Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rożnią - bo np. Sky ma od tego osobne kanały, na niemieckim Sky Cinema (+1/+24) nie uświadczysz filmu starszego niż 3-4 lata.

Bo mają na to miejsce na transponderach. Mają też osobne kanały z tematyką filmów np. Action, Drama, Sci Fi itd. U nas nie ma na to miejsca, a i gdy kontent jest podzielony między nadawców to tego brakuje. Starsze filmy na kanałach premium jak najbardziej powinny się pojawiać. Często można po raz pierwszy zobaczyć jakiś starszy dobry film w porządnej jakości, bez reklam. Zarówno Canal+ ma miejsce do wyemitowania starszych filmów (np. Canal+ Film i Film2, premiery zostawić na główny Canal+) jak i HBO (HBO2, ewentualnie zrobić coś z tym Comedy na którym powtórka goni powtórkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa tygodnie temu puścili Szympansa i Gangstera, już lepiej to by wyglądało, gdyby Szympans leciał dzisiaj. Ewentualnie druga część powrotu Mrocznego Rycerza teraz, a nie za tydzień wraz z Iron Manem 3. Niestety pierwsza niedzielna megapremiera marca, o której wyżej napisałem też nie powala, choć na pewno ta produkcja własna będzie ciekawszą pozycją niż dzisiejszy film...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszą "megapremierą" jest film Scooby-Doo!? Nie wierzę, nawet jak na ostatnie wyczyny HBO to jest przegięcie.

 

Nie, megapremiera jest niespodzianka noworoczna... czyli, Sylwester w Nowym Jorku

 

Dwa tygodnie temu puścili Szympansa i Gangstera, już lepiej to by wyglądało, gdyby Szympans leciał dzisiaj. Ewentualnie druga część powrotu Mrocznego Rycerza teraz, a nie za tydzień wraz z Iron Manem 3. Niestety pierwsza niedzielna megapremiera marca, o której wyżej napisałem też nie powala, choć na pewno ta produkcja własna będzie ciekawszą pozycją niż dzisiejszy film...

 

tydzien temu Szympans byl premera, tak samo jak dzis Scooby Doo a za tydzien Batman. A Megapremiera byl Gangster, dzis Sylwester w Nowym Jorku a za tydzien Iron Man 3. Wiec nie wiem co proponowane przez ciebie zmiany by daly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegięcie w pozytywnym, czy negatywnym znaczeniu? :)

A jak myślisz?

Nie, megapremiera jest niespodzianka noworoczna... czyli, Sylwester w Nowym Jorku

Przecież to była premiera 01 stycznia o 20.10, oprócz "niespodzianki" noworocznej. Niezależnie jak będziemy bronić oferty HBO, pisząc o wyjątkowych produkcjach własnych, na tych kanałach jest coraz gorzej. Kilka miesięcy nie miałem Cinemaxa, kiedyś oglądałem tam co najmniej kilka filmów miesięcznie, a teraz od biedy znalazłem... jedną godną uwagi premierę. Brak słów. Nic dziwnego, że w nc+ tak chętnie rozdają HBO za darmo dla przedłużających umowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego, że HBO lubi puszczać dwa razy dziennie ten sam film (przed południem i wieczorem) to się zdążyłem przyzwyczaić. No ale żeby aż tak?

2s843lx.jpg

 

Na kanał Comedy to chyba nigdy nie mieli pomysłu. Mają tyle filmów do dyspozycji, a jak się uprą na kilka tytułów to grają je po kilka razy na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o co chodzi z tym słabym bitrate dla HBO HD? Czy to dotyczy również kablówek (np. UPC)? Bo nie widzę specjalnie różnicy w jakości. Chyba, że spróbuję nagrać ten sam film na HBO HD i HBO 2 HD, to wtedy porównam. Mnie w HBO 2 HD drażni zielona cyfra "2". Czasem daje po oczach. Z napisami nie zauważyłem jeszcze problemów.

Oczywiście to "HD" jest dalekie do "HD" na Blu-Rayu, ale zawsze obraz lepszy niż na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 20-26.01.2014

 

Czwartek 23 stycznia

20:10 Wspólne oczekiwanie - komedia, USA 2013 HBO

 

Piątek 24 stycznia

20:30 Labirynt zbrodni - thriller, USA 2013 HBO

 

Niedziela 26 stycznia

18:50 Batman: Mroczny rycerz - powrót. Część 2 - animowany, USA 2013 HBO

20:10 Iron Man 3 - SF, Chiny/USA 2013 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ chwali się ostatnio podpisaniem umowy z Kino Świat, a tymczasem w nowym filmie "Pod mocnym aniołem" Smarzowskiego mamy czołówkę HBO original programming, a zaraz potem Kino Świat ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W HBO trafiłem kilka dni na temu na zapowiedź najbliższych hitów. Było tam kilka poprzeplatanych fragmentów filmów a wśród Iron Man 3. Obraz z urywkami tego film znacznie różnił się od pozostałych. Był jakby jeszcze bardziej realistyczny. Mógłby ktoś znający się na temacie napisać skąd taka sytuacja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...