Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

12 godzin temu, kamil2505 napisał:

Mnie natomiast dziwi, że często mają wolne anteny, a tenis i tak ląduje do internetu,  gdzie i tak jest bez komentarza. 

Nie mają wolnej anteny bo dają powtórki, które też mają swój cel i target.

 

10 godzin temu, tyrla napisał:

To po co te prawa kupowali ? emoji6.png Tylko dlatego że Świątek wygrała Roland Garros ?

Gdyby się dało kupić tylko mecze Polaków + ew 1/8 1/4 1/2 i finał to pewnie to by wybrali, ale skoro trzeba całość to tak kupili a i tak nie będą pokazywać bo powtórki z innych dyscyplin i tak mają większą oglądalność niż takie mecze tenisowe live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat to, że w kanałach telewizyjnych transmituje się tylko wybrane mecze, a reszta idzie przez internet jest trendem ogólnoświatowym, bo z tego co wiem amerykański Tennis Channel robi tak samo, ale jednak skoro Canal+ ma jak dobrze liczę 6 kanałów czysto sportowych + dwa takie gdzie sport można umieścić w razie potrzeby, to człowiek by się spodziewał większego wyboru, no i jakiegoś magazynu o tenisie, z omówieniami tego co się dzieje.

 

Ja jestem w o tyle dobrej sytuacji, że Canal+ mam przez Canal+ Online bez umowy i jak przestanie mi pasować to w każdej chwili mogę zrezygnować, tym bardziej, że odkryłem w zeszłym tygodniu, że usługa WTA TV na oficjalnej stronie WTA jest o 10 złotych miesięcznie tańsza od pakietu Sport w Canal+ Online, a w WTA TV jest dostępnych nawet kilka turniejów, jeśli są rozgrywane w tym samym czasie i można sobie wybierać spośród kilku kortów, a nie tylko to co jest w "przekazie światowym" (jedyny minus WTA TV to brak polskiego komentarza) :) .

 

P. S. Do tego w WTA TV można obejrzeć sobie pełne powtórki meczów praktycznie zaraz po ich zakończeniu i tego też w Canal+ Online brakuje...

Edytowane przez Frazes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2021 o 19:33, live1 napisał:

Warto dodać, że - tak jak w przypadku El Clasico - dostępne będą też wersje komentarza pro-Liverpool i pro-United. Tę pierwszą, jak podano dzisiaj w Misji Futbol, zapewni Tomasz Smokowski, zaś tę drugą - Edward Durda.

 

Jakby nie patrzeć Twarowski i Smokowski skomentują wspólnie mecz ligi angielskiej dla tej samej telewizji. Można kogoś nabrać i jednocześnie nie skłamać. :)

 

W dniu 28.04.2021 o 20:02, marekpolek napisał:

Tenis jest OK w C+? Chyba żartujesz. Te ochłapy, co pokazują w TV, są dla Ciebie wystarczające? Tenis w C+ to jedna wielka porażka.

 

To jest kontynuacja strategii braku strategii. C+ powinien pokazywać najlepsze treści, wydarzenia i najważniejsze rozgrywki, a nie że katują meczami typu Granada - Cadiz. Idąc tym tropem jeżeli miałby być pokazywany tenis w C+, to tylko Wielki Szlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się to skończy? Czy wczoraj była jakaś transmisja live z WTA Rzym? Dziś kolejny dzień turnieju, gra nr 1 światowego tenisa i też nic? To najlepszy turniej jaki mają w ofercie. Czy oprócz meczów polek tak ciężko zrobić transmisje w TV? Maja tylko trzech komentatorów i nie mogą dobrać nowych? Czy jakość stream jest porównywalna? Już nie wspominam o moich oczekiwaniach, że będą pokazywać na żywo spotkania z dwóch kortów. W TVP to była elegancja.

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacekmalina30 napisał:

Kiedy się to skończy? Czy wczoraj była jakaś transmisja live z WTA Rzym? Dziś kolejny dzień turnieju, gra nr 1 światowego tenisa i też nic? To najlepszy turniej jaki mają w ofercie. Czy oprócz meczów polek tak ciężko zrobić transmisje w TV? Maja tylko trzech komentatorów i nie mogą dobrać nowych? Czy jakość stream jest porównywalna? Już nie wspominam o moich oczekiwaniach, że będą pokazywać na żywo spotkania z dwóch kortów. W TVP to była elegancja.

Rozumiem, że jako fan tenisa ty śledzisz ten turniej bardzo uważnie. Na tyle uważnie, że nie zauważyłeś, że wczorajsza ulewa rozwaliła plan gier, a co za tym idzie ramówkę - zarówno w C+, jak i w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Canal+ Sport będzie odkodowany związku z Galą ekstraklasy od 20:00 do 22:00 dla abonentów Canal+, Canal+ online  i na Facebooku stacji i ekstraklasy-https://pilkarskiswiat.com/gala-ekstraklasy-juz-w-poniedzialek-dostepna-dla-szerokiej-widowni-w-telewizji-i-online/.

Edytowane przez Mateusz2006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku od wielu już lat za każdym razem pojawia się tego typu wpis. Sam również o tym wspominałem. No niestety… Te kilka forumowych głosów to zbyt mało, aby ktoś tam z CANAL+ to zauważył i rozważył taką zmianę, która byłaby zdecydowanie na plus. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Barti90 napisał:

Wie ktoś kiedy będzie powtórka meczu West Brom - Liverpool z wczoraj? Przejrzałem całe EPG na tydzień i ani jednej powtórki meczu. Pozostaje tylko nagrywać nieznany mecz pod nazwą "Premier League" w różnych okienkach. 

To, o czym kiedyś mówiłem. Kiedyś powtórek było mnóstwo, teraz królują Premierowe Jazdy, Witaj w Klubie czy inne Turbokozaki, a retransmisji meczów brak... 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...