Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście sobie tego nie muszę wyobrażać, dla mnie to nierealne. A z drugiej strony prawa Serie A mają być rozbite na więcej godzin meczowych. Dla mnie nie chodzi tyle by zawsze było Napoli, Juventus, Sampdoria czy Milan. Raczej kwestia wyboru meczu. Eleven nie jest idealny pod kątem transmisji, wczoraj sporo meczów się dublowało na 3 i 4 a mogli dać Championship.

Gdyby C+ nie interesowała piłka, to by nie pchali się w Puchar Hiszpanii, który przez lata ich nie interesował. A teraz kupowanie LM w siatkówce. Owszem róznorodność jest wskazana, ale skoro jako (były) abonent tracę kolejno wszystkie interesujące mnie prawa to nie widzę sensu płacić za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego co się lubi, czego oczekuje i ile ma się czasu do zagospodarowania. Dla mnie to jak pokazywał ligi zagraniczne Canal+ było ok. Bo pokazywał w sumie wszystko to co najważniejsze i to mi w zupełności wystarczało. Dodatkowo wszystko było w jednej cenie w jednym pakiecie. Aczkolwiek rozumiem też zagorzałych fanów - chociażby ligi włoskiej. Mogli czuć niedosyt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie w planach głównymi meczami ćwierćfinałowymi LM transmitowanymi w C+ są.... Sevilla-Bayern i Barcelona-Roma. :D :D Czyżby abonenci niższych pakietów dostali prezent w postaci najlepiej zapowiadających się spotkań w nSport+? ;)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bundesliga

31 marca o godz. 15:20 mecz Schalke 04 - SC Freiburg w Canal+.

1 kwietnia o 15.20 Werder Brema - Eintracht Frankfurt w canal+sport2

8 kwietnia o 15.20 Dortmund - Stuttgart VFB 

 

Nsport+ 03.04 Juventus Turyn - Real Madryt i 04.04 Liverpool - Manchester City LM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy chcieli zrobić prezent dla niższych pakietów na koniec posiadania praw czy po prostu te mecze, które uznali za ciekawsze uznali Barcelonę, Bayern, Messiego i Lewandowskiego. TVP też przecież wybrała Barcę i gdyby mieli jeszcze wtorkowy mecz to by TVP Lewego wybrała.

 

Nie rozumeim zawiści, że tak wybrali i że inni też obejrzą. Przecież to lepiej dla ogółu, że lepsze mecze będą szerzej dostępne. Tylko jak ktoś nie ma nsport ale takich jest nie wiele co mają C+ bez nsportu.

Ale tych co mają to i to i ich zawiść, że nsportowcy też zobaczą jest niesmaczna.

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się te plany nie podobają jako kibicowi Liverpoolu... W mojej kablówce mam dostęp do C+, ale nie mam nsport+, bo nie ma tego kanału w ofercie, więc znowu nie obejrzę meczu The Reds w LM...

Dziwne, mogliby zdublować mecze z nSportu na Canal+ Sport 2 chociażby, może jeszcze przez prawie dwa tygodnie się ogarną. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...