Skocz do zawartości

CYFRA+ , tuner Strong 6880


Cyfroman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Można ustawić, w sumie masz 4 listy do wykorzystania.

 

Coraz bardziej podpada mi ten dekoder ;/ pierw brak możliwości oglądania obrazu w formacie 16/9 na 1szym dekoderze. Druga sprawa to sytuacja gdy wyłączyli mi prąd i włączyli na 2 dekoderze (posiadam 2 takie same) migają diody: włączenia i stand by oraz na wyświetlaczu delikatne zarysy cyferek, problem rozwiązało wyłączenie z prądu, rozłączenie wtyku anteny, uruchomienie ponowne dekodera bez anteny, i na włączonym dekoderze wkręcenia antenki, to pomogło. Przy 2 dekoderze takiej sytuacji nie ma. Kolejny problem który dziś zauważyłem to gubienie sygnału dźwięku na wyjściu SPDIF przy 1szym dekoderze (nie wiem jak jest z 2). Wszystko fajnie mi nadaje, niektóre filmy elegancko w 5.1 Dolby Digital, ale co jakiś czas albo się na moment wyciszy, albo całkowicie (wtedy muszę przełączyć program, i powrócić do oglądanego). Na razie tyle co odkryłem.

 

Tylko 49 zł albo aż 49 zł - w końcu można ja było przeznaczyć na zakup normalnego tunera ;)

 

Nie ma łatwo, będzie zbywanie - ile to już było wątków o doborze tunera do odbioru Cyfry? :>

Przejrzyj ten dział lub dział "Dobór sprzętu". Zerknij tez do działów poświęconych konkretnym tunerom, tez możesz coś znaleźć.

 

Ogólnie - jest długa lista tunerów które możesz zakupić "pod" Cyfrę.

 

 

Nie no ja jestem tolerancyjny ;) ale innym chce przekazać moje opinie, doznania na temat tego Stronga, przy okazji może i przestrzec innych przed złem ;)

 

 

p.s. może mi ktoś podać wersje ostatniej aktualizacji oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w Strongu można ustawić własną listę kanałów czy zablokowali tę opcję? Jaka jest różnica między 6860 i 6880? Podobno tych pierwszych nie ma w sprzedaży, ale na stronie cyfry przy mr są dostępne..

Różnica głównie taka, że 6860 pracuje bez karty Cyfry jako FTA, 6880 kartę mieć musi i działa jakby szybciej.

 

Za zeta biorą ludzie i są tacy co narzekają. No cóż, czasami warto dołożyć, ale za 99zł za SD to nikt nie ma ochoty. A na 149zł za HD nie każdemu pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy ktoś wie czy jest możliwość podłączenia tego tunera, którego mi proponują w Cyfrze +, do monitora Dell 2209WAf. Monitor ma wejście DVI.

 

A przez komputer?

 

Oczywiście że pod komputer będziesz mógł podłączyć tego stronga. Jedynym warunkiem jest posiadanie karty tv do komputera.Karta tv musi mieć wbudowane złącze AV.Wtedy będziesz mógł nagrywać nawet programy ze stronga na dysk twardy kompa,ponieważ niektóre programy do kart TV mają funkcję PVR. Dodatkowo możesz z takiej karty odebrać naziemną telewizję DVB-T(NTC).

 

PS. Komputer musi być włączony,aby w ten sposób oglądać tv z Stronga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam. Mam pewien mały problem i chciałbym zapytać o możliwość realizacji bądź nie pewnej kwestii.

 

Posiadam dekoder Strong 6880. Interesuje mnie taka sprawa (już abstra[beep]ąc może od posiadania tegoż konkretnego dekodera). Czy istnieje taka możliwość, by na jednym dekoderze odbierać zarówno programy platformy Canal + jak i DVB - T ? Chodzi mi konkretnie o możliwość odbioru pakietu Canal + Kompakt i do tego kanału TVP Sport z DVB - T - bardzo interesuje mnie polska liga żużlowa (pokazywana tylko na TVP Sport) i ten kanał jest mi niezbędny. Ale tylko ze względu na ten jeden kanał muszę opłacać wyższy pakiet Canal + -> Optimum, gdyż w Kompakcie go nie ma. I muszę płacić extra tylko za TVP Sport 16 zł. Jest taka techniczno - fizyczna możliwość, by połączyć kanały grupy Canal + i DVB - T na jednym dekoderze ?

 

Z góry wielkie dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...