Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to ostro pojechali po bandzie. Dali premierę, która będzie dzisiaj o 20:10 :crazy:

No to dali czadu, ale szczerze mówiąc obawiałem się że tak właśnie będzie. Cóż, nagranie skasowałem i czekam na premierę w HBO2 HD bo tam przynajmniej będzie konkretna jakość.

 

Z drugiej strony, przynajmniej film tematyką przypasował do czasu emisji :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że rok temu przy przedłużaniu umowy z Cyfrą (wtedy jeszcze) zrezygnowałem z opcji HBO. Ileż można przepłacać, a dobra premiera się trafi raz na kwartał. Z roku na rok jest co raz gorzej...

HBO jest dobre i opłacalne dla kogoś kto lubi i ogląda seriale. I w tym są dobrzy, bo premiera dzień po USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO już w 2013 roku prezentowało poziom jakiegoś Filmboxa, 2014 zapowiada się nie lepiej. I pomyśleć, że cała paczka HBO kosztuje podobną cenę co cała paczka Canal+ :crazy:

 

Czy ja wiem? U mnie w kablówce C+ kosztuje w wersji HD 59 zł, a HBO 26 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO już w 2013 roku prezentowało poziom jakiegoś Filmboxa, 2014 zapowiada się nie lepiej. I pomyśleć, że cała paczka HBO kosztuje podobną cenę co cała paczka Canal+ :crazy:

Kanały premium to obecnie produkcje własne albo sport. Pod względem sportu najlepszy jest C+, a pod względem produkcji własnych HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jakie premium, takie niespodzianki. Miejmy nadzieję, że nie jest to prognostyk nieudanego roku na tym kanale.

To zależy, jak zdefiniować 'premium'. CANAL+ to wyłącznie sport, na HBO to produkcje własne. I takie produkcje HBO Polska regularnie dostarcza, kilkanaście godzin po amerykańskiej premierze. Od lat na świecie filmy na kanałach telewizyjnych przestały być treścią premium, bo każdy, kto ma ochotę i jest zainteresowany może je zobaczyć na 1000 sposobów do roku wcześniej. W dodatku coraz częściej niedorzecznie kastruje się je z kinowego formatu do telewizyjnej panoramy, co z miejsca dyskwalifikuje je jako owe treści. CANAL+ ostatnio odświeżał jeden z najwybitniejszych filmów lat ostatnich - No Country for Old Men, oczywiście w 16/9. Doskonale widać tutaj zaburzenie kompozycji kadrów. Reżyser i operator z pewnością pogratulowaliby kompletnego zniszczenia ich pracy, po czym połamali kulasy. I tak z większością filmów.. Szczęśliwie Zero Dark Thirty zrobione zostało z aspect ratio 1.85:1, więc nie będzie czego psuć na tym 'premium' poza jakością obrazu (Monolith). Co do ramówek w 2014, to odsyłam na boxofficemojo - Warner Bros., Buena Vista i Sony/Columbia były zdecydowanie przed konkurencją. Ot i zwykła kolej rzeczy w cyklu wydawniczym wytwórni - raz dostarczają jedni, raz drudzy - i kto tego nie rozumie, to trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast rozczarowała kompletnie oferta filmowa paczki Canal+ na święta. Zawsze będę trzymał HBO choćby dla seriali które z przyjemnością oglądam.Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu Gry o tron. Pojawiają się również cukierki , choćby ostatnio Django, które mogę oglądać bez przerwy i dlatego nie mam uwag do tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia gustu. Nigdy nie lubiłem kina SF, dlatego filmów jak "Mroczny rycerz", "Iron Man" czy "Avengers" unikam jak ognia, a takich produkcji w HBO jest więcej niż w C+.

 

Na HBO za to można trafić fajne hiszpańskie komedie, które są dużo lepsze niż te kiepskie amerykańskie teen komedie jak "Projekt X" czy "nieletni / pełnoletni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Blockbuster to nic innego jak film czy książka, które odnoszą w sprzedaży wielki sukces. Nie ma znaczenia jakość, kategoria, budżet. Iron Man 3, Gravity i The Conjuring to trzy zupełnie różne ubiegłoroczne blockbustery, które przy różnych kosztach produkcji i reklamy dobrze się sprzedały. Nie chodzi tu o żadne preferencje wytwórni, tylko o założenia biznesu - filmy robi się po to, by sprzedać je ludziom chodzącym do kina. Wytwórnią nastawioną u podstaw na produkcję największych potencjalnie blockbusterów nie jest ani Warner, ani Sony, tylko Disney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno Django lepsze od Życia Pi, Lotu czy innych produkcji? Nie wiem, nie oglądałem, ale mówienie o tym, że oferta filmowa HBO na święta była lepsza od tej z C+ to już chyba lekka głupota.
To rzecz gustu a nie głupota, każdy ma prawo do własnej oceny i do tego chyba służy to forum, może lepiej wymień jeszcze te inne pozycje, pośmiejemy się :D W styczniu w canal + dają nam mega hit "bitwa pod wiedniem" :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno Django lepsze od Życia Pi, Lotu czy innych produkcji? Nie wiem, nie oglądałem, ale mówienie o tym, że oferta filmowa HBO na święta była lepsza od tej z C+ to już chyba lekka głupota.

Nie kwestionuję Twojego gustu. Kwestionuję niedowiarków, którzy twierdzili, że HBO "upadło"

"Django" - obejrzałem i nagrałem. Później jeszcze raz obejrzałem. Film, który będzie się pamiętać. Znakomity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze to arcydzielo. Szkoda tylko ze pociete do 16:9 tak samo jak dzis Quartet. Wiec dla tych co sie czepiaja o ciecie filmow przez Canal+, w HBO tez mozna spotkac takie cuda. Tylko teraz przekonuje sie powoli do tego, ze filmy tna dystrybutorzy z ktorymi umowy maja Canal+ i HBO, a nie jak nieslusznie uwazano nadawcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...