Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Może było już wcześniej, ale ja dopiero dzisiaj zauważyłem, a nikt nie napisał ;) C+ Sport ma nowy jingiel reklamowy: nie wiem czy to tylko specjalny na kilka dni czy już na stałe, ale wygląda fajnie.

 

EDIT:

 

@bart18

No to tylko potwierdza jak uważnie oglądam ;) 

Edytowane przez lukas_k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Przeważnie nie oglądam sportu. Teraz przełączając kanały trafiłem na CANAL+ SPORT 2 z meczem NBA, a tam? Jego logotyp ekranowy jest po lewej strony. Ponieważ w jego normalnym miejscu jest logo amerykańskiego CSN.

Ciekawe, bo wcześniej nigdy nie widziałem i nie przypominam sobie takich sytuacji. Nawet podczas właśnie NBA :)

 

EDIT. Na nSport+ jest teraz tak samo, bo jest emitowana właśnie powtórka tego meczu :)

Edytowane przez Emil.1603
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam za wyrażenie, ale przed chwilą skończył się zaj...sty mecz.
Spotkanie rozgrywane w ramach Pucharu Sześciu Narodów w rugby Szkocja - Irlandia jeżeli chodzi o emocje i komentarz, to zmiażdżyło w tym aspekcie całą konkurencję w tym czasie. Chłopaki (Robert Małolepszy i Mariusz Liedel) dali czadu. Taki bełkoczący Mirosławski czy Hajto to powinni im buty czyścić. Zwłaszcza Robertowi.

Czekam na Anglia - Francja. Tam to się będzie dopiero działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem tego i tego więc mogę to obiektywnie moim zdaniem porównać. Zaczynamy (oceniam sam komentarz i po części sprawy techniczne jego dotyczące):

 

1) Ekipa Eleven NFL:

W tym sezonie obejrzałem praktycznie wszystkie mecze transmitowane w Eleven.

Podstawowa sprawa to beznadziejny dzięk. Jakiś taki przymulony. To samo dotyczy się głosów samych komentatorów. Praktycznie przez cały czas słychać ich było tak, jakby stali za ścianą z płyt G-K.

Drugi temat, która nie ulepszał sprawy, to całkowity brak dykcji, kontroli oddechu. Dotyczy to się całej trójki: Rosiaka, Cebulewskiego, Stęszewskiego. Mówili jakby mieli kluski w gębie. Aby nie było, że to wina Eleven, to taka sam sytuacja była w Polsacie Sport jak miał prawa do NFL.

Trzecia sprawa, to zbyt małe skupianie się na tym co się dzieje na boisku, tylko opowiadanie swoich historyjek. W ten sposób nieraz przegadali kluczowe sytuacje na boisku, albo błędnie je interpretowali bo przez gadkę nie byli zoorientowani co się dzieje i jaką decyzję podejmą sędziowie. Oczywiście nie umniejszam im wiedzy itp.:, bo rozumiem, że lepszych od nich prawdopodobnie ciężko będzie znaleźć, ale krótko pisząc jak mam do wyboru mecz z ich komentarzem lub oryginał, to zdecydowanie wybieram oryginał. Z nimi jakoś ciężko się to ogląda.

 

2) Teraz Robert Małolepszy:

Gość raz, że ma niesamowity tembr głosu, to również świetną dykcję, jedną z najlepszych wśród polskich komentatorów bez podziału na stacje i dyscypliny. Doskonale czyta grę, potrafi odpowiednio zmienić barwę głosu zależnie od sytuacji na boisku. Praktycznie cały czas mówi, ale sposób w jaki to robi absolutnie nie przeszkadza, bo mówi o tym co się dzieje na boisku. Jednocześnie potrafi w tym swoim słowotoku przemycić wiele fajnych informacji. Strasznie mi się to podoba.

Jego styl komentowania przypomina starego dobrego radiowca. Z nim to mecz można "oglądać" samymi uszami.

 

Podsumowując to ciężko mi to dokładniej opisać. Najlepiej sprawdzić to samemu. Dzisiaj teraz, lub jutro o 14:55 (Włochy-Walia) na CANAL+ SPORT2. W międzyczasie jakieś powtórki jutro też będą.

 

Edit:

Zapomiałem wspomnieć o Andrzeju Kopycie. Podobnie jak Mariusz Liedel doskonale jako ten drugi wczuł się w mecz i styl komentowania.

BTW. Zanim zaczniecie hejtować, to sprawdźcie kim są wcześniej wymienieni panowie.

Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie. Sam jestem ciekaw jak to wypadnie w porownaniu z NFL, bo raczej w tej kategorii mozemy to porownywac.

Puchar Szesciu Narodow to jedne z najwazniejszych wydarzen w rugby. Z tego co wiem, to w poprzednich latach "ogladal sie".

IMO jakby sie nie oplacalo to nc+ dawno by z tego zrezygnowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchar Szesciu Narodow - wspaniala sprawa - ogladam od zawsze, kiedy tylko moge. Dzisiaj ogladalem oba mecze.

Futbol amerykanski to jakis cyrk, probowalem ogladac kilka razy ale po prostu sie nie da - podobnie jak pozostalych amerykanskich wynalazkow typu baseball.

 

Takze ogladalnosc Rugby w C+ na pewno bedzie dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomciu, najlepsze były transmisje na ESPN America z oryginalnym komentarzem z USA.

To właśnie ten kanał zaraził mnie futbolem :). Fajna była liga akademicka NCAA. Te różne "bowle" na koniec sezonu świetnie się oglądało. Później pokazywał to Eurosport (BIG10), ale też zrezygnował.

Natomiast bejsbolu, pomimo że ma prostsze zasady nigdy nie mogłem przetrawić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...