Skocz do zawartości

CYFRA+ , tuner Strong 6880


Cyfroman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Witam, pojawił się u mnie problem.

Normalnie oglądałem sobie telewizje na Strongu aż tu nagle przestało mi czytać oryginalne karty cyfry plus, które działają na dwóch pozostałych dekoderach. Wyłączałem dekoder itd. przywracałem fabryczne ustawienia ale nic, gdy wkładam kartę mam cały czas komunikat: Proszę włożyć kartę abonencką do czytnika terminala (stykami do dołu), wkładam ją poprawnie. Proszę o pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że wszystko to co już napisałeś robiłem. On w ogole przestał reagować na to czy włożona karta jest itd. Normalnie jak daje to wyszukuje kanały itd. Podczas oglądania nadusiłem jakiś przycisk na pilocie, i miałem tam ten sam komunikat tylko ze zamiast na dole kanału TVP 1 wyskoczyło mi RU TV 1, teraz oczywiście mam tam TVP 1 na dole ale kaszana jest dalej. Karta jest sprawna bo działa w innym dekoderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem Strong 6880 bez karty jak mi poradziles. Ustawilem na TVS i nie chodza programy w FTA. Ciekawe czy bedzie chodzila na karcie pie-paid gdy skonczy sie czasookres tej karty.Chodzi mi oto aby odbierac kanaly FTA Jak musze oddac karte po skonczonej umowy z Canal+.W zamian chce zastapic karta pie-paid.To mnie bardzo interesuje bo stoje przed problemem oddanie karty Canal+poskonczeniu umowy.Dekoder Strong 65880 jest moja wlasnoscia.

Prosze o odpowiedz jezeli ktos spotkal sie z tym problemem.

Pozdrawiam Teedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam taki problem z tym to nieszczęsnym dekoderem. Pomijam to że muszę go co jakiś czas odłączyć z prądu bo się zacina i nie chcą się programy przełączać to jeszcze teraz padł mi pilot i nie chce przełączać programów włączyć/wyłączyć dekodera kaput. Oczywiście wymieniałam baterie z dwa komplety sprawdziłam żeby nie było ;) I co ja mam teraz zrobić? Wynajmuje dekoder od cyfry od czerwca tamtego roku.

Proszę o poradę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chyba baterii nie będą ode mnie wołać tych co dostałam :P bo powiem wam kiedyś miałam dekoder na wynajem od Polsatu i jak im oddawałam to zapomniałam spakować małego kabelka i chcieli pieniądze za kabelek, który w sklepie kosztował 3 zł a oni zażyczyli sobie 9 zł

Dzwoniłam i powiedział facet żebym przyszła do punktu gdzie brałam dekoder to wymienią mi pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś od rana coś głupieje mi ten złom. Przełącząm na kanał i nawet nie ma pięć minut i uprawnienia się zawieszają. Chciałbym kupić drugi dekoder do tego oraz myślę o splitterze. Jaki dekoder typu hd pvr ready będzie dobrze współpracował po splitterze z tym strongiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Prawdopodobnie tuner jest sprawny.Mi wydaje się że omyłkowo podłączyłeś euro pod wyjście "MAGNETOWID" w tunerze.Poprzez to wyjście nie można sterować dźwiękiem.Zatem podłącz euro pod wyjście "TELEWIZOR". Powinno już być dobrze. W razie czego pisz na forum to ja i inni koledzy postaramy się pomóc.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...