Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, rotalplus napisał:

Borek 2020 to nie Borek 2010. Jego gwiazda juz zgasla. Z dziennikarza przeobrazil się w managera. Jak można mówić o obiektywnym komentowaniu boksu przez człowieka który jest promotorem wybranych bokserow-to tak jakby byc sędzia we wlasnej sprawie

Borek nigdy nie komentował boksu i jak sam mówił, nie ma takiego zamiaru. Jedynie prowadził studio. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Falcon napisał:

Co Ty masz z tym Kurskim? A bycie twarzą Kanału Sportowego jakoś nie przeszkodziło podpisaniu umowy z nim na boks.

Kanał sportowy na YouTube to nie konkurencyjny kanał telewizyjny. 

@lukas_k dla mnie to ewidentny konflikt interesów, sam został częścią środowiska bokserskiego, a w TV prowadził programy bokserskie gdzie krytykował swoich przeciwników biznesowych. Jednak możecie robić z Matiego osobę nieskazitelną i uznawać, że wszelkie konflikty sa wyłączną winą drugiej strony, a ja powiem tak, że ogromnie ceniłem np. Św. Pamięci Andrzeja Gmitruka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat to Polsat, jak widać inne stacje i ich włodarze inaczej do tego podchodzą. Polsat miał jak najbardziej  prawo jako pracodawca, z którym Mateusz Borek miał kontrakt nie zgodzić się na ta aktywność swojego ówcześnie dziennikarza. Możliwe, że Mateusz Borek z tego samego powodu nie mógłby zostać pracownikiem TVP, więc nie jest tak, że wynika to z faktu obecności Dariusza Szpakowskiego czy Jacka Laskowskiego.  Co innego współpraca, a praca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się coś wydaje że Mateusz Borek być może będzie komentował w TVP mecze topowych reprezentacji w Lidze Narodów UEFA. Jeżeli ma komentować teraz finał LM wraz ze Szpakowskim i mecz 1 kolejki Ligi Narodów UEFA pomiędzy Niemcami a Hiszpanią. Nie wierzę aby Borek w TVP skomentował tylko dwa mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przyszło wam do głowy, że może wszyscy szefowie, prezesi zrozumieli, że ciężko jest już mieć dobrego dziennikarza tylko dla siebie? Lepiej próbować nawiązać współpracę niż się obrażać i zapierać, że tego dziennikarza już nie chcemy. Według mnie te czasy, że dane nazwisko kojarzyło się z daną stacją powoli przemijają. Pomysł z Borkiem w C+ dla mnie bomba. Jak ktoś go lubi to na pewno włączy C+ Sport i stacja tylko na tym zyska.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2020 o 18:26, lukas_k napisał:

Mam nadzieję, że będzie go też można usłyszeć przy innych rozgrywkach, szczególnie lidze polskiej.

No właśnie też bym go chciał usłyszeć przy chociaż jednym na tydzień meczu ESA, a nie że tylko będzie komentował jeden mecz Bundesligi na tydzień... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"PKO Ekstraklasa zostaje w Canal+ i TVP. Nowy kontrakt telewizyjny, obowiązujący w sezonach 2021/22 i 2022/23, ma zostać ogłoszony w poniedziałek. Kluby dostaną podobne pieniądze do podziału jak do tej pory."
 

 

 

https://www.meczyki.pl/newsy/nowy-kontrakt-telewizyjny-ekstraklasy-porozumienie-za-miliard-zlotych-nasz-news/150042-n

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...