hbo lub innych kanałach.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale pamiętam jak np. w ostatnim tygodniu maja" jedyny słuszny ;) kanał PREMIUM Canal+" wyemitował w ramach PREMIERY: dokładnie ( piątek, 30 maja 2014, 21:00) film LOCKOUT Thriller, science fiction, USA, Francja, rok prod. 2012 - który to już rok wcześniej oglądałem w HBO (kwiecień 2013). Ale oczywiście plujący jadem na HBO o takich rzeczach w ogóle nie pamiętają albo nie chcą pamiętać. Irytujący jest taki brak obiektywizmu w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriali nie oglądam ale jestem kinomaniakiem. Na HBO można od czasu do czasu coś obejrzeć. Z nc+ postaram się wynegocjować ten pakiet za 0zł :mrgreen: A jeśli się nie da, no cóż... C+ ma bardzo dobrą ofertę filmową. Nawiasem mówiąc szkoda że nie można mieć tylko głównego HBO np. za 5 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 30.06-6.07.2014

 

Czwartek 3 lipca

20:10 Życie to pokusa - komedia romantyczna, USA 2012 HBO

 

Piątek 4 lipca

20:10 Nie jesteśmy aniołami - komedia kryminalna, USA 1989 HBO

22:00 Wspólnota Ducha Świętego - thriller, USA 2013 HBO

 

Niedziela 6 lipca

20:10 Agenci - sensacyjny, USA 2013 HBO

22:00 Tylko Bóg wybacza - thriller, Szwecja/Francja/Dania/Tajlandia/USA 2013 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[premiery sierpnia]

02.08 seriale (Ray Donovan, Californication VII, Kłamstwa na sprzedaż III)

03.08 Before Midnight (Przed północą)

04.08 seriale (Pozostawieni, Czysta krew VII)

08.08 Pioneer (Pod dnem)

09.08 (Ray Donovan, Californication VII, Kłamstwa na sprzedaż III)

10.08 The Way, Way Back (Najlepsze najgorsze wakacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...