Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z czystej ciekawości, bo sezon ''PKO Ekstraklasy'' był słaby i szybko rozstrzygnięty. Czy jest jakiś regulaminowy wymóg, że wszystkie mecze dwóch ostatnich kolejek muszą być o tej samej godzinie?  Bo ani emocji w tabeli, ani w multiligach. W Hiszpanii czy we Włoszech jak są mecze o nic, to dają na inne godziny. Czy jednak Canal+ nie chciał tego ''rozbić''?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Canal+ tak lubi Multiligę (swoją drogą, ja również ją lubiłem gdy była Liga Mistrzów czy Liga Europy w tej formule) więc sobie tak dogadali.

 

Według regulaminu Ekstraklasy, w rozdziale 2, artykuł 10, mamy m. in.
10.1. Mecze muszą być rozegrane w terminie i godzinach wyznaczonych przez Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. z zastrzeżeniem terminów obligatoryjnych, terminów wynikających z przepisów FIFA, terminów wynikających z przepisów UEFA oraz terminów ustalonych z podmiotem posiadającym licencję nadawcy.

 

10.2. Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. w porozumieniu z podmiotem posiadającym licencję nadawcy może wyznaczyć rozegranie meczu na inny dzień lub godzinę

(...)

10.6. Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. może wyznaczyć rozegranie meczów o Mistrzostwo Ekstraklasy na jeden termin i o jednej godzinie.

 

Więc teoretycznie decyzje podejmuje Departament Logistyki, ale z zastrzeżeniem terminów ustalonych z nadawcą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plan transmisji 38. kolejki Premier League:
niedziela, 26 czerwca
16:55 Multi Premier League, CANAL+ SPORT
prowadzący: Filip Surma
16:55 Leicester - Manchester United, CANAL+ PREMIUM, CANAL+ 4K
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
16:55 Chelsea - Wolverhampton, CANAL+ SPORT2
komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki
16:55 Crystal Palace - Tottenham, CANAL+ NOW
komentarz: Piotr Glamowski, Grzegorz Kaczmarczyk
16:55 Newcastle - Liverpool, CANAL+ Telewizja Przez Internet i nc+ GO
16:55 Manchester City - Norwich City, CANAL+ Telewizja Przez Internet i nc+ GO
16:55 West Ham - Aston Villa, CANAL+ Telewizja Przez Internet i nc+ GO
16:55 Arsenal - Watford, CANAL+ Telewizja Przez Internet i nc+ GO
19:15 Jej Wysokość Premier League - podsumowanie sezonu, CANAL+ SPORT
prowadzący: Andrzej Twarowski; goście: Przemysław Rudzki, Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że pan Sławek zostanie.

 

Tak swoją drogą Daria Kabała-Malarz chyba jest na urlopie, skoro przed rozpoczęciem nowego sezonu Ekstraklasy nie pojawia się na stadionach żużlowych (przypomnę, że jak nie było rozgrywek sportowych, to prowadziła "Dobry wiezór sport" tylko i wyłącznie o żużlu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Smokowski w jednym z Hejtparków mówił, że w Canal plus jest tak że stacja nie zatrudnia osób aktualnie związanych z klubami ekstraklasy. Tak było z Przytułą. Gdy rok temu ŁKS awansował on przestał być ekspertem w canal +. I tak pewnie będzie z Panem Sławkiem gdy awansuje Radomiak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, _Artek_ napisał:

Ale których :D

Podobno Węgrzyn jest wśród tej grupy. Trochę dziwnie, bo on już z naszą ligą jest związany tyle lat i dobrze mi się go słuchało... Ciekawe kto jeszcze poleci i przede wszystkim, kto przyjdzie, bo to też jest ważne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...