Skocz do zawartości

Hyde Park


sweet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Walentynki Walentynkami ich akurat nie obchodzę, ale dzień później mamy Dzień Singla, to już co innego. :D

Jest to dzień, w którym możesz, a wręcz powinieneś upić się z żalu, że znów spędziłeś(-aś) Walentynki samotnie przed komputerem.

Istnienie tego święta jest sygnałem, że rozrastająca się coraz szybciej w erze Facebooka grupa ludzi niepotrafiących nawiązać intymnych relacji chce zamanifestować swoją obecność i pokazać, że bycie samotnym jest czoko. Prawidłowość dodaje, że im więcej osób przejawia tego typu zachowania, tym mniej to dziwi, aż w końcu przedostaje się do codzienności dając starszym pokoleniom powód do facepalma.
W tym dniu organizowane są masowo imprezy dla singli, dzięki którym, jak zapewniają organizatorzy, masz szansę znaleźć kogoś, z kim za rok będziesz obchodzić Walentynki. Oczywiście, jeśli lubisz pasztet albo drewno, bo dotychczasowy brak partnera przecież o czymś świadczy, czyż nie?
Na Dalekim Wschodzie dzień ten obchodzony jest 11 listopada (co za profanacja!). Ponadto w niektórych krajach świętuje się także tydzień singli, który miejsce ma w ostatnim tygodniu września. W związku z czynnikiem kulturowym planowane jest wprowadzenie miesiąca, a nawet roku singli, aby każdemu pokrzywdzonemu przez los wpadło w końcu w ręce powodzenie. To takie przedszkole, niewinne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Bogdan pewnie tak właśnie zrobię jak piszesz. Pamiętam rok temu tak też było. :D

 

A serio to po prostu nie mam narazie ochoty na związki, więc z żalu raczej pić nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie głownie chodziło o to, że takie niby święta jak Walentynki są tworzone tylko po to aby nabić kasę producentom różnego rodzaju prezentów typu kwiat, czekoladki, odzież, intencja obdarowanie ukochanej osoby schodzi na dalszy plan, bo prezent swojej ukochanej czy ukochanemu można wręczyć w dowolnym dniu a nie 14 lutego, czasami nawet dobre słowo jest droższe od nie wiadomo jakiego materialnego prezentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duży sukces odniosła reprezentacja Polski w hokeju na lodzie. Biało-Czerwoni wygrali turniej Euro Ice Hockey Challenge, rozgrywany w Gdańsku. Polacy triumfowali w trwających trzy dni rozgrywkach dzięki zwycięstwu ostatnim meczu nad Białorusią - ekipą grającą w światowej elicie - 4:2 (0:1, 0:1, 4:0).

Oglądałem ten mecz. I jestem pod wrażeniem entuzjastycznego dopingu kibiców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

U mnie i wczoraj był piękny dzień, dzisiaj jest i jutro prawdopodobnie też będzie. Aż chce się żyć i pić. :P Jeszcze tydzień szkoły i dwa tygodnie ferii, ale na feriach muszę odbyć komisję wojskową. Wiele rzeczy się naczytałem o tym, ale te absurdalne traktuję z przymrużeniem oka. Mam nadzieję, że nie będzie jakiś nieprzyjemnych badań, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień szkoły i dwa tygodnie ferii, ale na feriach muszę odbyć komisję wojskową. Wiele rzeczy się naczytałem o tym, ale te absurdalne traktuję z przymrużeniem oka. Mam nadzieję, że nie będzie jakiś nieprzyjemnych badań, zobaczymy.
W Twoim wypadku do wojska dopiero za rok, bo jeszcze w technikum się uczysz, ale polecony każdemu przysyłają przed dziewiętnastym rokiem życia. Warto iść po szkole średniej. Wcześnie emerytura, kredyt bezzwrotny na dom, konkretna płaca i niewielki wysiłek przy dobrej psychice i kondycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień szkoły i dwa tygodnie ferii, ale na feriach muszę odbyć komisję wojskową. Wiele rzeczy się naczytałem o tym, ale te absurdalne traktuję z przymrużeniem oka.
To żarty oczywiście, już przeminęły te straszliwe komisje. Na komisji byłem parę lat temu, ale nie było testu białej rękawiczki, czy sprawdzania męskości :D W końcu jesteśmy Polakami, a nie Chińczykami :lol: Jedyny problem miałem przez mały niedosłuch, ale starszy (niedosłyszący) Pan stwierdził, że się nadaje :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...