Skocz do zawartości

Kanały CANAL+ Sport


danielpes5
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Górnik też na chwilę im padł i nie było widać bramki na 3:1 dla Jagi.

Mało tego, gola na 3:1 dla Jagi zarejestrowała tylko 1 kamera (umieszczona w bramce). Wygląda na to, że był jakiś problem z zasilaniem w reżyserce Live Park na stadionie. Na C+ był komentarz, była belka wyniku, a nie było obrazu ze stadionu. Trwało to z 3-4 minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro raczej nie bedzie Sport+ :D Na stronie Teleman.pl w programie TV dla Canal+ Sport i Canal+ Sport 2 sa rozpisane Sport+ - skad oni wzieli te godziny sobie, skoro magazynu nie bedzie (niby jak mialby byc tylko z Premier League?). Na stronie Canal+ nie ma Sport+ jutro w programie TV. Cos przypuszczam, ze zaloga Teleman nie ma pojecia co sie dzieje na rynku praw, podobnie jak spora czesc ludzi niezorientowanych tak bardzo jak my, w tym co sie dzieje na rynku praw TV w Polsce, ktora jak sie skapnie, ze Ligue 1 juz ruszyla a nie ma jej w Canal+ to zacznie masowo najezdzac na Canal+.

Coz a moze ... Canal+ zrobi niespodzianke i sie okaze, ze wyemituja tez skroty Ligue 1 (jakas sublicencja albo cos innego, od Eleven)? To by bylo jedyne wytlumaczenie dla emisji Sport+ jutro.

 

I ciekawe czy w ogole Sport+ bedzie kontynuowany, tylko z dwiema ligami zagranicznymi (angielska i hiszpanska - oczywiscie jesli nie bedzie zadnych akcji i ta ostatnia dalej bedzie w Canal+). Chyba, ze wzieli by od Eleven prawa do skrotow Ligue 1 i/lub Serie A - wtedy nie byloby tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na telemanie kilka dni temu też Sport+ nie było, bardziej bym przewidywał że to na stronie canalplus.pl jest ramówka nieaktualna, co często już zauważałem :) Teleman najszybciej chyba uwzględnia zmiany w ramówkach. Też nie wiadomo skąd niby wzięliby sobie powtórki tego programu w poniedziałek? Przecież oni też wstawiają to co dostaną, a nie jakieś domysły snują.

http://www.teleman.pl/tv/Sport-908690

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym Sport+ uważam że powinno być Liga Angielska, Hiszpańska i Polska (oczywiście jeśli Hiszpańska w C+ zostaje), nie wiem czy ktoś pamięta ale jak kilka kolejek Serie A nie było w C+ tylko w nSport to w Sport+ zamiast włoskiej to była właśnie Polska, mi to nie przeszkadza Polska gdyż szybciej i lepiej by się oglądało bramki aniżeli oglądać te Liga+ (Ekstra) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barti90 - tak, jak kazdy zagorzaly fan i osoba nie mogaca egzystowac bez Sport+ pamietam doskonale jak kombinowali - to sie moze udac, wtedy magazyn bedzie mial odpowiednia dlugosc (ten magazyn to cos wiecej niz tylko magazyn, to taki rytual przed pojsciem spac w niedziele, ogladam w ten sposob odkad tylko pamiecia siegam :D )

 

Ja nie przecierpialem i nigdy nie przecierpie zrezygnowania z emisji Sport+ Extra - to bylo cos wspanialego - nie chce o tym w ogole wspominac, bo od razu na placz mi sie zbiera. To bylo cos wiecej niz tylko magazyn, podobnie jak juz napisalem o Sport+. Nie archiwizuje nagran raczej (nie czuje takiej potrzeby), ale wpadlem na pomysl nagrania motywu z TOP 3 goli tygodnia w Sport+ Extra, po prostu czulem, ze cos niedobrego sie stanie z S+E i sie chcialem zabezpieczyc. Mam ten motyw w calosci na telefonie i dysku USB z archiwami, gdybym tego nie zrobil, to bym sobie plul w brode do konca zycia :(

Na szczescie uratowalem to i czesto sobie slucham, po prostu to ma takiego "kopa", to cos co mial w sobie caly S+E :]

 

No ale temat S+E zamykam, nie ma sensu przypominac chyba :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej moze jednak bedzie Sport+ dzisiaj! To GP Danii to jest skrot a nie pelna wersja, teraz leci 1. polfinal, wiec moze kilka minut po 23 poleci Sport+ :D Miejmy nadzieje.

===

No i jest! Sport+ :jupi: Nie umarl :brawo: Dzisiaj Premier League i Ekstraklasa tylko, czyli Canal+ nie kupil praw do skrotow Ligue 1 od Eleven.

To oznacza, ze praktycznie na pewno Primera Division zostaje w Canal+ (nie robili by Sport+ gdyby zostala im tylko 1 liga - Premier League no i Ekstraklasa ale to nie jest liga zagraniczna w ogole, niemniej bedzie od teraz na 99% w Sport+ juz na stale) :brawo: Stop transmisjom tylko w internecie :twisted:

Niemniej Sport+ bedzie ubogi - Premier League, Primera Division i Ekstraklasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeglądam program dla c+ na 22.09 wtedy to właśnie gra liga hiszp. (start 21.09) i na dzień dzisiejszy brak transmisji meczu LL. Choć z drugiej strony na forum c+ ktoś daje link do strony, która twierdzi, że LL jednak w C+. Czyli na 11 dni przed startem ligi ciągle nic nie wiadomo na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że nc+ przedłuży umowę na LL, nie będzie chciała dalej naciągać gumki po stracie L1 i Serie A bo gumka mogłaby pęknąć i masowy odpływ abo i tak nadszarpniętej platformy mógłby być gwoździem do trumny. Dziwić może jedynie fakt, iż nc+ nie pali się do wprowadzenia Eleven. Rozumiem że z jednej strony to hodowanie węża, który mimo iż malutki to już pokąsał, a z drugiej abonenci nie będą się zastanawiać tylko nie będą przedłużać umów. Oj ciężka sprawa się zrobiła dla C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie magazynu Sport+. Od tego sezonu są w nim gole z Ekstraklasy. Ale mogliby to "wyrównać" kiedy podają wynik, bo w przeciwieństwie do ligi angielskiej nie ma podanej frekwencji (wiadomo, że wygląda ubożej w porównaniu z Anglią) oraz nazwy obiektów jak np. INEA Stadion, Kolporter Arena, Stadion Wrocław, Stadion KGHM Zagłębia, Stadion Termaliki Bruk-Bet czy Arena Bałtycka. No i powinno być albo "Liga angielska" i "Liga polska" albo "Premier League" i "Ekstraklasa". Jak nie daj Boże stracą rozgrywki hiszpańskie to niech dadzą też gole z UEFA Champions League.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Boska, co Ja dzis ujrzalem na dzien dobry w Lidze+ ... Jakas paranoja. Jak mozna porownywac Termalice Bruk-Bet Nieciecza do reprezentacji WKS? Chwile potem to juz o ogole upadlem ... Porownywac jakichs anonimowych pilkarzy do Didiera Drogby, Gervinho i Yaya Toure?!

To nie powinno zostac wyemitowane - wiem, ze mial byc taki element rozrywkowy, cos zabawnego (gra slowna z tym przezwiskiem "Słonie"), ale na Boga Jedynego takich rzeczy sie, nie robi - to na pewno nie bylo smieszne ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...