Skocz do zawartości

CANAL+ BOX 4K (Skyworth HY4001 i HY4001CD)


Anita Kaźmierska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@majkel1201 nie ma znaczenia na co się zalogowałeś jeśłi chcesz korzystać z HBO GO które rozumiem masz w ofercie satelitarnej. Instalujesz apkę i zakładasz konto w serwisie HBO.Następnie parujesz apkę z założonym kontem kodem aktywacyjnym.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, majkel1201 napisał:

Nie mam w swojej ofercie HBO, ale z tego co zrozumiałem to kupując tego boxa powinienem mieć przez miesiąc dostęp do HBO i chyba Filmbox. 

Wobec tego masz dostęp do seriali i filmów HBO poprzez aplikację Canal+. Dodatkowo w sekcji live masz dostęp do paczki 3xHBO.

P.S Kupując boxa dostawało się dostęp chyba do 3 miesięcy. Pierwszy miesiąc a automatu i dwa kolejne voucherem. Ale nie wiem czy to nie była czasowo promocja.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dokładnie voucher przyjdzie na mail po 1szym darmowym miesiącu. Z tego co mi powiedziano aktywuje się voucher i należy do konta Boxa dodać kartę płatniczą i dostaje się 2 kolejne miesiące gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, majkel1201 napisał:

Dokładnie tak, tylko ja nawet nie wiem jak teraz skorzystać z pierwszego darmowego miesiąca bo jak pisałem od razu zalogowałem się na swoje konto sat. 

Załóż nowe konto nie powiązane z ofertą sat na stronie Canal+. Następnie zaloguj się tymi nowymi danymi w aplikacji w dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku oferty OTT, korzystając z boxa C+ zyskujemy trzecie urządzenie do jednoczesnego oglądania (konkretnie ten box + 2 dowolne inne urządzenia). Zastanawia mnie do czego ta możliwość jest przypisana? Do konta, na którym dokonano aktywacji urządzenia czy po prostu do dowolnego konta OTT, które jest aktualnie zalogowane w boxie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .

Kupiłem dekoder jakieś dwa tygodnie temu.Wczoraj dekoder przestał się uruchamiać.Myślałem że to kabel HDMI ale

podłączyłem do innego telewizora z innym kablem i telewizory nie widzą dekodera

Dodam że dioda na dekoderze się świeci,odłączałem na całą noc zasilanie i dalej nic.

Jak włączam dekoder to na chwilę kręci się takie kółeczko na ekranie na czarnym ekranie ok 5 sekund i później pokazuje ekran

"Brak sygnału HDMI,sprawdź kabel i urządzenie HDMI"

Może jest jakiś ukryty przycisk do resetu,może ktoś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...