Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie na to mi wygląda, bo te gemy właśnie trwają po kilka minut i przerwa z tego co pamiętam to była jedna reklama, jedna autopromocja i powrót do transmisji.

Ale w sumie to chyba jeszcze bardziej denerwujące robić krótką przerwę co kilka minut niż zrobić dłuższą przerwę rzadziej. Zresztą możliwe że po setach była dłuższa przerwa, bo mogłem na nią nie natrafić.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, michael112 napisał:

Dziś po raz pierwszy miałem okazję obejrzeć część meczu Igi Świątek realizowanego przez CANAL+ Sport.

W trakcie tego meczu pojawiały się wprawdzie pojedyncze spoty (1x reklama + 1x autopromocja), ale praktycznie co kilka minut.

Nie robiłbym dymu, gdyby to robiła jakaś stacja niekodowana, ale uważam że to stanowczo zbyt często jak na stację premium. Byłem wręcz zażenowany, zwłaszcza że kilka dni wcześniej, w ramach Australian Open Eurosport oferował w swoim serwisie internetowym (ES Player) mecze w wersji całkowicie bez reklam.

 

W przypadku tenisa to standardowa zagrywka. Nadawca w przerwie między gemami czy setami nie pokazuje odpoczywających graczy.
Nasze stacje kupujące sygnał nie mają za bardzo wyboru i też muszą coś puścić wtedy.
Na Eurosporcie poza playerem w Tv jest to samo, tylko zamiast 1 reklamy i autopromocji non stop te same reklamy sponsorów konkretnych graczy lub turnieju.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bushiken napisał:

 

W przypadku tenisa to standardowa zagrywka. Nadawca w przerwie między gemami czy setami nie pokazuje odpoczywających graczy.
Nasze stacje kupujące sygnał nie mają za bardzo wyboru i też muszą coś puścić wtedy.
Na Eurosporcie poza playerem w Tv jest to samo, tylko zamiast 1 reklamy i autopromocji non stop te same reklamy sponsorów konkretnych graczy lub turnieju.

Też kiedyś oglądałem mecz na Eurosporcie i z tego co pamietam większość przerw to reklamy. Ale to kanał dostepny w pakietach a nie dodatkowo płatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe to wszystko... Efekt kadencji Kołodziejczyka jest taki, że nic poza swoją "Premierowa jazdą", która jest całkowicie zbyteczna i wprowadzeniem "News+" nie zrobił (OK, dokupił jeszcze WTA, które interesuje wąską grupę ludzi oraz utrzymał prawa, z wyjątkiem Bundesligi, ale to żaden wielki sukces). W zamian z redakcji odszedł najlepszy komentator w Polsce, żywiołowy Węgrzyn i sympatyczni reporterzy. Już pomijam to żenujące zachowanie, że nawet nie pozwolili Wolskiemu się normalnie pożegnać z widzami i skomentować ostatniego meczu... Przetarg na Ligę Mistrzów też prawdopodobnie przegrany. Szkoda patrzeć jak to wszystko upada. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówię w tym kontekście, że pozyskał prawa dla stacji jako jej dyrektor. Czy jednak tego oczekują widzowie C+ to mogę śmiało zaryzykować tezę, że nie. Lepiej przeznaczyliby te pieniądze na wzmocnienie kadry lub utrzymanie tych ludzi, których mieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak było kiedyś mówione. Przez wiele, wiele lat redakcja C+ była niezależna od znanych, dużych graczy na rynku medialnym. I tak wyszło, że będąc trochę na uboczu, pojawiły się warunki do powstania fajnego i zgranego zespołu. Basałaj to zapoczątkował, a po jego odejściu nikt nie dokonywał radykalnych zmian, kontynuowano obrany wcześniej kurs.

 

I mogło się wydawać, że w 2013 to C+ przejął n-kę. Ale z biegiem lat to dziennikarze i menadżerowie o skojarzeniu enkowo-tefałenowym zaczynają tam powoli dominować. To są ludzie o innej wrażliwości, z innego świata. Co raz mnie będzie tam miejsca dla sympatycznych, empatycznych i miłych ludzi, a co raz bardziej będzie się liczyć siła, cynizm, wyrachowanie, sztuczność.

 

Nie byłem nigdy fanem P. Czarnoty-Bojarskiej, ale zwolnienie jej po tylu latach pracy w C+, a później zatrudnienie jej do kuchni w Polsacie odbieram z nieukrywanym obrzydzeniem. Trochę tak jakby Wolskiego ktoś zatrudnił teraz do pracy w kopalni i to jeszcze z wielką łaską, pokazując przy okazji jego miejsce w szeregu. Przykro się na to patrzy... po trochu wszystkich normalnych stamtąd rozgonią.

Edytowane przez WebMat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się patrzy na upadek Canal+ w Polsce. Pan Kołodziejczyk przyszedł z WP do C+ i widać, że stara się wprowadzić tu podobny poziom merytoryczny jak u poprzedniego pracodawcy. Jak to się kończy widać doskonale. Ostatnio widziałem "Premierową jazdę" z udziałem jego partnerki Anity Werner. Strasznie żenujący odcinek. Doskonale oddaje przynajmniej jak dla mnie poziom ludzi zarządzających obecnie C+. Pani prezes to również wieloletnia pracowniczka Onetu i RAS. Ciężko będzie odbudować markę Canal+ o ile to w ogóle możliwe. Już nawet do nazwy głównego kanału musieli dopisać "Premium", bo bez tego widz miał by kłopot z taką klasyfikacją.

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Pan Kołodziejczyk to istny cwaniaczek - człowiek porażka. Niszczy wszystko na swojej drodze. Nie życzę innym źle, ale przyjdzie taki dzień, że potraktują go dokładnie tak jak on traktuje innych. I nikt po nim nie będzie płakać. Nic nie trwa wiecznie panie Kołodzieju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bloo411 napisał:

Myślę, że dla Canal+ ważniejsze są utrzymanie praw do Ekstraklasy i Premier League, zamiast LM i LE, które i tak nadal będą dostępne dla abonentów PC+.

Jestem tego samego zdania. 😃 Strata Ekstraklasy i Premier League byłaby dla nich totalną katastrofą i śmiało mogliby wtedy zwijać się z naszego kraju. 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marekpolek napisał:

Pan Kołodziejczyk to istny cwaniaczek - człowiek porażka. Niszczy wszystko na swojej drodze. Nie życzę innym źle, ale przyjdzie taki dzień, że potraktują go dokładnie tak jak on traktuje innych. I nikt po nim nie będzie płakać. Nic nie trwa wiecznie panie Kołodzieju.

Gdyby nie Kołodziejczyk, to byś nie miał np. Takiego Borka czy Smokowskiego na głośniku telewizora... Co do Wolskiego, stało jak się stało. Czarnota-Bojarska poniżyła samą sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że Borek czy Smokowski raz na tydzień coś skomentują wynika wyłącznie z wyraźnego obniżenia wymagań po stronie C+ jeśli chodzi o wyłączność, dyspozycyjność, wizerunek itd.

Takie robienie na kilka frontów jeszcze jakiś czas temu by tam nie przeszło.

Podobnie zresztą jak te audycje sponsorowane czy bannery bukmacherów podczas transmisji (jaka afera była jak to się pojawiło na Eleven parę lat temu ;)).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...