Skocz do zawartości

CYFRA+ , tuner Strong 6880


Cyfroman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam za lekki OFF-TOPIC. Od niedawna Cyfra zdecydowała że nie będzie już wynajmować/sprzedawać dekoderów SD nowym abonentom. W takim razie starzy abonenci nie mogą sobie zakupić dekodera SD na własność ? (kiedy in się to zachce). Kiedyś można było zakupić Stronga za 99zl. A co teraz? czy ktoś się orientuje? Co w zamian? Sagemcom DSI87 ? a jeśli tak za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mogli kupić kiedy im się zachce, mogli i nadal mogą kupić dekoder SD za 99 zł (Thomson, Pace 221) lub za 1 zł (Sagem SD) jeśli do kontraktu mają przypisany dekoder na własność i skończyła się na niego gwarancja :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mogli kupić kiedy im się zachce

Dziękuje za szybką odpowiedź.Użyłem nieprecyzyjnego określenia, przepraszam.No właśnie chodziło mi o taką sytuacje lub kiedy ktoś oddaje dekoder który dzierżawił bo chce kupić na własność (lub decyduje się na MR). Rozumiem ze nie ma już Stronga? (czytałem o nim więc nie chce rozpoczynać dyskusji typu: Pace lepszy, itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam problem z tym dekoderem. Od czasu do czasu, a ostatnio coraz częściej nikną mi w czasie przełączania kanały, głownie tvp1, tvp2 oraz paczka canal+. Jest to strasznie uciazliwe. Dekoder pokazuję w tym czasie bardzo słaba jakość tych kanałów(15-20%), a po chwili wszystko wraca do normy i problemów z siła i jakościa nie ma żadnych. Da się coś z tym zrobić? Czy wywalić dekoder na szmelc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Na dekoderze nie da się zmienić siły głosu ani wyciszyć. Trzeba to zrobić pilotem od TV .

TZN siła się na tv pokaże czy też przekreślony głośnik ale nic się nie zmienia.

Uwalony dekoder?

Masz podłączoną wtyczkę euro do wejścia na magnetowid. Podłącz pod drugie wyjście a problem zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Mam problem z tym dekoderem. Od czasu do czasu, a ostatnio coraz częściej nikną mi w czasie przełączania kanały, głownie tvp1, tvp2 oraz paczka canal+. Jest to strasznie uciazliwe. Dekoder pokazuję w tym czasie bardzo słaba jakość tych kanałów(15-20%), a po chwili wszystko wraca do normy i problemów z siła i jakościa nie ma żadnych. Da się coś z tym zrobić? Czy wywalić dekoder na szmelc?

 

Mam coś podobnego. Co chwilę na TVP2 zanika mi sygnał na kilka senund. Najpierw znika dźwięk, następuje stopklatka, potem znika obraz. Po chwili wszystko wraca do normy. Po kilku - kilkunastu minutach problem się powtarza. Zauważyłem to tylko na Dwójce, z innymi kanałami nie mam problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...