Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Woocash napisał:

Niech ktoś to zweryfikuje z użytkowników tego boxa posiadających dostęp satelitarny. Jak wiemy tych komunikatów już było trochę, rzeczywistość swoje i konsultant swoje a na samym końcu jest płatnik (abonent) który robi płać :)

Dla zainteresowanych .Potwierdzam możliwość logowania  na CANAL+ BOX 4K kontem CANAL+ telewizja przez internet założonym w ramach oferty satelitarnej. Co ciekawe po aktywacji Boxa w pakiecie sport nie było Polsatu Premium po zalogowaniu się danymi z oferty satelitarnej te kanały są w ofercie.? 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, and5 napisał:

po aktywacji Boxa w pakiecie sport nie było Polsatu Premium po zalogowaniu się danymi z oferty satelitarnej te kanały są w ofercie

 

To prawda. Kanały Polsat Sport Premium na CANAL+ BOX 4K tylko dla abonentów oferty satelitarnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2020 o 16:06, fipo19 napisał:

Czy jeśli do odbioru kablówki używam tunera Ferguson Ariva T760i to czy ten box może go zastąpić? Doprecyzuję, że nie chodzi o darmowe programy z anteny tylko kablówkę. 

 

Zwykle w tunerach można wyświetlić info na jakiej częstotliwości nadaje kanał... Będzie jasność jakie to pasmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie "Nie zrozumiałem oferty". Czy kartę płatniczą podpinać trzeba już na samym początku czy pierwszy miesiąc jest bez podawania danych karty płatniczej? Kopiłem boxa w sklepie internetowym i nie chcę podawać danych karty. Pierwszy miesiąc miał być za darmo. Po tym miesiącu miał przyjść email z voucherem i należy wtedy podpiąć kartę. Tak to zrozumiałem. Jak to było u Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, firemanbuba napisał:

dodatkowo nie mogę znaleźć w google play aplikacji Amazon Prime Video 

Czyli certyfikacja Netflixa jest, ale Amazon już z sideloadu, o ile pójdzie :D. Pisałem, że na pewno coś wyjdzie "ciekawego" z tym boxem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Pawel napisał:

Nie sądziłem, że można jakoś ograniczyć zawartość sklepu Google Play. Nie widzę wobec tego sensu zakupu takiego ograniczonego boxa.

 

Aplikacje z DRMami mogą być ograniczone do wybranych urządzeń. Np. MiBoxy ze 2-3 lata temu też nie wyszukiwały Prime Video (ale działało .apk z Shielda), na sprzętach bez cert. Google Play Protect z kolei Netflix też się nie wyszuka.

No ale od tak przetestowanego i super urządzenia wymagałoby się jednak więcej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawel napisał:

Nie sądziłem, że można jakoś ograniczyć zawartość sklepu Google Play. Nie widzę wobec tego sensu zakupu takiego ograniczonego boxa.

Wszyscy ograniczają... Popatrz choćby na producentów telefonów, którzy umieszczają swoje brandowane apki w GP STORE, ale jak wyszukasz tą aplikację na innym telefonie, to jej nie będzie, a desktopie będzie info, że Twój sprzęt jej nie obsługuje. Jeśli nie jest wymagany żaden certyfikat itp, to możesz większość  doinstalować z plików    .apk

Wrzućcie ten pakiet na USB i sprawdźcie czy odpali (Cyfrowy Polsat GO App) 

http://apk.apkmonk.com/apks-9/pl.cyfrowypolsat.cpgo_2020-07-09.apk?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=IFVYHACUO60QSGWW9L9Z%2F20201106%2Fus-east-1%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20201106T222218Z&X-Amz-Expires=2400&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=0af4017b8bd8cadf479f961737f4f022e2fe5061dc1fa08586baad01422fdad9

Edytowane przez nieczęstygość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...