Skocz do zawartości

CYFRA+ , tuner Strong 6880


Cyfroman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

ja dziś włączyłem to dziadostwo i tu porażka najpierw wyświetla się lista kanałów radiowych potem wyskakuje nieznana lista kanałów gdy wybieram Wybierz swoje programy wyskakuje lista cyfry zmieniam ją na ułożoną przez siebie i na podglądzie jest ok ale gdy wychodzę z menu to mam listę cyfry to już porażka czyżby zmienili tak oprogramowanie ze nie można stworzy swojej listy kanałów dodam że mam drugi taki dekoder i na nim jest to samo co radzicie bo mi już pomysły się wyczerpały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Choć to tylko SDeciak i tak na niego narzekacie, to ma też swoje zalety:

- własna lista kanałów

- możliwość zmiany szaty graficznej

- szybkie przejście na stacje radiowe

- do ponownego załadowania listy kanałów Cyfry+ służy przycisk FAVE (niebieski).

 

W sprawie gwarancji - to, że ktoś posiada wykupiony nie oznacza, że nie ma gwarancji. Istnieje możliwość jego wymiany na inny model - tylko SD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj.Jeżeli stacja tv nadaje w j.Polskim i angielskim to za pomocą przycisku audio na pilocie od dekodera możesz sobie wybrać język Angielski.Jeżeli w sygnale stacji jest tylko język Polski to nie możesz wybrać innego języka niż Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc mam pytanie czy ktos wie lle mocy pobiera STRONG 6880.W instrukcji podaja ze 25 wat(wg mnie to duzo) Mozna usmazyc jajecznice. Jest to wielkosc 25 wat w czasie pracy.A ile pobiera mocy w czasie czuwania???. Bardzo mnie ciekawi Prasze o odpowiedz jak ktos wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...